امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض قطع سینووکس
حامدی فر عزیز باسلام
بنده 2سالو چند ماهی سینوکس مصرف میکردم ولی الان حدود 6ماهی میشه دکترم کلا قطع کرده و هیچ دارویی مصرف نمیکنم یعنی به نظر شما باید دوباره ادامش بدم؟ که فرمودین اصلا قطع نکنید !!!!
خدایا تنهایی و بی همتایی [/size]
 تشکر شده توسط : حامدی فر , سمیرا67
سلام خانم دکتر حامدی فر...من دو سال سینووکس مصرف میکردم.خودسرانه کنار گذاشتم.چون بی نهایت اذیتم میکرد.مشکلی واسم پیش نیومد ..حتی سبلان هم رفتم...اما الان بعد از 4 سال که داروم رو قطع کرده بودم،زیر نظر پزشک دوباره شروع کردم..البته مشکلی ندارم و بیماریم پیشرفت نکرده.شاید به قول شما تو زمینه پزشکی وقتی تخصصی نداریم،نباید اظهار نظر کنیم و تصمیم بگیریم. بهرحال فکر میکنم درست ترین تصمیم رو گرفتم برای ادامه مصرف دارو.شاید قبل از اینکه دیر بشه.حداقل دیگه عذاب وجدان قطع خودسرانه دارو رو ندارم.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : neda.n , گيتي , سمیرا67
من وقتي سينووكس ميزدم بهتر نشدم ...

حملات مريضيم بيشتر شده بود ..confused
اين آمپول بهم نساخت ...

اين علت قطع سينووكس بود ....wink2
 تشکر شده توسط : حامدی فر , سمیرا67
(2013/10/03, 10:56 PM)sasan.sasan نوشته است: حامدی فر عزیز باسلام
بنده 2سالو چند ماهی سینوکس مصرف میکردم ولی الان حدود 6ماهی میشه دکترم کلا قطع کرده و هیچ دارویی مصرف نمیکنم یعنی به نظر شما باید دوباره ادامش بدم؟ که فرمودین اصلا قطع نکنید !!!!

ساسان عزیز
من در خصوص کسانی گفتم که سرخود دارو را قطع می کنند وگرنه بارها هم متذکر شده ام که نظر پزشک معالج شرط است و من یک داروساز هستم و ایشان براساس داده های بالینی و سابقه ی شما نظر صحیح را می دهد.

با آرزوی سلامتی

(2013/10/03, 11:07 PM)arezooo82 نوشته است: سلام خانم دکتر حامدی فر...من دو سال سینووکس مصرف میکردم.خودسرانه کنار گذاشتم.چون بی نهایت اذیتم میکرد.مشکلی واسم پیش نیومد ..حتی سبلان هم رفتم...اما الان بعد از 4 سال که داروم رو قطع کرده بودم،زیر نظر پزشک دوباره شروع کردم..البته مشکلی ندارم و بیماریم پیشرفت نکرده.شاید به قول شما تو زمینه پزشکی وقتی تخصصی نداریم،نباید اظهار نظر کنیم و تصمیم بگیریم. بهرحال فکر میکنم درست ترین تصمیم رو گرفتم برای ادامه مصرف دارو.شاید قبل از اینکه دیر بشه.حداقل دیگه عذاب وجدان قطع خودسرانه دارو رو ندارم.

آرروی عزیز

خوشحالم که ئر مدت قطع خودسرانه ی دارو مشکلی برات پیش نبامده البته در نظر داشته باش که همانطور که قبلا گفتم که اینترفرون ها اثر ناکهانی ندارند به همین دلیل هم اثرشان ناگهانی از بدن شما حذف نمی شود و پس از قطع تا مدتی سیستم ایمنی بدن همچنان تنطیم است البته بازهم چون با یک سیستم خیلی شیطون بنام ایمنی سروکار داریم نمی توان حکم قطعی داد و فرد به فرد متفاوت است

با آرزوی سلامتی

(2013/10/04, 08:30 PM)گيتي نوشته است: من وقتي سينووكس ميزدم بهتر نشدم ...

حملات مريضيم بيشتر شده بود ..confused
اين آمپول بهم نساخت ...

اين علت قطع سينووكس بود ....wink2

گیتی عزیز

من همانجا هم متذکر شدم که مهم نیست چه دارویی اما دارویی که پزشکتان تجویز کرده را به هیچ عنوان قطع نکنید.
اینترفرون ها کلا" به دلیل اینکه داروهای خیلی خوب و ایمن و راحت در مصرفی هستند توسط نورولوژیست ها به عنوان خط اول درمان قرار می گیرند اما اگر روند بیماری در هنگام مصرف تغییر کند پزشک تصمیمات متعددی می گیرد.
شما هم انشاالله که حملاتت کنترل شود

با آرزوی سلامتی
 تشکر شده توسط : گيتي , arezooo82 , سمیرا67
سلام، تا جاییکه من میدونم این بیماری خیلی موذی هستش و حتی در خیلی از موارد تا ده سال ابتدایی شروع بیماری هیچ آزار و اذیتی برای فرر مبتلا نخواهد داشت، به همین دلیل این ابهام در بیمار ایجاد میشه که مصرف داروها بی مورد هست و نیازی به مصرف دارو نیست. این موضوع در قشر قدیمی که اغلب تحصیلاتی نداشتند یک امر عادیه که از مصرف دارو سر باز بزنند اما در حال حاضر که اکثر مردم به خصوص جوانها تحصیلات بالا دارند و با شرایط شهرنشینی و بالطبع فشارهای عصبی بیشتر، آلودگی هوا و ریدی ایشنهای متفاوت من جمله رادیو و ماهواره و حتی خورشید و ستاره ها که به علت سوراخ لایه اوزون تاثیر مخربتری روی سیستمهای عصبی افراد میذاره... واقعا لزوم استفاده از داروی تجویز شده توسط پزشک متخصص نیاید نادید گرفته بشه... قطعا داروهای شیمیایی و یا حتی گیاهی آثار تخریبیی هم خواهند داشت، مثلا اعتیاد به اون دارو یا ایجاد مشکلات کبدی و کلیوی، اما بهتره عوارض استفاده نکردن از اون دارو و استفاده کردنش رو روی کفه ترازو قرار بدیم و ببینیم کدوم سنگینتره. مثلا دارویی که برای بچه بیش فعال تجویز میشه عوارض ناخوشایندی داره مثل حالت تهوع، اما اگه اون بچه دارو رو مصرف نکنه به دلیل بیش فعالی ممکنه خودش و یا دوستش رو جلوی ماشین هول بده یا از پشت بام به پایین پرت کنه... ببخشید زیاد صحبت کردم. موفق باشید [/size]
 تشکر شده توسط : Exhautless , سمیرا67
تو رو خدا داروتون قطع نکنینconfused2confused2confused2 بابا هرکی قطع کرده پشیمون شده آزموده را آزمودن خطاستconfused2confused2confused2confused2
حتی یکی از بچه های همین جا که اسمشو نمیارم چون الان خودش نیست همیشه آمپولشو سرسری میگرفت یه بار اومد گفت حمله بهش دست داده ودیگه هیچ خبری ازش نشد نمیدونم کجاست وچه میکنه امیدوارم مشکلش حل شده باشهinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif

رنگین کمان سهم کسانیست که تا پایان زیر باران میمانند...
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : یاسی , آنا
سلام روزتون بخير من ٢ ساله كه سينوكس مصرف ميكنم ولى اين هفته به علت مشغله كارى فرصت خريد نداشتم به نظرتون مشكلى پيش نمياد اگه يه هفته تأخير تو تزريق داشته باشم؟
سلام. چرا یه هفته ؟ خوب یه روز یا دو روز نتونستین بخرین .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
با سلام
دوستان من ۴_۵ سالی هست سینووکس استفاده میکنم, تا حالا هم شده که چندباری یک هفته درمیان تزریق کردم یا دو هفته پشت سر هم تزریق نکردم و مشکلی هم برام پیش نیومده
میخواستم بدونم میشه کلا یک هفته درمیان تزریق کرد؟؟؟چون مسیرم خیلی دوره تا اونجایی که تزریق میکنن, به درمانگاه های معمولی هم اعتماد نمی کنم
اگه از دوستان کسی تجربه ای یا مطلبی در این باره داره بگن ممنون میشم
سلام. روال سینووکس هفته ای یک باره ، مگر این که دکتر در مواردی به طور موقت دستور دیگه ای رو بده . وقتی یه هفته نزنیم چیزی نمیشه دلیل نمیشه همیشه این کارو بکنیم هم باز چیزی نشه. بالاخره برای کنترل بیماری گفته شده اگه این مقدار مشخص تزریق شه مثلا 40 درصد جلوی پیشرفت بیماری رو میگیره ولی این در صورتی هست که مرتب بزنیم.

الان دیگه توی شکل جدید سینووکس که سرنگِ آماده تزریق هست ، هر کسی که تزریق بلده مثل آمپولای دیگه میتونه بزنه ، پس به هر درمانگاهی نزدیکتون هست میتونید بدید بزنه چون کار خاصی نداره. دیگه مخلوط کردن که نمیخواد. از خانواده و دوستان هم هر کسی تزریق یاد بگیره میتونه بهتون بزنه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , یه غریبه

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 291,624 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 17,083 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس و افزایش آنزیم های کبد min00 16 11,830 2020/10/07, 08:57 AM
آخرین ارسال: طلوع..
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 10,997 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 17,773 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,378 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  دمای نگهداری سینووکس وآونکس nahid 72 32,540 2016/10/12, 06:52 PM
آخرین ارسال: mehdi77
  درخواست یک واحد سینووکس mohamad88 6 4,601 2015/06/26, 11:24 AM
آخرین ارسال: mohamad88
  سینووکس و آکنه Aynaz 26 19,813 2015/05/04, 07:26 PM
آخرین ارسال: paeeze
  آیا داروهای ام اس مثل سینووکس و اکتووکس کورتون دارند؟؟؟ mandana18 9 11,691 2015/04/19, 05:54 PM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست