امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سر بودن زبان
ختم کلام : سر شدن زبان نبوده ما کلی ترسیدیم
عنوانشو بنویس سر شدن صورت و محتویاتش خیرشو ببینی !
حمید وقتی شنیدم یه طرف صورتت سر شده نه فقط زبونت ، کلی خوشحال شدم چون بهتر از زبان تنهاست.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , hamid , warrior
حمید جان
من هر وقتی ناپرهیزی می کنم یعنی چربی ، سرخ کردنی و ... مصرف می کنم زبانم سر می شه و گزگز می کنه
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , hamid
دیروز کل کرج رو زیر رو کردم
نزدیک 10 تا درمانگاه دکتر رفتم
هیج کدوم از متخصصای مغز و اعصاب نبودن smiling همه منشی ها میگفتن بعد ۱۳ میان icon_cry
رفتم دکتر داخلی که دکتر خودم هست
چون داروهایی که چند نفرتون گفته بودید خیلی تخصصی بود اونجا فقط دگزا و ویتامین e که شما معرفی کردید رو گفتم
خودشم گقت ویتامین b1 به اعصاب ربط داره واسط مینویسم
یه خوردم عضلات صورتم رو با بعضی حرکات تست کرد که همش درست بود

اخرشم دید زیاد کاری انجام نداده smiling فشارمم گرفت :55:
البته خیلی دکتر گلی هست . تشخیص اولیه ام اس من توسط ایشون بود .
ولی این سری کارم واقعا تخصصی بود confused
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , sargol
به احتمال زياد از ام اس
هم حس صورت هم زبان.بار اول دكترم از لحاظ حسي هم صورتم معاينه كرد هم ازم برسيد زبونت عاديه؟.
اميدوارم كه زود خوب بشيد.
 تشکر شده توسط : hamid
اینو برای دوستانی که جدید میان سایت میگم(آقا حمید که مشکلش حل شده) ولی اگه کسی که براش تشخیص ام اس دادن همچین مشکلی پیدا کرد حتما بره دکتر چون از علائم حمله است.(فقط محض اطلاع رسانی)
من اولین و آخرین حمله ای که داشتم اینجوری بود: اول سمت راست صورتم بی حس شد بهش بی توجهی کردم تا اینکه سمت راست زبونم هم بی حس شد طوری که یادمه وقتی با دوستام رفته بودم بیرون چون مزه غذا رو درست حس نمی کردم و زبونم سنگین بود اصلا بهم خوش نگذشت.(درست مثل حالتی که میرید دندون پزشکی بعد از زدن آمپول بی حسی زبونتون سنگین میشه) بعد که رفتم دکتر تشخیص ام اس داد و سریع پالس تراپی . صورتم با پالس تراپی خوب شد ولی زبونم به طور کامل خوب نشد و با قرص های گاباپنتین کم کم خوب شد(حدود یه ماه طول کشید).
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : warrior , rana
منم قبل از اینکه سرگیجه بگیرم 2هفته قبلش یه سرماخوردگی شدید گرفتم که گلومو سینوسام کلی چرک کرده بود.بعد احساس کردم نوک و دو طرف زبونم سوزن سوزن و سر میشه گیجگهاهم از تو برای چند ثانیه سر میشد رفتم دکتر از اونجایی که خیلی با سواد بود گفت به خاطر عفونت شدیدته روی اعصابه زبونو صورتت اثر گذاشته confused بعد 30 تا آموکسی کلاو دادangry3منم خوردمو بعد دو هفته این بلای سرگیجه اومد سراغم.که هنوزم علتش هنوز دقیق معلوم نشده.به نظر شما این سر شدن زبون و گیجگها میتونه علته دیگه ای غیر از ام اس داشته باشه؟بخوص این سر شدن گیجگاه رو کسی تا حالا تجربه کرده؟آخه من همه دکترایی که تا حالا رفتم گفتم اینو هیچی جواب ندادنconfused2میدونم این پست قدیمیه ولی چون سوال تا حدی مربوط به همین قسمت بود اینجا نوشتم
(2011/03/27, 08:14 PM)hamid نوشته است: علیرضا جون نصف زبونم هست . البته از نصف کمتره . سمت چپ .
بعضی اوقات هم لپم از داخل همون طرف احساس سر بودن میکنم .
گرما سرما هم نمیدونم چجوریه ! ولی به جز سری بقیه مواردش عادیه

اره فربد افتخار خیلی خوبیه smiling همش فکر میکنم رفتم دندونپزشکی امپول سری زده laughing3

من دقیقا این حالت را تجربه کردم دکتر گاباپنتین داد نخوردم انگار که دندون پزشک بیحسی زده باشه
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : rana
Smile 
سلام به همه دوستان عزيزم
من هم دقيقاً اين مشكل برام پيش اومد اول نصف زبونم و بعد نصف صورتم بي حس شد بعدشم پرش زير چشم رفتم دكتر و mri دادم از ام اس بود آمپولها رو شروع كردم و الان تقريبا خوب شده
سلام دوستان
من تقریبا یک ماهی میشه به خاطر حملم کورتون خوراکی مصرف میکنم. احساس میکنم زبونم خیلی سنگین شده
یعنی به خاطر کورتنه؟
باور نمیکنم ولی ................انگار غرور من شکست..................

اگه دلت میخواد بری...........اصرار من بیفایدست...................
 تشکر شده توسط : ehsan 10054
سلام آقا حمید میدونم چی می گید منم زبونم قبلا سر شده

یکی از دلایلش می تونه حساسیت باشه راستش من به دکتر مجدی نسب که متخصص مغز و اعصاب و ام اس هست مراجعه کردم
چیزی که فهمیدم اینه که این حالت اکثرا اوقات ای حالت بر اثر حساسیت (مثلا من به بادمجان حساسیت دارم) هر موقع بادمجان می خورم با تحریک سلول های عصبی و اختلال در سیستم پیام رسانی عصبی باعث میشه زبان بیحس میشه من 2 هفته نک زبانم با سمت راست زبانم احساس بی حسی داشتم کمی از لحاظ روحی باعث ناراحتی آدم میشه......sad2sad2sad2sad2
اما در کل میشه گفت موضوع مهمی نیستangel نگران نباشید

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کرخت و شل بودن و یا سست شدن پاها و کمر khashayar 26 31,105 2017/10/04, 10:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان