امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقبال روش های طب سنتی در درمان بیماری ها افزایش یافته است
مینا خانم...من نیتم این نیست که بخوام با صحبت شما و دوستانی که به این نوع از درمان اعتقاد دارین بدون دلیل مخالفت کنم.خوب اینکار میشه سفسطه و مغلطه.هدف اینه که بحث بشه و اگر بشه دلیل آورده بشه ..من مجاب بشم که شیوه و روشم اشتباه هست...و تمام دوستانی که مثل من فکر میکنن روش شما برای این نوع درمان اشتباه هست متوجه اشتباهشون میشن و بقول دوستمون در بالا باعث گمراهی جمع کثیری تو این سایتم نخواهیم شد...مضاف بر اینکه خودمون هم یه روش درمانی خوب رو از دست نمیدیم...
من سوالم این بود میگفتم ام اس تازه شناخته شده...دوستان میگن باید به طب چند صد ساله احترام بزاریم....پزشکی نوین از وقتی اومد تونست خیلی بیماریها رو مهار کنه...چرا جمعیت دنیا شده 7 ملیلرد نفر...دلیلش اینه که پزشکی پیشرفت کرده ...و اگرنه با طب قدیم قبول کنین نه درمانهای فعلی میومد نه رشد جمعیت داشتیم...
در مورد جراحی بر روی بیمار ام اس هم که فرمودین تنها عمل جراحی که روی بیماران ام اس میشه عمل ccsvi یا همون بازگشایی عروق گردن هست...که البته من نشنیده بودم که داخل کشور کسی این عمل رو انجام بده....یعنی چون تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)رو نداشت اجازه انجامش تو حوزه پزشکی به هیچ کس داده نمیشد...یکماه پیش سازمان ذکر شده اعلام کرد که این روش کارایی نداره ...و با این خبر پرونده این نوع عمل بر روی بیماران ام اس بسته شد...کلاً هیچ نوع عمل جراحی برای بیماران ام اس وجود ندارد...
خوب هست که با دلیل به این بیماری نگاه بشه...مطمئی باشید که تلاشهای فوق العادهای برای کنترل ام اس صورت گرفته ...و پزشکی پیشرفت خیلی خوبی در زمینه مهار ام اس کرده...خیلی از بیمارها در حال حاضر بیماریشون با همین داروهای گروه اینترفرون کاملا کنترل میشه...میمونه دسته دیگه که داروهای گروه قویتر هم هستن...درسته که داخل کشور موجود نیست اما آخر یک روز این دارو به هم نوعای من میرسه...و مهم اینه که بیماری قابلیت کنترل رو داره...نمونهای خیلی نادر و خاصی هستن که بیماری تو اونا غیر قابل مهار هست...
مثلا یه مدت تو یکی از شاخهای طب سنتی میگفتن زنبور درمانی برای ام اس خوبه...هر چی دکتر لطفی اون زمان میگفتن نکنین اثر نداره کسی گوش نمیداد...بعدها مشخص شد که زهر زنبور باعث ترشح کورتن تو بدن میشه و این باعث فروکش کردن علائم بیماری بصورت موقت میشه....مگه کورتن درمانه ؟همه میدونن نیست...تازه خیلی عوارض دیگه هم داشت که صد در صد انجام این کار ممنوع شد...پزشکی نوین دلیل صد در صد مشخصی برای ام اس نداره...درمانهایی رو هم که داده تا حدود زیلدی بیماری رو مهار میکنه...هیچوقت ادعا نمیکنه که من دلیل بیماری رو میدونم...در صورتی که آقای خ ادعا داره که من ام اس رو صد در صد درمان میکنم و این دلیلشه...رژیمم رو رعایت کنین هیچ وقت دوباره شاهد عود کردن ام اس نخواهید بود...
خود سینا جان...مدیر سایتمون میگفتن دو سال به هر سختی بود این رژیم رو رعایت کردن...بعد از اون دوباره عود داشتن...من خودم نوشتشونو خوندم...
دوست عزیز قبول کنین بیماری قرن خیلی پیچیده تر از اونه که با تغذیه بشه درمانش کرد
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : نازی ی , nahid , رزمینا , kaveh_plus

پیام های داخل این موضوع
RE: اقبال روش های طب سنتی در درمان بیماری ها افزایش یافته است - توسط sooorooosh - 2012/10/23, 10:55 AM
آیا من ام اس دارم؟ - توسط g.shahverdian - 2012/11/23, 01:01 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 19,113 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,828 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 157,613 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  تجویز های غیرضروری و اشتباه در بیماری ام اس nahid 0 1,392 2019/09/06, 08:03 PM
آخرین ارسال: nahid
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,630 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,521 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آمارام اس درایران و افزایش شیوع آن در سالهای اخیر nazaninn 106 58,987 2018/09/17, 08:07 PM
آخرین ارسال: nahid
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,245 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,799 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,155 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان