نظرسنجی: به آخرین دیدار سال 92 چه امتیازی می دهید؟ ( مخصوص شرکت کنندگان)
10
68.63%
35 68.63%
9
17.65%
9 17.65%
8
5.88%
3 5.88%
7
5.88%
3 5.88%
6
1.96%
1 1.96%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 51 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 40
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92
یه جمعه ی قشنگ...یه جمع صمیمی...یه انرِژی دسته جمعی
مه سا جات خیلی خالی بود دختر جانlove28
آقا آدم میاد نوشته های ندا رو میخونه تو نوشتن کم میارهwink2
خیلی از دوستامون بودن که ثبت نام کرده بودن ولی نیومدنicon_cryangry2
نمونه اش مهشیدSad
خیلی ها هم بودن که ثبت نام نکردن ولی اومدن نمونه اش مهدی نصیریlaughing3smilingagreement2
با دیدن سینا هم جدا سورپرایز شدم.خیلی خوب شد که اومدی سینا.ازت ممنونم
احیا خیلی ذوق کردم دوباره دیدمت عزیزم...حدیث دوست داشتنی و مریم جون و ارزو و همسفرهای شمال
خیلی دستتون درد نکنهicon_question
دوستون دارم یه عالمه
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , ehsan 10054 , مـه ســـا , hilda , hamid , fireboud , paeazan , آرزو , neda.n , maryam.N , Amir , nahid , hadisss , nanaz , kheiri.mahdi , matin , chipchip , م.ه , zohaa , ahya , nilo0far
عاشقتونم
مرسي كه بهتون خوش ميگذره....دلتنگتونممممم
ببخشيد كه نتونستم بيام ببينمتون... سه روز بود كه از صبح تا نصفه شب توي نمايشگاه گير كرده بودم
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , ehsan 10054 , hilda , shahrzad , hamid , fireboud , paeazan , الهام ج , آرزو , neda.n , maryam.N , Amir , nahid , hadisss , nanaz , kheiri.mahdi , matin , chipchip , م.ه , zohaa , بی تـــا , ahya , parastoo joon , nilo0far , barzegar
احسان عالی بودی، بخصوص اون جیغهایی که بعد از تشویقها می کشیدی laughing3
منم هرکی از در میامد به هیلدا میگفتم مهسا اینه میگفت نه، بیچاره اش کردم، مهسا جات خالی بود icon_biggrin
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , hilda , shahrzad , hamid , fireboud , الهام ج , آرزو , neda.n , maryam.N , Amir , mahdie , hadisss , kheiri.mahdi , matin , chipchip , zohaa , ahya , nilo0far
آخ آخ من چقدر دیر رسیدم ashamed0006.gif

ولی پست همه رو خووووووندم icon_biggrin

خیلی حرف برای گفتن دارم

اول از همه از همه ی کسانی که واسه این دیدار زحمت کشیدن تشکر میکنم مخصوصاً تیم مدیریت و نیلوفر و میهن بخاطر یادگاری خیلی قشنگی که بهمون دادین love51

دوم از همه جای مهسا که نبود خیلی خالی بود و همه ی اونایی که نبودن واقعاً جاتون خالی بود

سوم و مهمتر از همه واقعاً دلم برای بچه ها خیلی تنگ شده بود و از دیدنتون نمی دونین چقدر ذوق زده بودم مخصوصاً اونایی که از راه دور اومده بودن مثل حدیث ، مریم ، سجاد ، احیا (دخترم که الان تو راهه شیرازه ) کاوه و سینا صادریه عزیز love51love51 اگه کسیو جا انداختم ببخشید

بچه ها مرسی که هستین واقعاً دوست نداشتم ازتون جدا شم آخره دیدار خیلی تلخ بود برام

یه چند تا چیز بگم وقتی حدیث اومد این فربود سیبیلو گفت به افتخار حدیث بعد ما همه دست زدیم بیچاره حدیث از خجالت برگشت سمت در confused
و اینکه همه به من می گفتن شر و شیطون من کجا شیطونم آخه؟؟؟ دلتون میاد؟؟؟؟ smiling

از دیدن بچه هایی که جدید اومده بودن خیلی خوشحال و سورپرایز شدم حالا دیدین الکی خجالت میکشیدین؟؟؟؟

دوستون دارم یه دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

بازم چیزی یادم اومد میام میگم evilgrin0039.gif
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , مـه ســـا , shahrzad , hamid , همسر یک قهرمان , fireboud , paeazan , آرزو , neda.n , kaveh_plus , maryam.N , یه غریبه , Amir , nahid , hadisss , نازلی , kheiri.mahdi , matin , chipchip , م.ه , zohaa , ahya , nilo0far
من پنجشنبه مادر بزرگم فوت كرد نتونستم بيام sad2
واقعاً دوست داشتم بيامangry3sad

تشکر شده توسط : hamid_147 , همسر یک قهرمان , fireboud , paeazan , الهام ج , آرزو , neda.n , shahrzad , maryam.N , hamid , hilda , Amir , nahid , hadisss , kheiri.mahdi , matin , chipchip , zohaa , ahya , nilo0far
(2014/02/08, 10:48 AM)omid_nejad نوشته است: من پنجشنبه مادر بزرگم فوت كرد نتونستم بيام sad2
واقعاً دوست داشتم بيامangry3sad

خدا رحمتشون کنه غم اخرتون باشه انشالله. در اولین فرصت اینده میبنیمتون.کمکی از دست ما بر میاد در خدمتیم icon_question
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , fireboud , آرزو , neda.n , shahrzad , maryam.N , omid_nejad , hamid , hadisss , kheiri.mahdi , chipchip , ahya , nilo0far
اقایان حمید وفربود وبقیه دوستایی که زحمت کشیدن برای این دیدار
ازتون تشکر میکنم زحمت کشیدین ومحبت کردینicon_questionicon_questionواقعاخوش گذشتicon_question
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : shahrzad , paeazan , آرزو , neda.n , fireboud , maryam.N , hamid , hilda , Amir , hadisss , nanaz , kheiri.mahdi , matin , chipchip , م.ه , zohaa , ahya , nilo0far
سلام .....
منم خيلي دوست داشتم بيام ولي نشد.....sad2
ولي من واقعا ممنونم از مديراني كه باعث ديدار بچه ها ميشن...icon_questionagreement2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : الهام ج , fireboud , آرزو , maryam.N , Amir , hadisss , kheiri.mahdi , chipchip , zohaa , ahya , nilo0far , barzegar
rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
خوش به حالتون
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : آرزو , maryam.N , mahdie , hadisss , kheiri.mahdi , chipchip , ahya , baharan , barzegar
دستتون خیلی مرسی .طبیعتا به منم خیلی خوش گذشت.همسرم گفت چه بچه ها باحالی بودن کلی ذوق کردمagreement2
دلم نمیخواست بلند شم ولی حمید همیشه سبز هی میگفت خوش اومدین مرسی اومدین وقتمون تموم شده ینی4-5 باری گفت laughing3laughing3
ایشالا زودتر دیدار سال جدید همتونو دوس دارم icon_question
 تشکر شده توسط : آرزو , maryam.N , neda.n , یه غریبه , hilda , hamid , Amir , fireboud , hadisss , hamid_147 , nanaz , paeazan , kheiri.mahdi , chipchip , م.ه , zohaa , ahya , nilo0far

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 40
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,698 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,932 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,299 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,634 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,961 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,785 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,374 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,089 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,247 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 9,049 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان