امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اولین آزمایشات به روش دکتر زامبونی در تبریز
سلام حضور دوستان عزیز
من مدتی بود می خواستم از اعضای سایت یعنی دوستان ام اسی درخواست کنم تا هر یک، نظریه وداستان دکتر زامبونی رو با دکتر خودش در میون بزاره تا اونا پیگیری بیشتری بکنن،شاید اینجوری زودتر به نتیجه برسیم حتی اگه بعضی ازمتخصصان مغز و اعصاب یه کمی هم بهشون بر بخوره که یه دکتر عروق دلیلی برای ایجاد ام اس رو کشف کرده و پا کرده توی کفش متخصصان مغز و اعصاب،پزشکان عزیز ماناراحت نشن وبا گفتن این مطلب که این فقط یک فرضیه است از کنار این مسئله با بی توجهی رد نشن،و بطور اساسی این سر نخ رودنبال کنن،خوشحالم که سینای عزیز این مسئله رو تا این حد پیگیری کردن و جعفری بزگوار هم آدرس و عکس دکتر رو پیدا کرد،هر چند من یک کم نگران بودم که دوستان با این پیشنهاد من مخالفت کنن چون قبلا می گفتن ما به رگهامون ضربه ای وارد نشده و اگر در کنار فراد دودی هم نشته ایم،لزوما"باید سروته بشیم که اثرات دود بیاد ورگ گردن ما رو بگیره،هرچند باید یادآوری کنم که خیلی از افرادی که بر اثر سکته دچار گرفتگی عروق می شن،نه تصادف کردن نه کار یدی انجام دادن و فقط و فقط بدلیل استرس های عصبی دچار سکته شدن،با همه این تفاسیز فقط ما ازطریق پزشکان {هغز و اعصاب و عروق} باید پیگیر درمان باشیم،و این هم یادمون باشه که یکی از دوستان می گفت که کودکی ظاهرا" زیر ده سال{اگر اشتباه نکنم} هم که مادرش مبتلا به ام ابوده دچار این قضیه شده.بازهم از دوستان بویژه سینا و جناب جعفری بابت این سر فصل تشکر می کنم.
 تشکر شده توسط : mohammad.ali , Sina , pariya , paeazan

پیام های داخل این موضوع
RE: نتایج اولین آزمایشات به روش دکتر زامبونی در تبریز - توسط kaj - 2010/07/14, 11:57 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی hamid 36 30,753 2013/11/12, 11:32 PM
آخرین ارسال: ارزو
  صحبت های دکتر نمازی fireboud 7 6,812 2012/12/22, 12:56 PM
آخرین ارسال: paeazan
  تزریق اولین سینووکس بعد از 8ماه تزریق آوونکس sara.i 2 3,031 2012/05/24, 08:22 PM
آخرین ارسال: yas
  دکتر شادروان عبدالله احمدیه ostad2000 13 10,129 2012/04/21, 12:18 PM
آخرین ارسال: رزمینا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان