امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه کنم تا بیماریم به ام اس تبدیل نشه؟
من می دونستم ام اس دارم دکتر اولیم یکمی ... عوضش کردم دومیه تو پروندم نوشت : ام ار ای به نفع ام اس laughing3 انگار فوتباله !
پایان نامه هم من فروردین پارسال تحویلش دادم خیلی هم عذابم داد استاد گاگولی بود خدا خیرش بده یا نده ؟ ولی عذابم داد اینقدر که حتی دیگه نمی خوام ریختش رو ببینم ، جالبه من رو پروژه خودم که کار می کردم هم زمان پروزه سه نفر دیگه دستم بود 2 تاشون تحقیقاتی بودن یکی شونم مثل خودم بود. اونا 20 شدن به من داد 16.5 confused
نتیجه گرفتم فشار نیارم به خودم فایده نداره ، فقط بایس با استادهای دانشگاه های ایران به صورت پاچه خواری برخورد کنید تا راحت نمره بدن ، چون اصلا سوادشون در حد شما نیست ، اطلاعات شون واسه 3 - 4 سال قبل شماست ... اینو جدی می گم چون واقعا هست !!!
یک استاد درجه یک دانشگاه درجه ایران به من گفت : توت جان واسه ایران زیاد خودت رو به زحمت ننداز ، اینجا هرچقدر هم استاد معلوماتش در حد عالی باشه ولی بازم فقط چون می خواد ارزش یابی خودش رو پایین نیاره مطمئن باش بهت نمره خوبی میده .
بیخیال باش ، همین الآن پایان نامه یک عدد خانم محترم دستمه که ایشون اصلا عین خیالش هم نیست ، من بیشتر از اون استرس دارم smiling باور کن همون خانم بیست میشه .
بیخیال باشی بهتره ، واسه غذا هم من که همه چی می خورم البته فست فود و اینا رو هر دو - سه ماهی یک بار چون زیاد علاقه مند نیستم.
موفق باشید
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : sohaa , okhtapus

پیام های داخل این موضوع
RE: چه کنم تا بیماریم به ام اس تبدیل نشه؟ - توسط TootFarangi - 2012/04/14, 06:46 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان