امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادی برای الان به چی فکر میکنی و حرف دلت چیه و...
بیشتر ما با ورود به سایت اگه حرفی برای گفتن داشته باشیم سراغ تاپیک همین لحظه به چی فکر میکنی می ریم تا هم از فکر و کار و حرف دوستان با خبر بشیم و هم هرکار روزمره ای که داریم ،هر پیامی داریم و... رو توش بنویسیم چون بازدیدش بیشتره !
تو گفت و گو نمینویسیم چون خیلی ها اصلا سرنمیزنن که بخونن برای همین هممون به طور عمد در حال ارسال اشتباه هستیم.

باید فکر کنیم یه راه حل پیدا کنیم.
به نظر من بیاییم همزمان به تاپیک های گفت و گو ،همین لحظه به چی فکر میکنی،هرچه میخواهد دل تنگت بگو و نوشته های زیبا ، توجه داشته باشیم و ببینیم حرفی که قراره بنویسیم به کدومشون می خوره و سعی کنیم از همشون بازدید داشته باشیم.

میشه به تعریفی دوباره از این تاپیکها برسیم :

هرچه میخواهد دل تنگت بگو لزوما نباید در اثر دل تنگی باشه ،الان جوری شده که کسی اونجا غیر از نوشته های زیبا چیزی نمینویسه و شاید اگه یکی بیاد مثلا چیزایی که مثلا تو مترو دیده و نظرش دراون مورد رو اونجا بنویسه ، فکر کنن اسپمه !
حرفهای دلمون رو میتونیم اونجا بنویسیم.ولی الان داریم نوشته های زیبا که از خودمون نیست رو مینویسیم تو تاپیک هرچه میخواهددل تنگت بگو ، ممکنه بگید خوب حرف دل ما هم هست ولی خوب چه کاریه ؟ تاپیک نوشته های زیبا رو داریم و نوشته انتخابی ما نشانه حرف دل ما هم هست.

همین الان به چی فکر میکنی به نظر می رسه حداکثر 2-3 خط بشه چون آدم در یه لحظه نمیتونه به 10 خط فکر کنه درضمن فکر ما معمولا نباید جواب داشته باشه ولی خوب پیش میاد !

گفت و گوی اعضا روزانه شاید مثلا 10 نفر بازدید کننده داره .ما هم نمیخواهیم چیزی بنویسیم که بیشتر اعضا نخونن.
علتش اینه که گفت و گوی مدت دار وقت میخواد که همه ندارن ، میشه یه کاری کرد که گفت و گوی هرنفر چند ارسالی رایج بشه و بعضی از پستهای همین لحظه به چی فکر میکنیِ خودمون رو ببریم اونجا.
یعنی گفت و گو از حالت چت که یه صفحش سلام و علیکه خارج بشه. من خیلی وقتها میخواستم برم گفت و گو پشیمون می شدم چون 10 ارسال رو میخونی همش نوشته سلام - علیک - حالت خوبه ؟....
خوب این جذابیتی نداره و کسی حرفش رو اونجا نمی نویسه چون حرفش بین سلام و علیکها گم میشه !

تاپیک درددل و خاطره و... هم داریم که اگه پررنگ بشن ممکنه تاپیک همین الان به چی فکر میکنی دیگه به روال خودش برگرده.

شما هم بگید نظر مثبتتون چیه ؟!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : chipchip , afsaneh , SSA , ayda.m , simin , yummy , maryam.N , zohaa , kaveh_plus , ahya , parastoo joon , arezooo82
ما که الگومون ناظمامونن angel

بعد ینی تو گفتگو گفتگو نکنیم icon_cry ، ینی جواب همو ندیم icon_cry

بعد بعدش اینکه میشه اسم "هر چه میخواهد دل تنگت بگو" رو عوض کنید Dodgy اون تنگ و میشه وردارین angel آخه همش چیزای غمندرناک اونجا مینویسن Undecided یه وقت آدم دلش ییهو یه چیز شاد خواست روش نمیشه اونجا بنویسه Confused

ولی باز
ما الگومون ناظمامونن angel
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : nahid , SSA , ayda.m , spring , simin , yummy , maryam.N , zohaa , ahya , parastoo joon , arezooo82
اونوخت میگن چرا فرار مغزها میکنین !wink2
هیشکی یه نظر نمیده .sad2
الان اینو پیدا کردم :
دفترچه خاطرات روزانه
و نظر مرضی که کاملا واضحه ولی بعد مدتی تاپیک گم شده !
 تشکر شده توسط : paeazan , MFhealth , chipchip , yummy , arezooo82
آخه تمام حرف شما متین

اما احساس من نسبت به این تاپیکا

می دونید چیه تو تاپیک گفتگو من روم نمیشه چیزی بنویسم وقتی میرم اونجا احساس می کنم یه عده دوست صمیمی اند دارن با هم چاق سلامتی و خوش و بش می کنن و انگار منم اون گوشه دزذکی دارم نگاشون می کنم و بعضی اوقات حسودیم هم میشه هی می خوام یه چیزی بگم پشیمون میشم بیشتر احساس غربت می کنم، فکر می کنم گوشی تلفن رو برداشتم خط رو خط شده دارم حرف چند تا دوست رو گوش می دم احساس عذاب وجدان می کنم میگم مجلس خصوصیه میذارم میرم. آره خداییش این دقیقا احساسیه که من دارم نسبت به تاپیک گفتگو
و اما تاپیک هر چه دل تنگت می خواهد دقیقا نظرم با chipchip یکیه. اینقدر جملات قشنگ و احساساتی اونجا هست آدم روش نمیشه هر حرف دلی رو اونجا بنویسه مجلس رسمیه مثله شب شعر و ایناست
اما عجیب با تاپیک داری به چی فکر میکنی احساس نزدیکی می کنم. دوسش دارم
هر چی شما ناظر محترم بفرمایید(ولی خداییش بعضی اوقات تاپیک داری به چی فکر میکنی نیازمند جوابه ،وگرنه حرفه تو گلو گیر می کنه )
البته بگما یکی از معضلات همیشگی من موقع پیام گذاشتن اینه که حالا اینو تو چه تاپیکی مطرح کنم و فقط منحصر به این تاپیکا نیست تو موضوعات تخصصی هم این مشکل رو دارم
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : paeazan , nahid , SSA , محدثه , ayda.m , chipchip , kiana , zohaa , baharan
من که ناظر این قسمتها نیستم ، پس به عنوان ناظر ننوشتم . همین احساسی که شما داری بعضی وقتها منم دارم برای همین این پیشنهاد رو دادم که باهم همفکری کنیم . به نظرمن تاپیک هرچه میخواهد دل تنگت بگو با نوشته های زیبا یکی شده .برای همین میگید که آدم روش نمیشه بره حرفشو اونجا بنویسه.ولی میتونیم مسیر این تاپیک رو تغییر بدیم.
باور کنین اون نوشته ها همشون لزوما حرف دل دوستان نیست ، نوشته های زیباست .مثلا گاهی وقتها میبینیم آدم متاهل بچه دار که یارشم پیشش هست داره از هجر یار میگه ! آخه یارش کجا رفته مگه ؟
اصن آدم تو این تاپیک جوگیر میشه انقد از بی وفایی یار میشنوه که فکر میکنه خودشم یارش رهاش کرده و خبر نداره.confused2Smile (16)
 تشکر شده توسط : SSA , MFhealth , ayda.m , simin , chipchip , kiana , maryam.N , zohaa , baharan
شاید بهتر باشه دوباره چت روم رو راه بندازین.
اینجوری حرفای سلام و علیک و چطوری از تاپیکای پر بیننده حذف میشه و حرفای مهمتری توشون جا میگیره.
حالا که خدا رو شکر ناظر به اندازه ای داریم که همیشه یکی دوتا حضور داشته باشن.
میشه کنترل روی چت روم رو زیاد کرد.
بجای حذف سوال بهتره فرهنگ سازی کنیم برای مشکلاتمون.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : nahid , ayda.m , chipchip , maryam.N , zohaa
مگه تو چت روم فقط سلام و علیک میکردن ؟
آخه سلام علیک تنها به چه درد میخوره ؟ خوب بعد سلام آدم میتونه حرفشم بزنه .یعنی بدون چت هم میشه مشکل رو حل کرد.
ناظرا ناظر و نظم دهنده همون قسمتی هستن که به عهدشونه.
فکر نکنم بشه خودشون از سایت محروم بشن و همش گفت و گوهای چت رونگاه کنن.
 تشکر شده توسط : محبوب64 , ayda.m , nazaninamiri70 , chipchip , zohaa
منم با نظر mfhealth عزیز موافقمwink2
منم تو تاپیک گفتگو احساس غریبی میکنم
فکر میکنم کسایی که دارن باهم حرف می زنن باهم خارج از سایت دوستن و منو نمیشناسن
شایدم فکرم درست باشه البتهsmiling
به همین دلیل سر نمیزنم به گفتگوووevilgrin0039.gif
همه چی آرومه.....
دل من استثناست....Blush
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , MFhealth , chipchip , nahid , kiana , الهام ج , zohaa , baharan
چشــــــــــــــــــــم خانوم ناظم Smile (16)
 تشکر شده توسط : chipchip , nahid , maryam.N
آقا اونایی که میان گفتگو ولی روشون نمیشه صوبت کنن ، یه سلام کنن بقیش با ما Sleepy وآآآآآآآ نداره وآلآآآآآآآآآ Smile (16)

آقا من کلا با ناظممون موافقم angel

بعد یه چیز دیگه هم هست، این جور مشکلات همش نشانه ضعف مدیریتیه angry2 اگه یه مدیر خوب Sleepy آقا Sleepy با کلاس Sleepy خلاصه سرتون و درد نیارم همه چی تموم Sleepy بیاد همه چی حل میشه angel موشکلاته جوونا هم حل میشه Angel
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , simin , الهام ج , maryam.N , MFhealth , مـه ســـا , nahid , ayda.m , yummy

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد برای قالب سایت silent 5 4,167 2018/07/08, 10:10 PM
آخرین ارسال: hamid
  آیا داشتن بیماری ام اس برای من یک عیب محسوب می شود؟؟؟؟؟ nadia1985 18 7,521 2017/04/10, 12:47 PM
آخرین ارسال: farhad omidvar
  اشتغال برای (ام اسی ها) و یا افراد مرتبط با انها parsims 31 20,514 2017/01/17, 07:48 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان