امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه صبر و تحمل خود را بالا ببرم؟
(2012/06/24, 10:06 PM)شیرین نوشته است: ضعف اراده چیزی نیس که دست خودمون باشه........
افسردگی رو ما خودمون دعوتش نمیکنیم...

چرا دست خودمون نیست؟icon_cry ضعف اراده رو میگم،

افسردگی هم شاید ما دعوتش نکنیم ولی اونی که ماندگارش میکنه خودمونیم icon_cry

من مطمئن همه آدم های عالم همشون یه روز یه اتفاق واسشون میوفته که احتمال داره افسرده بشن، مثلا اتفاقی که واسه خیلی ها امکان داره رخ بده از دست دادن یه عزیزه (خدا واسه هیشکی نخواد ولی چیکار میشه کرد)، حالا آیا تمام مردم دنیا افسرده میشن؟ فقط اونایی که میخوان افسرده میشن، پیش خودمون باشه بعضی هامون حس و حال افسردگی رو دوس داریم، اینکه تو خودمون باشیم ، غصه و غم و ... چون اینجوری دیگران بیشتر توجه میکنن بهمون ولی فکر اینو نمیکنیم که بقیه جدی جدی غصه میخورن ... یکیش خود من badtaste confused

به خاطر این که تو مسیر تایپیک بریم یه خورده هم در مورده اراده افاضه فضل می نمایـــــــــــــــــــــــــــــم scared0012.gif

بهترین چیز واسه تقویت اراده برنامه ریزی واسه کارای زندگیه ی ، مکتوب و به صورت کلی و جزئی، یعنی نه اینکه اول تو 3 ثانیه تو ذهنمون بگیم خوب من این کار اون کار و ... میخوام انجام بدمو تمام. درست و حسابی بشینیم یه برنامه بریزیم، سند چشم انداز 10 ساله 5 ساله 1 ساله 1 ماهه 1 هفته ه 1 روزه ه، اونم تازه مکتوب confused چون خودم تا به حال اینکارو نکردم و همش از فقدان یه همچین چیزی رنج میبرم به این نتیجه رسیدما rolleye0012.gif
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : shahrzad.s , salar , Hasty , پروانه , # پریسا #

پیام های داخل این موضوع
RE: چگونه صبر و تحمل خود را بالا ببرم؟ - توسط chipchip - 2012/07/25, 03:50 AM
ایا صبور ید یا عصبی! - توسط Arezu Esmaeili - 2013/08/17, 10:43 AM
RE: ایا صبور ید یا عصبی! - توسط hadisss - 2013/08/17, 10:54 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه مي توانيم با ام اس كنار بيائيم ؟ نازلی 73 51,460 2016/09/16, 03:44 PM
آخرین ارسال: .nazanin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان