امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادی برای الان به چی فکر میکنی و حرف دلت چیه و...
بیشتر ما با ورود به سایت اگه حرفی برای گفتن داشته باشیم سراغ تاپیک همین لحظه به چی فکر میکنی می ریم تا هم از فکر و کار و حرف دوستان با خبر بشیم و هم هرکار روزمره ای که داریم ،هر پیامی داریم و... رو توش بنویسیم چون بازدیدش بیشتره !
تو گفت و گو نمینویسیم چون خیلی ها اصلا سرنمیزنن که بخونن برای همین هممون به طور عمد در حال ارسال اشتباه هستیم.

باید فکر کنیم یه راه حل پیدا کنیم.
به نظر من بیاییم همزمان به تاپیک های گفت و گو ،همین لحظه به چی فکر میکنی،هرچه میخواهد دل تنگت بگو و نوشته های زیبا ، توجه داشته باشیم و ببینیم حرفی که قراره بنویسیم به کدومشون می خوره و سعی کنیم از همشون بازدید داشته باشیم.

میشه به تعریفی دوباره از این تاپیکها برسیم :

هرچه میخواهد دل تنگت بگو لزوما نباید در اثر دل تنگی باشه ،الان جوری شده که کسی اونجا غیر از نوشته های زیبا چیزی نمینویسه و شاید اگه یکی بیاد مثلا چیزایی که مثلا تو مترو دیده و نظرش دراون مورد رو اونجا بنویسه ، فکر کنن اسپمه !
حرفهای دلمون رو میتونیم اونجا بنویسیم.ولی الان داریم نوشته های زیبا که از خودمون نیست رو مینویسیم تو تاپیک هرچه میخواهددل تنگت بگو ، ممکنه بگید خوب حرف دل ما هم هست ولی خوب چه کاریه ؟ تاپیک نوشته های زیبا رو داریم و نوشته انتخابی ما نشانه حرف دل ما هم هست.

همین الان به چی فکر میکنی به نظر می رسه حداکثر 2-3 خط بشه چون آدم در یه لحظه نمیتونه به 10 خط فکر کنه درضمن فکر ما معمولا نباید جواب داشته باشه ولی خوب پیش میاد !

گفت و گوی اعضا روزانه شاید مثلا 10 نفر بازدید کننده داره .ما هم نمیخواهیم چیزی بنویسیم که بیشتر اعضا نخونن.
علتش اینه که گفت و گوی مدت دار وقت میخواد که همه ندارن ، میشه یه کاری کرد که گفت و گوی هرنفر چند ارسالی رایج بشه و بعضی از پستهای همین لحظه به چی فکر میکنیِ خودمون رو ببریم اونجا.
یعنی گفت و گو از حالت چت که یه صفحش سلام و علیکه خارج بشه. من خیلی وقتها میخواستم برم گفت و گو پشیمون می شدم چون 10 ارسال رو میخونی همش نوشته سلام - علیک - حالت خوبه ؟....
خوب این جذابیتی نداره و کسی حرفش رو اونجا نمی نویسه چون حرفش بین سلام و علیکها گم میشه !

تاپیک درددل و خاطره و... هم داریم که اگه پررنگ بشن ممکنه تاپیک همین الان به چی فکر میکنی دیگه به روال خودش برگرده.

شما هم بگید نظر مثبتتون چیه ؟!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : chipchip , afsaneh , SSA , ayda.m , simin , yummy , maryam.N , zohaa , kaveh_plus , ahya , parastoo joon , arezooo82

پیام های داخل این موضوع
پیشنهادی برای الان به چی فکر میکنی و حرف دلت چیه و... - توسط nahid - 2013/09/16, 01:35 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد برای قالب سایت silent 5 4,226 2018/07/08, 10:10 PM
آخرین ارسال: hamid
  آیا داشتن بیماری ام اس برای من یک عیب محسوب می شود؟؟؟؟؟ nadia1985 18 7,678 2017/04/10, 12:47 PM
آخرین ارسال: farhad omidvar
  اشتغال برای (ام اسی ها) و یا افراد مرتبط با انها parsims 31 20,756 2017/01/17, 07:48 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان