امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبرهای ام اس در کردستان
سال 84 که چشم راست من تارشدوهردوپایم سرشدندمن میخواهم بگم که دانشجویان بی تجربه چابهاربه جای تشخیص بامن چکارکردندیعنی حرف اصلی من این است که مناطق محروم ازطرف مسولان محترم حمایت نمیشوند.اینجااین دانشجویان بی تجربه ماراموش آزمایشگاهی خودشان میدانند.من که درسال 84 مبتلابه ام اس شده بودم به چشم پزشک شهرچابهاررفتم بعدازمعاینه بمن گفت چشمت چیزیش نیست فکرمیکنی دیدش ازدست رفته است.چشم راست کاملاهمه جاراسیاه میدیداونوقت اون دانشجوی ناشی بمن گفت فکرمیکنی تارمی بینی.برای سرشدن پاهام مراجع کردم برای من آزمایش نوشتندچون درشهرمادستگاه آم ارای وجودندارد.بعدازدیدن آزمایش بمن گفتنددیابت داری من اون موقع 20سال سن داشتم.داروی دیابت برای من تجویزکردندکه من مصرف نکردم خونوادم منوتهران برای دکترآوردند.منی که دانشجوی رشته پزشکی نبودم ازاین علایم گمان کردم که به ام اس مبتلاشدم امااون دانشجوهای ناشی بی تجربه همین گمان راهم نکردند.دکترچشم پزشک تهران بعدازمعاینه چشمم برای من بیماری ام اس راتشخیص دادندوگفتندبه دکترمغزواعصاب مراجعه کنم من پیش دکترمغزواعصاب رفتم ایشون منوبسترکردندومن پالس تراپی شدم.اگرشهرخودم دکترهای خوب وامکانات خوب داشت من تهران نمی آمدم
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : parisa2011 , mary mary

پیام های داخل این موضوع
خبرهای ام اس در کردستان - توسط sargol - 2012/12/27, 08:59 AM
RE: خبرهای ام اس در کردستان - توسط nahid - 2017/09/26, 11:50 PM
RE: ام اس های کردستان چشم انتظارحمایت مسولان - توسط sargol - 2012/12/27, 09:37 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس، از هلال احمر خبرهای خوب می شنوند paeazan 15 12,248 2014/06/14, 01:51 PM
آخرین ارسال: elhamtanha
  خبرهای ام اس در استان خراسان nahid 8 7,011 2013/08/13, 05:05 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان