• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
سلام بر همه
بچه ها من مشكلي دارم ازتون مي خوام راهنماييم كنين
من از وقتي كه بچه بودم و يادم مياد همش مريض بودم و تند تند آمپول پني سيلين بود كه نوش جان مي كردم تا اينا كم كم تبديل شد به عفونت ريوي و آلرژي و الان خيلي بهترم.اما چند وقته هميشه سمت چپ سرم مخصوصا پشت سرم و چشم چپم درد ميكنه.
يه مدت چشم چپم تار ميشد اما الان به چيزي نگاه ميكنم دوتايي ميبينم و تاريك انگار همه چيزا سايه دارن.
حافظه ام بدجور تحليل رفته سر جلسه هاي كنكور آزمايشي ارشد ميبينم با اين همه خوندنم مغزم خاليه.همه چيزارو فراموش ميكنم.confused2
دست چپم گيز گيز ميشه
خيلي خسته ميشم.نميتونم درس بخونم
لرزش دست دارم كه هميشگيه اما وقتايي كه استرس دارم بيشترم ميشه
سرگيجه دارم شديد.چند بار زمين خوردم بخاطر اين سرگيجه لعنتي.laughing3
تو كلاس رقص hip hop تعادلم گاهي بعد از يه چرخش از دست ميدم
گاهي احساس ميكنم منگم و هيچي نميفهمم و گاهي معني حرفاي بقيه رو نمي فهمم و كلي مشكل ديگه

ساري پيش يه دكتر مغز و اعصاب رفتم MRI و نوار مغز دادم ميگه سالمه اما پس اين همه مشكل من از كجا مياد؟؟؟؟Huh
خواهش ميكنم يه راهي جلو پام بذارين.
كجا برم؟Huh

ممكنه ام اس باشه و تازه شروع باشه و هنوز نشون نده؟Huh
 تشکر شده توسط : gor911
سلام دوست عزيز
من نميدونم اين چه كاريه كه هر كسي يه سري علائمي داره و ام ار اي هم داده دكتر گفته سالمي دلش ميخواد يه چيزي از توي اون سلامتيه در بياره حتما!!!!
عزيز دلم خدا رو شكر كه تو ام ار ايت هيچي نبوده پس ام اس نداري نگران نباش
اما تو يه مسير ديگه برو و چك كن سلامتيه خودت رو ازمايش كامل خون بده ممكنه كم خوني كلسترول بالا يا حتي تري گليسيريد بالا داشته باشي
يا فقط استرس باشه و داري با فكر و خيال و تلقين علائمت و سوق ميدي به سمت يه بيماري
آرامش خودت و حفظ كن چشم پزشكي هم برو حتما و ميتوني بگي برات ام ا ر اي از چشمت بگيره
يكي از دوستاي علي هم مدتهاست چشماش تار و دوبينه ام اما ام اس نداره
هر گردي گردو نيست دوست من مراقب خودت باش
ذهن خودت و از گمراه شدن به سمت بيماريهاي جور واجور خلاص كن
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : anaram , nooresefid333 , 71shahab , حسین 444
منم با نازنين موافقم. نبايد ترس از يه چيزي داشته باشيم. درضمن خيلي از عوارض ام اس با بقيه بيماري ها مشتركه. به قول دكتر من ام اس اينترنشنال بين بيماري هاست. به نظر من كه ام اس نداري اما اگه داشتيم اونقدرها ناراحت كننده نبود
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
ضمن موافقت كامل با نازنين و مهدي پيشنهاد ميكنم واسه اطمينان خودت پيش يه دكتر مغز و اعصاب ديگه هم برو تا كاملا مطمئن بشي از ام اس خبري نيست
آنارام باشید
بابا شما ها هم خوصله دارین ها
من وقتی دکتره گفت ام اس داری بابام از حال رفت
داشتم به بابام جلو دکتره دلداری میدادم:
"بابا اینا جوونن! تجربه ندارن! ام اس چیه؟"
فکر کنم آه دکتره منو گرفت.
برو بابا زندگیت و کن!
 تشکر شده توسط : Nazaritafti20
منم یه نظر میدم : حالا که پیش این همه دکتر میری پیش گوش و حلق و بینی هم برو شاید مال عفونت گوش میانی باشه یا مربوط به گوش ، چون عدم تعادل و سرگیجه و... از علائمشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : anaram
(2011/01/31, 10:20 AM)nazaninn نوشته است: سلام دوست عزيز
من نميدونم اين چه كاريه كه هر كسي يه سري علائمي داره و ام ار اي هم داده دكتر گفته سالمي دلش ميخواد يه چيزي از توي اون سلامتيه در بياره حتما!!!!
عزيز دلم خدا رو شكر كه تو ام ار ايت هيچي نبوده پس ام اس نداري نگران نباش
اما تو يه مسير ديگه برو و چك كن سلامتيه خودت رو ازمايش كامل خون بده ممكنه كم خوني كلسترول بالا يا حتي تري گليسيريد بالا داشته باشي
يا فقط استرس باشه و داري با فكر و خيال و تلقين علائمت و سوق ميدي به سمت يه بيماري
آرامش خودت و حفظ كن چشم پزشكي هم برو حتما و ميتوني بگي برات ام ا ر اي از چشمت بگيره
يكي از دوستاي علي هم مدتهاست چشماش تار و دوبينه ام اما ام اس نداره
هر گردي گردو نيست دوست من مراقب خودت باش
ذهن خودت و از گمراه شدن به سمت بيماريهاي جور واجور خلاص كن

سلام امیدوارم ام اس نباشه ولی ریسک نکن منو چند دکتر بی سواد بدبخت کردن گفتن ام اس نیست و من دارومو قطع کردم بخاطر پول . امیدوارم ام اس نداشته باشی.
سلام عزیزم.
فکر میکنی ام اس از بیماری قلبی یا دیابت یا فشار خون بدتره؟!!!! نه فقط چون جدیده کمی برای خود بیمار و اطافیانش کمی هول برانگیز جلوه میکنه....حالا اگه میبینی دکترت توی کارش وارده یعنی با مطالعه رفتی پیشش پس بهش اعتماد کن و شکر خدا که سالمی و افکار مثبت داشته باش اما اگه الکی رفتی پیشش پس مراجعه به دکتر دیگه ای از واجباته......یه چیزی هم بهت بگم در خاطرات دکتر حسابی اومده ایشمون از نظر سلامت جسمانی شاید کمتر از 45% برخوردار بودند به دلایل بیماری های گوناگون اما سلامت روانی ایشون شاید از 200% هم بالاتر بوده که مراحل مختلف زندگی رو با کیفیت بالا طی کردند.....پس چه با ام اس چی بی ام اس هر چه پیش بیاد تو در ملک خداوند متعالی و اونه که همیشه هواتو داره.....پس نگرانی بیهوده ترین رفلکسیه که یک انسان میتونه توی این دنیا داشته باشه[تصویر:  1%20%28534%29.gif][تصویر:  1%20%28534%29.gif][تصویر:  1%20%28534%29.gif]
 تشکر شده توسط : anaram , MAHDI , Prime , kia , Nazaritafti20
از لطف همتون ممنونم كه كمكم مي كنيد
دكتري كه رفتم پيشش 1 روز تهرانه يه روز قم و 3 روز ساري و بقيه روزا پاريس.
ميگن دكتر خوبيه
چندتا آرامبخش بهم داد اما وقتايي كه بي استرس و ريلكس هستم هم همينطوري ام.
نميدونم لازمه بيام تهران يا نه؟
اول رفتم دكتر گوش و حلق و بيني كه گفت گوشم سالمه
بعد رفتم پيش دكتر غدد تمام هورمون هاي بدنم حتي استرس هم چك شد همه سالم بودن.
ديگه از دكتر رفتن خسته شدم.angry3
دوست عزیز به نظر من بری تهران بهتره چون خود من در شروع بیماریم فقط تاری دید داشتم اول رفتم چشم پزشک ،ایشون چیزی تشخیص نداد ولی من غیر از ام اس یه بیماری دیگه هم دارم به نام (بهجت) که انموقع خاموش بود البته الان هم خاموشه وتحت کنترل وتاری دید هم میاورد به همین خاطر من فکر کردم بیماریم برگشته ولی دکترم که در تهرانه گفت از بهجت نیست ومن را فرستاد پیش دکتر سیگارودی (مغزواعصاب)و بعد از ازمایشات فراوان از من آب نخاع کشیدند و تشخیص ام اس دادند که کم کم لرزش وگز گز هم اضافه شد . من شخصا عقیده دارم اگر تهران نرفته بودم اگر بیماری بهجت نداشتم وتاری دید را ساده می گرفتم بیماریم بد خیم می شد. تهران بری بهتره جلوی ضرر را هر وقت بگیری منفعته
 تشکر شده توسط : Marzook

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 84
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان