امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجي فعاليت سايت تاكنون
من عاشق اين سايتممممم
از مدیریت محترم برای ره اندازی چنین سایتی متشکرم :-* :-* :-* :-* :-*

من که یه روز به سایت سر نزنم انگار که یه چیزی گم کردم. این سایت به نظر من برای یه ام اسی یا یه نفر که بخواد اطلاعاتی در مورد ام اس داشته باشه واقعا مفید

بازم ممنون
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
 تشکر شده توسط : hamid
سلام و خسته نباشید از اینکه بین شما هستم خوشحالم و ممنون از ایجاد این سایت
وقتی این سایت را دیدم دعا کردم که طراحهان این سایت به تمام آرزو هایشان برسند چون
یکی از آرزوهای مرا برآورده کردند ولی اگه انتقاد پذیر هستید میخواستم یک انتقاد گوچک
داشته باشم اگه ناراحت نمیشید
انتقاد راه موفقیت را صاف میکنه
 تشکر شده توسط : hamid , mehdi.j
منم ممنونم ازت که باعث شدی این همه دوست جدید پیدا کنم چون من خوره دوستم ،عاشق اینم که دوستام زیاد باشن و روز به روز هم بیشتر شن در هر صورت خسته نباشی
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
(2010/03/04, 01:44 AM)ms13 نوشته است: ولی اگه انتقاد پذیر هستید میخواستم یک انتقاد گوچک
داشته باشم اگه ناراحت نمیشید
انتقاد راه موفقیت را صاف میکنه

مطمئننا همين طور كه ميفرماييد هست و انتقاد راه موفقيت را صاف ميكنه . ما هم مطمئن باش انتقاد پذير هستيم چون اگه نبوديم اصلا انجمن پيشنهادات و انتقادات ايجاد نميكرديم
خوشحال ميشيم انتقادتون رو بيان كنيد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
ممنون از زحمات مديران سايت.زحمت مي كشيد ممنوننننننننننننننننننن
[تصویر:  emoticon-object-023.gif][تصویر:  emoticon-object-023.gif][تصویر:  emoticon-object-023.gif]
من با توجه به مشغله کاری زیادی که دارم ولی هر روز به سایت سر می زنم و چیزهای زیادی رو از سایت یاد گرفتم و استفاده کردم. خیلی ممنون

ولی با پیشنهاد دوستان موافقم که برای اینکه پراکندگی مطالب باعث نشه که کسی نتونه اونها رو پیدا کنه و از بار علمی سایت کم کنه بهتره که نظارت بر بخشهای مختلف بین اعضای تقسیم بشه تا طبقه بندی مطالب بهتر صورت بگیره.
اطلاعات کاربری افراد رو هم باید به نحوی به روز و کامل کرد. (پیشنهاد همیشگی آنارام!!!)
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
حميد ، سينا ، مجيد
سايت قبلي يه خوبي داشت كه اينيكي نداره .
هر وقت نزديك به يه مناسبتي يا تولده كسي ميشد ، تويه خوده سايت اين آلارم داده ميشد و بدون اينكه لازم باشه خوده طرف بگه ، بچه ها ميفهميدن مثن تولدشه !
نميشه اينيكي هم همونطور بشه؟
آنارام باشید
یه پیشنهاد بدم؟من زیاد حرف نمیزنم ولی یه چیزی میگم گوش کنین ضرر نمیکنین
فکر میکنم اگه زمان حضور هر کی تو سایت معلوم شه بد نیست یعنی چند ساعت از اول تا حالا تو سایت بوده
راست میگید الان دیدم حافظه ام ضعیفه دیگه!!!
قبلا هم دیده بودما
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
(2010/03/06, 01:19 PM)zaynab نوشته است: یه پیشنهاد بدم؟من زیاد حرف نمیزنم ولی یه چیزی میگم گوش کنین ضرر نمیکنین
فکر میکنم اگه زمان حضور هر کی تو سایت معلوم شه بد نیست یعنی چند ساعت از اول تا حالا تو سایت بوده

در پروفايل هر كاربر مدت زمان انلاين اون مشخص هست
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درج آدرس سايت انجمن استانها parisa2011 3 3,314 2013/01/23, 12:32 PM
آخرین ارسال: Pooya.N
  اهداف سايت hamid 40 21,750 2011/12/04, 01:05 PM
آخرین ارسال: nahid
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 16,946 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: