امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبرهای ام اس در کردستان
سلام یاس عزیز
این حکایت برای سال 1377 هست icon_cryاون موقع هیتلر گروهبان دو بودlaughing3
گذشته از شوخی شروع اختلالاتم حسی بود . یه خواب رفتگی تو ناحیه شکم داشتم و فرق بین آب جوش و آب سرد رونمی تونستم حس کنم یعنی آب سرد روناحیه شکم و رانم میریخت فکر میکردم آب جوشه و برعکس پنج سال طول کشید تا ام اسم تشخیص دادی بشه اونم بعد یه فلجی شدید .
البته دکتر حسینی نژاد تشخیص داد و الان رفته از اینجا که خودش دکتر عظیمی رو معرفی کرد و اونا واقعا تو کارشون استادن و بصورت تخصصی ام اس رو دنبال میکنن

منظورم از اون ارسال برای سارگل عزیز بود که فکر نکنه همه امکانات و پزشکای خوب فقط تو تهران جمع شدن . گاهی اوقات تازه کار ترین پزشکها به اطلاعات روز دنیا بیشتر دسترسی دارن . اینو بارها تجربه کردم هم تو بیمارستان کار کردم هم اینکه دوستان پزشک زیادی دارم و باهاشون در ارتباطم.
ضمن اینکه سال 81 ام اسم تشخیص قطعی داده شد از اول 77 تا آخر 81 حدود 5 سال بود که حملات گذرا داشتم و نتونستن تشخیص بدن. اینم بگم کوتاهی خودم هم تو پیگیری این بیماری بود هر وقت حمله ای میشد میگفتم خودش خوب میشه عصبی دیگه. خودش برطرف میشه....
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : parisa2011 , sargol

پیام های داخل این موضوع
خبرهای ام اس در کردستان - توسط sargol - 2012/12/27, 08:59 AM
RE: خبرهای ام اس در کردستان - توسط nahid - 2017/09/26, 11:50 PM
RE: ام اس های کردستان چشم انتظارحمایت مسولان - توسط ابراهیم - 2012/12/27, 12:53 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس، از هلال احمر خبرهای خوب می شنوند paeazan 15 12,236 2014/06/14, 01:51 PM
آخرین ارسال: elhamtanha
  خبرهای ام اس در استان خراسان nahid 8 7,004 2013/08/13, 05:05 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست