امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صحبت هاي دكتر صحراييان در شبكه 3
آقا مهدي عزيز من يه سوال دارم
مردمان اين جامعه رو كيا تشكيل ميدن؟
واقعا اينايي كه شما ميگي درد همه افراد اجتماعه
ولي غافل از اينكه اين اجتماع از تك تك ماها تشكيل ميشه اصلا قصد شعار دادن ندارم قبول دارم كه تغيير اين وضعيت كار عجيب قريبيه در حال حاضر
قبول دارم كه شناسوندن واقعيت به ادمهاي چشم و گوش بسته خيلي دشواره قبول دارم كه درك ادما با هم خيلي متفاوته و اين و هم قبول دارم كه بذيروند اين اتفاق در مورد خانمها و آقايون با هم متفاوته
ولي نميتونم بپذيرم بشينيم بگيم حالا كه از هر هزار نفر 900 نفر اينجورين ديگه كاريش نميشه كرد و بريم تو انزوا
اگه اون صد نفر باقي مونده خودشون تعاريف خودشون و قبول داشته باشن و به يه باور نسبي (نميگم قطعي) برسن به خدا ورق بر ميگرده
متاسفانه اون صد نفر خودشون با ترس و اكراه حرف خودشون و ميزنن و هنوز به باور نرسيدند
منه نوعي اگه دارم الان اينو راجع به اطلاع رساني ميگم واقعا تو زندگيم پياده كردم اينو (علي بيا بگو كه شاهدي)
از ام اس ميترسيدم وحشت داشتم همه دور و بريام ته دلشون فكر ميكردن من چه ها كه بر سرم نخواهد آمد ام اس يه غول بود بين اطرافيانم و خودم ولي به انزوا نرفتم اطلاعاتم رو بالا بردم الان همه باخبرند از حال و روز ام اس من و واقعا انقدر تاثير گذار بوده گفتار و عملكردم تو اين رابطه كه هيچ چيز و هيچ كس رو از دست ندادم تو اين مدت
هركسي در گذشته خواهان من بوده تو هر زمينه اي در حال حاضر هم هست چون به همه ثابت كردم كه تغييرات زندگيه يه ام اسي انقدرها هم فاحش نيست
الان همه اطرافياي من ام اس و خوب ميشناسند و هيچ مشكلي هم ندارند با هاش ديگران رو هم تازه ارشاد ميكنن واسه كنار آمدن با اين قضيه
اين خيلي مهمه
چون ذهن اطرافياي خودم رو طبق واقعيت درونيه خودم ساختم چون خودم در درونم ايمان دارم كه ما ميتونيم
اين يك شعار نيست واقعا همه ما تونستيم و تقريبا يه جمع كاملا توانا ديدم دور بر خودم اينجا
خود دكتر صحرائيان هم اظهار داشت كه اين بيماري بيشتر بين افرادي با توانايي بالا اتفاق ميافته
نبايد يادمون بره كه مهتمترين عامل واسه تغيير و تاثير تو نظرات ديگران خودمونيم از تك تك خودمونه كه اين اجتماع ساخته شده
اين درد بزرگيه كه اجتماع ما مملو شده از اين همه ايرادها اما باور كنيم كه هر يك از ما بي تاثير نخواهيم بود تو بزرگتر يا كوچكتر كردن اين مشكلات

پر حرفيه منو ببخشيد چون واقعا دلم به درد مياد از صميم قلب واسه ديدگاههايي كه باعث شده يه عده از ما رو از يه سري چيزها دور كنه و اين موضوع قطعن آينده اين اشخاص رو هم به مخاطره خواهد انداخت
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : Morteza , hamid , mehdi.abdn

پیام های داخل این موضوع
RE: صحبت هاي دكتر صحراييان در شبكه 3 - توسط nazaninn - 2010/11/08, 01:14 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني kaj 55 41,662 2017/01/22, 06:00 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  برنامه مناظره شبكه 1 spring 24 16,132 2014/04/18, 02:28 PM
آخرین ارسال: سالومه
  صحبت های دکتر نمازی fireboud 7 6,875 2012/12/22, 12:56 PM
آخرین ارسال: paeazan
  همايش درمانهاي نوين ام اس توسط دكتر نبوي parastoo joon 4 4,403 2012/01/18, 09:13 PM
آخرین ارسال: parastoo joon
  موقوف نامه دكتر بسكي Matilat 2 9,073 2010/09/26, 11:41 AM
آخرین ارسال: Matilat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان