امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزايش آگاهي جامعه درزمينه ام اس ( شش پرسش)
برای اینکه دید مردم نسبت به بیماریمون عوض بشه باید بگیم ام اس داریم من الان ده ساله ام اس دارم و از وقتی به این بیماری مبتلا شدم روز به روز بهتر شدم و به همه ی دوستان و اطرافیانم گفته ام
در تاپیک(بگیم ام اس داریم یا نگیم؟؟؟؟؟) ریحانه نوشته (وای خدا من 90که فهمیدم هیچی معلوم نبودالانم توحالت عادی چیزی
معلوم نیست ولی وقتی خسته میشم بدتابلومیشم باخودم میگم حالا این 2سالش بود که ازمصرف
داروگذشت حالا شما حساب کن 10 سال دیگه چی میشه هی یه ریزه یه ریزه
پیشرفت میکنه راستش من میگم زندگی رو این جوری نمی خوام...که تابلوشم
)ولی اینطوری نیست ریحانه جان ما دست خودمونه که به چه صورتی با بیماریمون کنار بیائیم شاد بودن و مرتب ورزش کردن به بیماری فکر نکردن باعث می شود بر ام اس غلبه کنیم من با داشتن روحیه ای بالا ام اس را شکست می دهم این شعار ما باید باشد در اینصورت حتی اگر اطرافیانمان هم بدانند ما ام اس داریم مشکلی نیست و دید آنها به این بیماری عوض می شود
دوستان اشاره می کنند به اینکه در ظاهر مشخص نیست ام اس دارند
خب اگر به اطرافیان بگویند که ام اس دارند آنها متوجه می شوند که ام اس بیماری ناتوان کننده ای نیست و کم کم ملکه ی ظهنی مردم نسبت به بیماری ام اس عوض می شود love28icon_questionlove28icon_question
 تشکر شده توسط : nahid , hadisss , سمیرا67 , غم فروش

پیام های داخل این موضوع
RE: افزايش آگاهي جامعه درزمينه ام اس - توسط نازلی - 2013/12/19, 07:42 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دید جامعه نسبت به بیماری ام اس hamid 220 111,693 2018/07/25, 07:39 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  بیماران ام اس چقدر در نگاه غلط جامعه به این بیماری نقش دارند؟ Kamyar 21 13,753 2014/04/04, 04:53 PM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  نيازهاي جامعه ام اس(دغدغه های بیماران ام اس) MAHDI 32 20,945 2012/09/20, 11:50 AM
آخرین ارسال: naazanin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان