امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی
(2011/12/23, 12:57 PM)aylar نوشته است: از سر كنجكاوي مي پرسم. بالاخره كسي تونست كمكي براي شهريه از بهزيستي دريافت كنه؟

بله
خیلی ها رو من می شناسم
(2011/11/11, 07:01 PM)zenith نوشته است: اونایی که واقعأ نیاز دارن حقشونه
برمنکرش لعنت!!!!
اما بیاین خدایی به آدمهایی که دارن از حق معلولینت با اسم ام اس استفاده می کنن و وااااااااااااااااااااااااااااااااااااقعأ هیچی شون نیست و اونی که واااااااااااااااااااااااااااقعأ میشه اسم معلول روش گذاشت نگاه کنید!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعأ ام اس انقدر ماهارو ناتوان کرده که از اسم معلول گذاشتن روی خودمون لذت ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

عادی زندگی کردن در کنار مشکلات ام اس خیییییییییییییییییییییلی ارزشمندتر از معلول نام گرفتن کاذب درکنار باور ام اس هست!!!!!!

خانم دکتر
لازم بذکر است که تعریف معلول این نیست که فردی حتما در راه رفتن مشکل داشته باشد و یا رو ویلچر باشه و یا دچار نقصی باشه ،
طبق تعاریف جهانی معلول به کسی گفته می شود که در یک موقعیت مشابه با یک فرد دیگر جامعه، دچار مشکل و یا محدودیت باشد.
آیا ام اس برای ما محدودیت ایجاد نکرده ؟
و توی گفته تون هست که ام اس برای ما مشکل ایجاد کرده و برای افراد مختلف ، فقط متفاوت می باشد
ضمناً ما که خودمون رو عضو بهزیستی به زور نمی کنیم ، اونها مطمئناً و صددرصد قانونی دارند که ما رو عضو بهزیستی قرار می دهند.
(2011/09/11, 12:21 AM)sara.161 نوشته است: شدید و خیلی شدید؟!!!!!!!!!!!!!!!
خب معلومه به کسی چنین درجه ای نمیدن یا شاید باز هم بند پ!

پس مجبوریم اونقدر بخونیم که روزانه قبول شیم,تازه ممکنه بعد قبولی چون خیلی به خودمون فشار آوردیم خدای نکرده طوری بشیم که درجه شدید رو بگیریم...که دیگه تخفیف هم لازم نیست چون روزانه ایمconfused

این قانون ها رو ما سالیان درازه که داریم مرور میکنیم و کاربردی نداشته.
آیه یأس نمیخونم,حقیقت رو میگم.

سارا خانم
حتما لازم نیست دچار مشکل حاد ظاهری شد
من خودم مشکل حادی نداره و خیلی دیگر از دوستان ام اسی رو می شناسم که از نظر ظاهری مثل من هستند و تونستن شدید رو بگیرند
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : zenith

پیام های داخل این موضوع
RE: پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی - توسط h.kakavand - 2012/01/15, 12:33 AM
کمک هزینه تحصیل - توسط ali2000 - 2015/01/30, 09:51 AM
RE: کمک هزینه تحصیل - توسط paeazan - 2015/01/30, 11:13 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,326 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 208,411 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 25,292 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان