• 1(current)
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • ...
 • 25
 • بعدی 
امتیاز موضوع:
 • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
آقایون چه جور خانم هایی را دوست دارند ؟!
#1
معمولا خانم ها اظهار می دارند که رفتار آقایون آنها را تا حدی گیج می کند و به درستی نمی توانند تشخیص دهند که مردها از آنها چه انتظاراتی دارند. آنها از اینکه نمی توانند مردها را راضی نگه دارند اندکی ناراحت هستند. البته امروزه کمتر اتفاق می افتد که خانمی به رضایت و یا عدم رضایت مردها اهمیت دهد، چرا که خانم ها تصور می کنند که با در اختیار گذاشتن مسائل جنسی تمام مشکلات به راحتی قابل حل شدن می باشد و تا زمانی که یک چنین دیدی نسبت به زندگی داشته باشید همه چیز بر وفق مراد پیش خواهد رفت، اما...

بدون توجه به اینکه چنین نقطه نظری درست است و یا اشتباه باید توجه داشته باشیم که مردهای امروزی، با تلاش هر چه بیشتر در پی یافتن جایگاه واقعی خود در اجتماع هستند. خانم هایی را داریم که به عضویت ارتش و پایگاه های فضایی در آمده اند و به خوبی از انجام وظایفی که بر گردن آنها نهاده می شود بر می آیند. آنها در سایر مشاغل صنعتی دیگر هم در حال پیشرفت و ترقی می باشند. رفته رفته قلعه مستحکم مردها در حال ویران شدن است و آنها احترام و ارج و قرب گذشته خود را کم کم از دست رفته می بینند.

اگر یک خانم این مقاله را بخواند شاید با خود بگوید که خوب این مشکل مردهاست و خودشان هم باید به فکر پیدا کردن راه حلی برای آن باشند. بله درست است اما نباید انتظار داشت که به یک باره معجزه روی دهد و همه چیز مطابق میل آنها شود. تاریخ برای سالیان دراز جایگاه و عملکرد مردها را در جامعه معین کرده و شما به راحتی نمی توانید در عرض چند سال آنرا تغییر دهید. شاید کمتر افرادی بتوانند در مقابل پیشرفت ها و موفقیت های خانمها قد علم کنند اما یک چنین وضعیتی به طور قطع با خود مشکلاتی را نیز به همراه می آورد. یکی از مشکلات این است که بدانیم مرد قرن بیستم چه انتظاراتی دارد.

آقایون کم کم متوجه می شوند که جایگاه آنها چنان که در گذشته بوده نیست. دیگر هیچ رد پایی از زمانیکه مردها نان آور خانه بودند و خانم ها هم باید در خانه می نشستند و فرزندان خود را بزرگ می کردند، نمانده است. شاید چنین تغییر شگرفی مستلزم سپری شدن مدت زمان بسیار زیادی باشد اما همانطور که مشاهده می کنید این امر در جوامع غربی با روند چشم گیری در حال پیشروی است. این روزها مردها می دانند که اگر بخواهند برای خود همسری پیدا کنند باید سخت تر از گذشته کار کنند و خانم ها سنگ های بیشتری در جلو پایشان می اندازند.


خوب، حالا مردها واقعا به دنبال چه چیز هستند؟

1. اول از همه مردها به دنبال کسی هستند که تشنه عشق و محبت باشد. شاید این حرف بسیاری از خانم ها را غافلگیر کند اما مردها دوست دارند مورد دوست داشتن قرار بگیرند و خودشان نیز کسی را دوست بدارند. مشکل اینجاست که خانم ها برخورد بی احساس و سردی با آنها دارند. پیدا کردن خانمی که قابل دوست داشتن باشد کمی مشکل است و مردها از اینکه بفهمند دختر رویاهایشان را پیدا کرده اند خوشحال می شوند.

2. مردها دنبال خانمی می گردند که در نظرشان جذاب باشد. خانم ها اغلب تصور می کنند که مردها خیلی سطحی نگر بوده و تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد وضعیت ظاهری خانم می باشد. مردها لزوما به دنبال خانم های کمر باریک نمی گردند و اکثر آنها از خانم های چهل کیلویی خوش شان نمی آید، بلکه آنها می خواهند کسی را داشته باشد که به وضعیت ظاهری خود افتخار کند (البته این کار را نباید بیش از اندازه انجام دهد). مردها از داشتن نامزدی که قیافه خوبی داشته باشد لذت می برند و من فکر نمی کنم که مردی چیزی جز این به شما بگوید.

3. مردها به دنبال خانم هایی هستند که بتوانند به آنها اعتماد کنند. کسی که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، کسی که بتوانند به او ایمان داشته باشند. شاید برایتان عجیب باشد اما برخی از خانم ها قابل اعتماد نبوده و بسیار بی وفا هستند. همین امر باعث می شود که مردها محتاط تر عمل کنند. بوسه روز عید و یا عشق بازی ها اصلا به حساب نمی آیند و این جزئی از خصوصیات خانم هاست. آقایون به شدت از بی وفایی و بد قولی بیزار هستند و به دنبال کسی می گردند که بتوانند از صمیم قلب به او اعتماد کنند.

4. مردها می خواهند برای خود تشکیل زندگی خانوادگی دهند و به دنبال شریکی هستند که بتواند با او در خانه زندگی کند. خانم هایی که در محیط های اجتماعی فعالیت می کنند برای مردها قابل قبول تر هستند چرا که آقایون تصور می کنند خیلی بهتر می توانند با این گونه افراد ارتباط برقرار کنند و ارتباطشان پایدار تر خواهد بود.

5. مردها به دنبال خانم هایی با روحیه زنانه و مهربان می گردند زیرا چنین خصوصیاتی باعث می شود که یک زن بتواند مادر بهتری برای بچه هایش باشد. البته این امر بدان خاطر نیست که مردها انتظار دارند خانم ها آنها را نیز تر و خشک کنند بلکه بدان خاطر است که دوست دارند فرزندانشان در آغوش مادر مهربان و دلسوزی پرورش پیدا کنند.

6. مردها به دنبال خانم های خوش مشرب هستند. بعضی از خانم ها خیلی سخت گیر بوده و برای جزئیات اهمیت بیش از اندازه ای قائل می شوند. آیا تا به حال دختر هایی را دیده اید که دارای خلق و خوی پسرانه هستند؟ مردها می خواهند از در کنار هم بودن با همسر خود لذت ببرند و احتیاج به محبت دارند به همین دلیل همیشه به دنبال فرد خوش طبعی هستند که بتوانند در کنار او به آرامشی که آرزوی آن را دارند دست پیدا کنند.

7. مردها به دنبال زن هایی هستند که حس و ظرافت زنانه خود را حفظ کرده باشند. البته منظور ما آن دسته از خانم هایی نیست که دائما به دنبال مد می روند و چهره خود را به انواع و اقسام اشکال مختلف در می آورند. خانمی که باد گلو می زند و از خود گاز معده خارج می کند هیچ گاه برای یک مرد قابل قبول نخواهد بود. بعضی از خانم ها هستند که در زمان عصبانیت هر چه که دلشان می خواهد بار طرف مقابل می کنند که این کار به هیچ وجه به مزاج آقایون سازگار نیست. مردها نمی خواهند رفتار همسرشان به اندازه خودشان بی شرمانه و توهین آمیز باشد.

8. مردها کسی را می خواهند که حامی و پشتیبانشان باشد. خیلی از خانم ها منتظر هستند که اشتباه کوچکی از آقا سر بزند که آنها را به باد انتقاد بگیرند و در مسائل خصوصی و حتی شغلی شان دخالت کنند. آقایون به ارتباط خود به عنوان یک سیستم محافظ نگاه می کنند زمانیکه خانم نتواند یک چنین حسی را در آنها به وجود آورد و از این گذشته تا آنجا که می تواند از آنها انتقاد هم بکند، چیزی نمی گذرد که آقا از او جدا می شود.

9. مردها از خانم های عصبی که تمام مدت داد و فریاد می کنند خوششان نمی آید. آنها خانم هایی را می پسندند که اهل بحث و گفتگو باشند و قادر باشند که مشکلاتشان را از راه های منطقی حل کنند. شاید خلق و خوی آتشین شما را در همان روزهای اولیه اندکی جذاب باشد اما در روز 500 به هیچ وجه به شما افتخار و قدرت نخواهد بخشید.

10. مردها از خانم هایی که آنها را به چالش وا می دارند خوششان می آید. دوست دارند که خانم ها آنها را در انتظار بگذارند. مردها معمولا زمانی که احساس امنیت کنند اندکی در رابطه تنبل می شوند اما زمانیکه آنها را به چالش وا می دارید، حداقل کاری برای انجام دادن دارند. اگر می خواهید مرد خود را همواره به خود علاقمند نگه دارید باید او را همیشه به چالش وادار کنید.

11. مردها به دنبال همسری می گردند که به آنها متعهد باشد. هر چند پیدا کردن چنین شخصی مشکل است اما می توانید حداقل آرزوی داشتن یک چنین همسری را داشته باشید. مردها نامزدی را دوست دارند که بتوانند به او اعتماد کنند و مشکلات و ناراحتی هایشان را با او در میان بگذارند. تعهد مثل یک خیابان یکطرفه نیست و باید از جانب هر دو طرف رعایت شود. چنین نیازی برای همیشه در وجود تمام مردها باقی خواهد ماند.

12. مردها دوست ندارند که تنها زندگی کنند. حقیقت این است که مردهای امروزی به دنبال یک خانم مجرد قابل اطمینان و جذاب هستند که بتوانند رابطه بلند مدتی را با او آغاز کنند. آنها می خواهند با او از زندگی خود لذت ببرند و دقایق خود را با او تقسیم کنند تا آرام و قرار بگیرند. افراد مجرد کمی وجود دارند که خواهان ارتباط بلند مدت هستند. مشکلی که مردها با آن مواجه هستند این است که دنیا به طور کلی عوض شده. زمانی که انتظار هیچ چیزی را ندارند به سرعت برایشان زن می گیرند و طوری که متوجه نشوند بچه دار می شوند. آنها فقط و فقط به دنبال ارزش و احترام از طرف شریک زندگی خود هستند و بس. در حالیکه خانم ها در نقشهای اجتماعی خود بسیار موفق هستند خوب است که هیچ گاه از یاد نبریم که جایگاه اصلی آنها به خانه و خانواده شان تعلق دارد.
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : mohabat , یه غریبه , pariya , sooorooosh , arezoo_azizi , paeazan , SSA , آیدا , elahe , roya-n , آقا صادق , Ghost , parisa2011 , leili , salar , farzaneh20 , مولتی ام اس , پروانه , م.ه , # پریسا # , arezooo82 , 360 , eglantine , zohaa , hadisss , مریم۷۲
#2
fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gifعجببببببببببببببببببببببببببببببب

:60::60::60::60::60:چه خوش اشتهااااااااااااااااااا
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : sooorooosh , نازی ی , شهرزاد , arezoo_azizi , آیدا , arezooo82 , zohaa , hadisss
#3
سلام علیکوم...سروش هستم از شیراز
1-عشق و محبت نمیخوایم...فقط پیتزا و فسنجون بلت باشه درست کنه
2-نمیخوایم در نظر کسی جذاب باشیم...بهتره اونا جذاب باشن والا:60:
3-کلاً ما به همه اعتماد داریم بخاطر همی زود گولمون میزننsad2sad2angry3angry3angry3angry3sad
4-نفهمیدم یعنی چی...مگه کسیم برای دیگرون تشکیل زندگی میده؟icon_cry
5-بچه نمیخوام اصلاً ...ولی روحیه لطیفو اینا داشته باشه ممنون
6- راست میگه خوش مشروب باشهSmile (16)
7-ها بخدا اینو خوب گفت...ندارم ماهی n تومن خرج میزامپلیت کنمااااااااااا...حواست باشهN_aggressive (35)
8-ها حامی و پشتی هم میخوایم این خیلی مهمهsad2ماحساسیمsad2
9-اگر عصبی میشی و جیق داد میکنی جمع کن برو خونه بابات...والا من اعصاب ندارم...ام اس هم دارمangryangryصداشو بلند میکنه بچه پرو
10-بقیش الکیه
در ضمن از این باریک بلندا هم خیلی دوست میدارمSmile (16)
از خواهران عزیزم خواهش میکنم تا یک مورد رو با شرایط 10 گانه بالا دیدن سریع قابلمه بزارن رو سرش که فرار نکنه...و مورد یافت شده رو به آدرس :شیراز -خونه سروش اینا -پست کنن...در اسرع وقتSmile (16)

[تصویر: 43679430772591471299.gif] تشکر شده توسط : نازی ی , arezoo_azizi , paeazan , nazanin , آیدا , pariya , آقا صادق , parisa2011 , parastoo joon , شیرین , پروانه , م.ه , eglantine , zohaa
#4
(2012/10/21, 04:08 PM)sooorooosh نوشته است: سلام علیکوم...سروش هستم از شیراز
1-عشق و محبت نمیخوایم...فقط پیتزا و فسنجون بلت باشه درست کنه
2-نمیخوایم در نظر کسی جذاب باشیم...بهتره اونا جذاب باشن والا:60:
3-کلاً ما به همه اعتماد داریم بخاطر همی زود گولمون میزننsad2sad2angry3angry3angry3angry3sad
4-نفهمیدم یعنی چی...مگه کسیم برای دیگرون تشکیل زندگی میده؟icon_cry
5-بچه نمیخوام اصلاً ...ولی روحیه لطیفو اینا داشته باشه ممنون
6- راست میگه خوش مشروب باشهSmile (16)
7-ها بخدا اینو خوب گفت...ندارم ماهی n تومن خرج میزامپلیت کنمااااااااااا...حواست باشهN_aggressive (35)
8-ها حامی و پشتی هم میخوایم این خیلی مهمهsad2ماحساسیمsad2
9-اگر عصبی میشی و جیق داد میکنی جمع کن برو خونه بابات...والا من اعصاب ندارم...ام اس هم دارمangryangryصداشو بلند میکنه بچه پرو
10-بقیش الکیه
در ضمن از این باریک بلندا هم خیلی دوست میدارمSmile (16)
از خواهران عزیزم خواهش میکنم تا یک مورد رو با شرایط 10 گانه بالا دیدن سریع قابلمه بزارن رو سرش که فرار نکنه...و مورد یافت شده رو به آدرس :شیراز -خونه سروش اینا -پست کنن...در اسرع وقتSmile (16)

گشتم نبود ، نگرد نیست !!!
زیادیم شلوغ کنی می گم اون خانومه که گفته بود واسم کلفت بگیر وببرم کانادارو واست پست کننا!!!!!!!!!!!!icon_biggrinagreement2N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : sooorooosh , arezoo_azizi , paeazan , pariya , roya-n , parastoo joon , شیرین , eglantine , zohaa
#5
تشکرم برای تایید این مقاله نبود لااقل در مقابلش خواسته های خانمها هم مطرح میشد بهتر بودangry2
 تشکر شده توسط : roya-n , ابراهیم , parastoo joon , پروانه , eglantine
#6
ببخشید دوستان!شاید سؤال من هیچ ربطی به موضوع نداشته باشه ولی خب سؤاله دیگه وارزش پاسخ دادنو فک کنم داشته باشه.
درمورد بیماریهای دیگه(بجز ام اس)من زیاد شنیدم که دوتا بیمار باهم ازدواج کردن،اما در مورد ام اسی ها هیچ موردی رو نشنیدم.دلیلش چیه؟بخاطر هزینه هاشه؟بخاطر احتمال بوجود اومدن فرزند بیماره،یابخاطر سطح توقعات بیماراس که میخوان طرف مقابلشون درسلامت کامل باشه؟یا....دلیل دیگه ای داره؟confused2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , نازی ی , pariya , eglantine
#7
(2012/10/21, 07:46 PM)moon light نوشته است: ببخشید دوستان!شاید سؤال من هیچ ربطی به موضوع نداشته باشه ولی خب سؤاله دیگه وارزش پاسخ دادنو فک کنم داشته باشه.
درمورد بیماریهای دیگه(بجز ام اس)من زیاد شنیدم که دوتا بیمار باهم ازدواج کردن،اما در مورد ام اسی ها هیچ موردی رو نشنیدم.دلیلش چیه؟بخاطر هزینه هاشه؟بخاطر احتمال بوجود اومدن فرزند بیماره،یابخاطر سطح توقعات بیماراس که میخوان طرف مقابلشون درسلامت کامل باشه؟یا....دلیل دیگه ای داره؟confused2
راست میگیا.....عجبicon_cry
ولی من یه دوتا ام اسی میشناسم با هم ازدواج کردن...خیلیم خوشبختن...بخدا راس میگم...حالا خودم با یه دختر خوشگل ام اس دار با شرایط 10 گانه بالا ازدواج میکنم تا اثبات بشه:دیsmilinglaughing3laughing3confusedsad2angry3angry3sad

[تصویر: 43679430772591471299.gif] تشکر شده توسط : spring , نازی ی , sargol , eglantine
#8
(2012/10/21, 07:59 PM)sooorooosh نوشته است: راست میگیا.....عجبicon_cry
ولی من یه دوتا ام اسی میشناسم با هم ازدواج کردن...خیلیم خوشبختن...بخدا راس میگم...حالا خودم با یه دختر خوشگل ام اس دار با شرایط 10 گانه بالا ازدواج میکنم تا اثبات بشه:دیsmilinglaughing3laughing3confusedsad2angry3angry3sad
سروش همون خانومه که کلفت می خواست سوژه خوبیه تلشوبده من راضیش می کنم باهم خوشبخت بشین:60::60:Smile (16)Smile (16)happy0065.gifhappy0065.gif
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : sooorooosh , sargol , arezooo82 , eglantine
#9
خودت برو بگیرش نازی ی ...من نمیخوامangryangryangryangry
[تصویر: 43679430772591471299.gif] تشکر شده توسط : sargol , eglantine
#10
(2012/10/21, 07:46 PM)moon light نوشته است: ببخشید دوستان!شاید سؤال من هیچ ربطی به موضوع نداشته باشه ولی خب سؤاله دیگه وارزش پاسخ دادنو فک کنم داشته باشه.
درمورد بیماریهای دیگه(بجز ام اس)من زیاد شنیدم که دوتا بیمار باهم ازدواج کردن،اما در مورد ام اسی ها هیچ موردی رو نشنیدم.دلیلش چیه؟بخاطر هزینه هاشه؟بخاطر احتمال بوجود اومدن فرزند بیماره،یابخاطر سطح توقعات بیماراس که میخوان طرف مقابلشون درسلامت کامل باشه؟یا....دلیل دیگه ای داره؟confused2

سلام دوست خوبم
چرا که نمیشه؟! اتفاقا من دیدم این مورد رو.
البته که در ازدواج دو بیمار به هر حال صرفنظر از نوع بیماری، یک سری هزینه ها به زندگی تحمیل خواهد شد که با کمک خانواده های طرفین مشکل عدیده ایی نیست.

شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : آیدا , نازی ی , sargol , eglantine
  
 • 1(current)
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • ...
 • 25
 • بعدی 


موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با نامزد قبلی‌تان دوست نمانید! !! شیوا29 0 2,431 2014/06/14, 07:39 PM
آخرین ارسال: شیوا29
  مردان وفادار چه ویژگی‌هایی دارند؟ (+تست) paeazan 11 7,968 2014/03/05, 09:21 AM
آخرین ارسال: ساناز66
  تقدیم به آقایون .... Sina 17 9,395 2013/10/19, 12:27 AM
آخرین ارسال: maryam.N
  عجیب‌ترین آزمایش روانشناسی برای خانم‌ها !!!! shahrzad.s 4 3,669 2012/12/19, 03:24 PM
آخرین ارسال: najva
  مغز نمی‌ تواند بیش از 150 دوست را بپذیرد! nazaninn 9 4,909 2012/06/08, 02:30 PM
آخرین ارسال: neda.n
  چرا آقایون به خانمها نیازمندند؟ نازلی 12 6,125 2012/05/13, 10:43 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  افراد خلاق، قابلیت بیشتری برای تقلب دارند شهرزاد 7 5,038 2012/03/22, 10:09 PM
آخرین ارسال: پویش
  افراد خودشکوفا چه ویژگیهایي دارند؟ fereshteh 0 2,219 2009/09/06, 04:39 PM
آخرین ارسال: fereshtehکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست