امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پژوهشی در باره "ام اس" و "ام اس سنتری ها": ما را در این مطالعه علمی یاری کنید...
دوستان عزیزم سلام

امیدوارم عباداتتون توی این روزها و شبهای عزیز قبول باشه.
راستش من با این تفاسیر و تفاصیلی که عمو ابراهیم عزیز گفتند احساس می کنم وظیفه ام از قبل همِ سنگین تر شده...ضمن اینکه من رو خیلی شرمنده کردند.
البته این هم باید بگم که ایشون اولین نفری بودند که توی وبسایت پرسشنامه مطالعه رو تکمیل کردند و ایراد و اصلاحاتی هم به اون وارد کردند که منطقی بود... و به هر حال با توضیحاتی که دادم ایشون قانع شدند....
به عنوان یکی از قدیمی ترین اعضایی که از سال 91 که من توی وبسایتم و ایشون رو از پست هاشون می شناسم، ایشون رو بسیار دل سوز می دونم، در عین حال در آغاز شروع به مطالعه در این مرحله ما رو سین جیم حسابی فرمودند........
شماها خیال تون راحت باشه....
با احترام و ارادت قلبی به همه دوستان و به ویژه عموی عزیز وبسایت: icon_questionicon_question

(2015/07/10, 10:25 AM)hamid نوشته است: سلام به همگی
جا داره از خانم عباسی تشکر کنم که واقعا در راستای به ثمر رسیدن این تحقیق زحمت میکشن و شاید من یه گوشه از فعالیت ایشون رو دیدم که پیگیری هاشون و انگیزشون برای انجام کار واقعا بی نظیر بوده
امیدوارم موفق باشن و از شما دوستانم میخوام تا با کمی حوصله و وقت به انجام این تحقیق کمک کنید
قطعا نتیجه این کار به خود ما کمک میکنه و از همه مهمتر به بهتر شدن سایتی که خونه دوم ما شده و خیلی وقته یه دلگرمی بزرگی واسه هممون هست

از همه ممنون و آرزوی موفقیت برای همه

دوستان عزیزم
باز هم سلام
راستش مطالعه ای که ما در حال انجام اون هستیم در دو مرحله انجام میشه.
مرحله اول که انجام شد و مطالعه کیفی بود، در نوع خودش بسیار منحصر به فرد بود و ما از طریق مطالعه تعدادی از پست های ارسالی شما عزیزان، ابعاد حمایت هایی که اعضاء توی این وبسایت از هم به عمل میارن رو مورد مطالعه و بررسی قرار دادیم. که خیلی هم طول کشید.
حالا در مرحله دوم هستیم و اون هم اینه که نتایج مرحله اول به بصورت پرسشنامه طراحی شد و بعد از چند ماه که مطالعات مقدماتی هم روی اون انجام گرفت در اختیار شما عزیزان توی این وبسایت قرار گرفت.
نهایتا میخوام اینو بگم که به عنوان کسی که همیشه حمایت های اعضاء رو توی وبسایت مشاهده می کردم، حالا همه این دلگرمی ها و پشتیبانی ها رو دارم به صورت واقعی می بینم.. و خوشحالم که عضو این وبسایتم....happy0065.gificon_biggrin
دوستای محترم
آقا حمید عزیز
از این همه حمایت و دلگرمی ممنونمicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , kaveh_plus , hamid , یاسی , یه غریبه , zenith , glassheart , پریا حقیقت پور , elham 66

پیام های داخل این موضوع
RE: پژوهشی در باره "ام اس" و "ام اس سنتری ها": ما را در این مطالعه... - توسط معصومه عباسی - 2015/07/10, 12:00 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,895 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,326 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,450 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,178 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,802 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity
  اطلاعیه برگزاری جلسه کمیته علمی naazanin 1 2,415 2012/10/01, 01:35 PM
آخرین ارسال: shokolat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان