امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سر بودن زبان
علیرضا جون نصف زبونم هست . البته از نصف کمتره . سمت چپ .
بعضی اوقات هم لپم از داخل همون طرف احساس سر بودن میکنم .
گرما سرما هم نمیدونم چجوریه ! ولی به جز سری بقیه مواردش عادیه

اره فربد افتخار خیلی خوبیه smiling همش فکر میکنم رفتم دندونپزشکی امپول سری زده laughing3
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , Prime , sargol
حميد آقا حالا گذشته از افتخاري كه نصيبت شده، يه ذره قضيه رو جدي ترم بگيري بد نيست
دكتر من ميگه هر نشونه اي هر چند كوچيك كه قبلا نبود و بعدا ايجاد ميشه يه علامت از فعال شدن ام اسه
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , Prime , سحــــــــر , amirfarhag , sargol
حمید جان من الان یه سرچ ریز زدم! مال ام اس ه!
یعنی از علائم ام اس سر شدن یا سوزن سوزن شدن زبان هم هست.
حالا بذا ببینم چیز دیگه ای هست یا نه!
البته یه سری دری وری هم راجع به نوعی باکتری بود
که فکر کنم یارو داشت طرف رو دلداری میداد که ام اس نداره!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : hamid , سحــــــــر
اوه اوه علیرضا دمت گرم
خودم همیشه بچه ها سوال دارن میرم سریع سرچ میکنم :55: این سری یادم رفت به کل :55:

الکی الکی قضیه جدی شدا .
بابا یه تیکه سر شده خودش خوب میشه دیگه .
من اومدم اینجا بگم که فقط کلاس گذاشته باشم . بعد الکی الکی جدی شدا smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : Prime , sargol
همینه داداش خود ام اس نامرده! یه دکتر دیگه هم پیدا کن! تجربه میگه کسی که میره کانادا بجز برای فوت اقوام بر نمیگرده!
برای مطالعه بیشتر:

اینجا
و
اینجا که گفتم که طرف شرایط مشابه تو رو داره اما نمیدونه ام اس داره
و اینجا که دکتره خوش بین تره و میگه ویتامین بی رو بغل کن؛ اگر درست نشد برو دکتر

در هر حال بد نیست همه نظر میدن یه چیزی از توش در میاد دیگه!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : fireboud , MAHDI , hamid , مـه ســـا , earth , سحــــــــر , Matilat , somaye_602000 , sargol
میتونه غلبه بر خون هم باشه اگه :

" چرت‌زدن، کم حواسی، کش‌آمدن آب دهان که زبان مانند رب انار یا زرشک خورده، قرمز ‌شود و بدن دچار خارش و دمل و جوش ریز بیشتر در گردن بین کتف شده و از لثه خون آید و فرد مضطرب باشد از علائم این افراد است.
اما علت این عوارض پرخوری وخوردن بیش از حد است که خون را زیاد می‌کند و بهتر است آنان از خوردن غذاهایی مانند بادمجان، غذای نشاسته‌ای، آب یخ و شیرینی پرهیز کنند. "
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid , sargol
بیچاره چقدر ترسیده بود
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : Prime , hamid
میخواستم تو اون سایته حرفایی که اینجا میزنم رو بزنم smiling بگم خانم ام اس اون چیزی نیست که تو ذهن مردم جامعه هست smiling الان خیلی فرق داره بیا تو سایت ما میفهمی جریان چیه :55::55::55::55:
اره بهش میگم دکتر یه جماعت اینجا منتظرتن . گفت یه جا هستم که اگه موندنم قطعی بشه برنمیگردم . برگشتم 50- 50 هست . منم گفتم دعا میکنم قطعی نشه laughing3laughing3laughing3

فربد هیچ کدوم از این علائم رو هم ندارم .

مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : fireboud , Prime , sargol
آقا حمید من تجربه اش رو داشتم، همون حمله اول نیمه چپ بدنم کلا سر شده بود و کل سرم و زبونم، طوری که فکر میکردم سکته کردم، از علائم ام اس هست و الان هم گاهی اوقات فقط زبونم سر میشه و زودی خوب میشه بستگی به حال و هوای خودم و فصل داره، اگه بابت چیزی عصبی نیستی و استرس نداری احتمالا به خاطر تغییر فصل هست و اگه 4 یا 5 روزه که دائما سره زودتر دکتر بری جلوی پیشرفتش رو میگیری، برای من در حد چند ساعت و حتی چند دقیقه هست به چز همون حمله اول که طولانی بود، به نظرم جدی بگیرش، در ضمن چون لپت هم سر میشه ممکنه هم زبونت هم لپت رو گاز بگیری و اذیت این موارد خودش کلافه کننده هست، مراقب خودت باش
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : hamid
با توجه به اینکه با موضوع بحث مرتبط هست ، فصل بهار می تونه در عود بعضی از این علائم موثر باشه ؟
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : Prime

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کرخت و شل بودن و یا سست شدن پاها و کمر khashayar 26 31,139 2017/10/04, 10:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست