امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دکتر شادروان عبدالله احمدیه
(2012/01/25, 03:48 PM)TootFarangi نوشته است: ضمنا شما در این مطلب اشاره کردین ایشون آزمایش ادرار هم برای بیمار نوشتن و مشاهده کردن ، پس خوبه پزشکان طب کلاسیک بیان بگن شما حق ندارین از روش های کلاسیک برای تشخیص بیماری استفاده کنید و روش ما واسه خودمون و روش شما واسه خودتون ؟
ایشون اول در رشته ی طب کلاسیک تحصیل کردن و بعد رفتن دنبال طب سنتی,شاید فکر کرده که با طب کلاسیک کار به جای نمی بره,اگه کتابش رو مطالعه کنید بیماران زیادی رو ذکر کرده که بعد از مراجعه و مداوا و پیگیری به روش طب کلاسیک نتیجه ای عایدشون نشده و حتی بیماریشون وخیم تر شده و بعد مراجعه کردن به ایشون.
از نظر من طب کلاسیک هم در تشخیص ضعف داره و هم در درمان

کسی که پلاکی نداشته باشه نه تو نخاع نه مغز نه گردن چه دلیلی داره بهش بگن ام اس ؟ دلیلی نداره فقط اشتباه میتونه دلیلش باشه
[/b]

(2012/01/25, 06:39 PM)nahid نوشته است: آمار ام اس توی مناطق صنعتی بیشتره ، اگه این بیماری جهان صنعتی باشه ، پس چیزی نیست که با داروهای طب قدیم بشه درمانش کرد.مگر این که شبه ام اس باشه.فکر میکنم استرس بیخودی و تغذیه غلط خیلی تاثیر گذار تر از صنعت و غیره هست
من خیلی دلم می خواد طب سنتی یا طب اسلامی خانم ویولت رو مداوا کنه ، یعنی نرفته پیششون ؟
نمیدونم ,شاید نرفته باشند,باید ازشون پرسید,متاسفانه هنوز این طب(سنتی) توسط مردم پذیرفته نشده
خود من اوایل تشخیص بیماریم از بس بهم گفتن درمان نداره و فقط باید تزریق کنی تا جلوی پیشرفتش رو بگیری که دیگه باورم شده بود و دیگه دنبال راه تازه ای نبودم برای درمان

فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : okhtapus

پیام های داخل این موضوع
RE: دکتر شادروان عبدالله احمدیه - توسط ostad2000 - 2012/01/25, 08:01 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  صحبت های دکتر نمازی fireboud 7 6,813 2012/12/22, 12:56 PM
آخرین ارسال: paeazan
  نتایج اولین آزمایشات به روش دکتر زامبونی در تبریز Sina 26 17,926 2011/08/21, 02:22 PM
آخرین ارسال: arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست