نظرسنجی: به آخرین دیدار سال 92 چه امتیازی می دهید؟ ( مخصوص شرکت کنندگان)
10
68.63%
35 68.63%
9
17.65%
9 17.65%
8
5.88%
3 5.88%
7
5.88%
3 5.88%
6
1.96%
1 1.96%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 51 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 40
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92
اخ اخ اخ. من دیروزش تصادف منجر به هیچی کردم و جمعه هم دنبال کاراش بودم بکل یادم رفت. خیلی دوست داشتم بیام. باید یه سیستم یادآوری دیدار هم راه بندازیم.

ایشالا دیدار های بعدی هم تو محله های باکلاس تهرون میندازید ما بیایم.

دست شما درد نکنه.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , kheiri.mahdi , matin , ehsan 10054 , hadisss , fireboud , neda.n , chipchip , nanaz , minoshka , آرزو , zohaa , maryam.N , paeazan , بی تـــا , hilda , همسر یک قهرمان , مهدی نصیری , nilo0far , mary mary , ارزو , kaveh_plus , pariya1361
اقا من یکی دیگه بنویسم تو دلم مونده.تو این دیدار به فکر همه بودم که ببینمشون بجز اقای دنیانورد چقدر خوشحال شدمممم که دیدمشون دیدن ایشون و هم صحبت شدن انرژی خیلی خوبی بهم میده و خیلی دوسشون دارم مرسی که شما هم بودیدicon_question
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : kheiri.mahdi , matin , ebi , hadisss , fireboud , neda.n , chipchip , نارنجی مدرسه موشها , minoshka , آرزو , zohaa , maryam.N , بی تـــا , ahya , hilda , همسر یک قهرمان , nilo0far , علی دنیانورد , kaveh_plus , pariya1361
توجـــــــــــــــــــــه توجـــــــــــــــــــــــه sign0006.gif

دلمون لــــــــه شدrolleyes

(انجمن دیدار نرفتگان دلسوخته)
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , عسل راد , ebi , ehsan 10054 , hadisss , fireboud , neda.n , chipchip , ayda.m , نارنجی مدرسه موشها , minoshka , آرزو , hamid , Amir , zohaa , الهام ج , maryam.N , kheiri.mahdi , بی تـــا , م.ه , ahya , hilda , همسر یک قهرمان , مریم۷۲ , nilo0far , baharan , samin12 , aalieh , pariya1361
[تصویر:  modir.gif] تفاوت را احساس کنید !!! [تصویر:  modir.gif]

مدیریت جدید [تصویر:  modir.gif] خـــــایلی خوشحاله که تو اولین دیداری که برگضار کرده میتونین تفاوت را احساس کنید.

جا داره از ناظر کله جدیدمون هم (فربود بهمنی) تشکر ویجه داشته باشم که منو تو برگضاری این دیدار کمک کرد [تصویر:  modir.gif]

و غیره ... [تصویر:  modir.gif]

آهان اینو یادم رفت، مدیریت قدیم برای از دست ندادن کرسی مدیریت ، مدیرایی که تو خارج بودنم رو هم آورد Dodgy خـــــــارج آ Dodgy ولی مهم اینه پیروزی ازآن ماس [تصویر:  modir.gif]

نامردآ آدم پنجاه و اندی رفیق تیرونی داشته باشه شام نخورده برگرده خونه [تصویر:  icon_rolleyes.gif] نه این انصافه [تصویر:  icon_rolleyes.gif] این عدالته [تصویر:  icon_rolleyes.gif] این حقوق بشره [تصویر:  icon_rolleyes.gif] به ضیــــــا که از ترس اصن کلن اساسن نیومدن Dodgy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : آرزو , نارنجی مدرسه موشها , یه غریبه , minoshka , nanaz , yummy , hessam , nahid , hamid , hamid_147 , neda.n , afsaneh , zohaa , maryam.N , paeazan , ebi , kheiri.mahdi , بی تـــا , م.ه , hadisss , ahya , hilda , همسر یک قهرمان , مـه ســـا , parastoo joon , nilo0far , علی دنیانورد , baharan , mahdiye1989 , kaveh_plus , samin12 , pariya1361
(2014/02/08, 08:24 PM)chipchip نوشته است:
[تصویر:  modir.gif] تفاوت را احساس کنید !!! [تصویر:  modir.gif]

مدیریت جدید [تصویر:  modir.gif] خـــــایلی خوشحاله که تو اولین دیداری که برگضار کرده میتونین تفاوت را احساس کنید.

جا داره از ناظر کله جدیدمون هم (فربود بهمنی) تشکر ویجه داشته باشم که منو تو برگضاری این دیدار کمک کرد [تصویر:  modir.gif]

و غیره ... [تصویر:  modir.gif]

آهان اینو یادم رفت، مدیریت قدیم برای از دست ندادن کرسی مدیریت ، مدیرایی که تو خارج بودنم رو هم آورد Dodgy خـــــــارج آ Dodgy ولی مهم اینه پیروزی ازآن ماس [تصویر:  modir.gif]

نامردآ آدم پنجاه و اندی رفیق تیرونی داشته باشه شام نخورده برگرده خونه [تصویر:  icon_rolleyes.gif] نه این انصافه [تصویر:  icon_rolleyes.gif] این عدالته [تصویر:  icon_rolleyes.gif] این حقوق بشره [تصویر:  icon_rolleyes.gif] به ضیــــــا که از ترس اصن کلن اساسن نیومدن Dodgy

باتشکر از مدیر قبلی و تشکر ازمدیر جدید و با تشکر از مدیر آینده با تشکر از خودم وبا تشکر از..ول کن بابا حوصله داری عاقا این عکسا رو کجا گذاشتید بریم دانلود کنیم تازه یه روز گذشته و اسم هیچکس بجز دوسه نفرو بلد نیستم اما دلم تنگولیده
 تشکر شده توسط : kheiri.mahdi , zenith , maryam.N , آرزو , zohaa , الهام ج , paeazan , hadisss , chipchip , Amir , nanaz , همسر یک قهرمان , hamid , nilo0far , minoshka , pariya1361
آخ آخ به سجاد شام ندادین آخه نمیگین این بچه پوست و استخون و گوشت چربی شده! Smile) ضعیف شده بهمنی پس تو چی کار می کردی ها آقا ابراهیم ؟؟!! Smile)
خاطرم نیست تو از بارانی یا که از نسل نسیم، هرچه هستی گذرا نیست! هوایت ، بویت ... فقط آهسته بگو ...با دلم می مانی...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , الهام ج , maryam.N , آرزو , م.ه , hadisss , chipchip , ahya , ebi , hilda , hamid_147 , minoshka , samin12
باید اعتراف کنم این دیدار یکی از آرزوهای من بود باید اعتراف کنم چشام بعد از مدت ها برق زدBlush اعتراف کنم که آرزومو خوشرنگ کردین Blushهرکسی یه جوری ، هرکس یه رنگ ،رنگای شاد، رنگای پررنگ ،رنگی که شاید هیچ وقت پاک نشه و جا داره از کسایی که تو برآورده شدن آرزوم و خوشرنگ و خوش طعم شدنش نقش داشتن تشکر کنم از خدا که بدجور هوامو داره گرفته تا دوست عزیزم ثنا که همه جا کنارم بود تا آقای فربودی که مجوز حضور داد بدون ثبت نام تا تیم مدیریت و برنامه ریزیشون تا سمیرایی که زحمت کشیدو از میدون آزادی همراهمون شد(icon_cryکه هنوز نفهمیدم ما گم شده بودیم ایشون پیدامون کرد یا ایشون گم شده ما پیداشون کردیم؟)تا همه کسایی که اسماشونو یادم رفته و صداها و تصویراشون تو ذهن و قلبمه و نمیدونم چجوری ازشون تشکر کنم تا لیلا تا الهام.ج تا ندا که فیسشو یادم رفته بود تا همسر یک قهرمان تا حدیث که بوی کارون میداد بوی جنوب تا م.ه؟(مریم) که برام یه هدیه بزرگ آورد یه هدیه خوشمزه یه سینووکس خاص تا نــــــــاظم انجمن پزشکی(هیچ وقت فک نمیکردم یه ناظمو از نزدیک ببینم) تا اونا که ثبت نام کردنو نیومدن و ما تونستیم جایگزین بشیمwink2 تا احسانی که وقتی با کمک دوستاش داشت از پله ها میومد پایین حس کرد رو باله فرشته هاستو بلند داد کشید هوووووراagreement2 جا داره منم بگم هوووووووووووووورا که کلی فرشته دیدم کلی آدم خاصBlush تا آقا ابراهیم که دستش درد نکنه با خونسردی کامل تو اتوبان سوت میزد و لایی میکشید confusedمنو دوستم جیــــغ اثن یه وظعی بعد میخواستن مارو ببرن عروسی از اون ور دیگه خونه رامون ندن شب بریم پرورشگاه یعنی به زور خودمونو از ماشین ریختیم بیرون ده بدوconfused
و در آخر جا داره که بگم ضحا ضحا که میگفتن من بودماBlush wink2
تو نمی دانی مردن وقتی انسان مرگ را شکست داده چه زندگیست
 تشکر شده توسط : الهام ج , kheiri.mahdi , آرزو , maryam.N , neda.n , بی تـــا , SSA , م.ه , matin , fireboud , hadisss , paeazan , chipchip , Amir , nanaz , ahya , ebi , همسر یک قهرمان , hilda , samin12 , nahid , hamid , ابراهیم , nilo0far , baharan , minoshka
خدا خیرتون بده که بهش شام ندادید

آقا مهدی مگه نمیدونید چیپ چیپ چربی خون داره ConfusedConfusedConfused

بچه تهرونی مراقب سلامتی رفیقاش هستSleepy
زندگی
 تشکر شده توسط : آرزو , kheiri.mahdi , maryam.N , hadisss , chipchip , ahya , hilda , nahid , hamid_147 , hamid , nilo0far , minoshka , ebi , samin12
(2014/02/08, 11:14 PM)الهام ج نوشته است: خدا خیرتون بده که بهش شام ندادید

آقا مهدی مگه نمیدونید چیپ چیپ چربی خون داره ConfusedConfusedConfused

بچه تهرونی مراقب سلامتی رفیقاش هستSleepy

راست میگی الهام خانوم ؟؟ این یادم رفت جا انداختم Smile
خاطرم نیست تو از بارانی یا که از نسل نسیم، هرچه هستی گذرا نیست! هوایت ، بویت ... فقط آهسته بگو ...با دلم می مانی...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , الهام ج , maryam.N , م.ه , hadisss , chipchip , nanaz , hilda , hamid , minoshka , samin12
. . . .

فكر كنم ديرتر از همه رسيدم confused

مرسي از همه ي دوستاني كه براي بركزاري ديدار زحمت كشيدن

مخصوصا تيم عزيز مديريت icon_questionicon_question

و تشكر از همه دوستاني كه از راه دور اومده بودن ،

جاي دوستان قديم خيلي خالي بود . . .

مرسي از سينا كه با حضورش واقعا خوشحالمون كرد angelangel

و مثل هميشه مرسي كه هستيد love28
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : paeazan , kheiri.mahdi , neda.n , یه غریبه , Amir , chipchip , nanaz , ahya , م.ه , mehdisalimi , hilda , مهدی نصیری , مرتضی , hadisss , maryam.N , fireboud , hamid , آرزو , nilo0far , minoshka , kaveh_plus

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 40
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,616 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,869 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,231 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,589 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,917 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,759 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,306 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,981 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,138 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,951 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان