امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراسم استقبال از فاتحان ام اس ساعت 5، فلکه اول تهرانپارس
هر چی تلاش کردم با خوندن نوشته های زیباتون چشمام خیس نشه ولی نشد به خدا نشد
بچه ها مرسی ، یه دنیا تشکر هم کمه ، مرسی مرسی مرسی
مرسی که هستید

برنامه خیلی سخت بود یعنی حداقل واسه من خیلی سخت بود با وجود پوشیدن 6 نوع لباس رو هم میلرزیدم از سرما ، خستگی چند بار بهم اجازه حرکت رو نداد ولی یه جمله که تو ذهنم بود بهم انرژی مضاعفی میداد
یه هدف بزرگ ، یه عالمه دوست بی نظیر که به اندازه ما واسه این برنامه و این هدف تلاش کردم ، یه عالمه چشم و گوش منتظر که خبر صعود رو بشنون

انقدر خستم حتی اسم بچه هایی که امروز اومدن استقبال هم میترسم بنویسم
ولی مرسی مرسی که اومدید

اون دسته گل ، اون شاخه گل و اون بادکنک بی نظیر ترین کادو هایی بود که تو زندگیم گرفتم
به همتون افتخار میکنم و این صعود رو تقدیم میکنم به همتون

برم بخوابم smiling پست فردا رو با اسم مینویسم
ممنون ممنون بابت تمام خوبی هاتون

به بچه های گروه هم خسته نباشید و خدا قوت میگم ، واقعا گل کاشتید بچه ها
از بچه های گروه همگام مخصوصا مهدی عزیز هم بینهایت ممنونم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , مـه ســـا , mahmah , hessam , Aram , fireboud , neghar , سمانه , شيدا رها , matinfard , paeazan , رنگین کمان , melody , neda.n , yummy , sargol , نارنجی مدرسه موشها , N00shin , nahid , رامنا , earth , chipchip , پویش , arezoo_azizi , y.saeedi , naarin.p , parisa2011 , نازی ی , Nooranta , ماه

پیام های داخل این موضوع
RE: مراسم استقبال از فاتحان ام اس ساعت 5، فلکه اول تهرانپارس - توسط hamid - 2013/08/10, 08:58 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفتگو با فریدون آسرایی در حاشیه مراسم انجمن ام اس سنتر fireboud 1 3,240 2013/05/25, 11:04 AM
آخرین ارسال: yas
  در مراسم روز جهاني ام اس، انجمن ام اس ایران با اهدا جايزه به نگار ج nazaninn 45 29,579 2011/12/13, 12:44 PM
آخرین ارسال: pinkrose

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان