نظرسنجی: آیا شما بیماریتان(ام اس) را از دیگران پنهان می کنید؟چرا؟
خیر.دلیلی برای پنهان کردن ندارم.
16.26%
47 16.26%
خیر.دوست دارم همه دنیا بدونند.
3.81%
11 3.81%
تا جایی که لازم نباشه نمیگویم.
35.64%
103 35.64%
بله.از دید نادرست دیگران و ترحم متنفرم.
30.45%
88 30.45%
بله.به دلایل شخصی.
13.84%
40 13.84%
در کل 289 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا شما بیماریتان را از دیگران(دوستان و فامیل) پنهان می کنید؟علت آ
بله
چون جنبه ندارن
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : movahedi , saeed aygani , nojan.mrs01
به جز همسر نازنینم و خواهر شوهرم کسی نمیدونه بیکارم برای عزیزانم ناراحتی درست کنم اونا همین که سلامت باشن برای من کافیه بعدش هم چه کمکی میتونن بکنن جز اینکه غمی رو غمهاشون باشه چیزه دیگری نداره من همه چیرو از بچگی به مامانم میگفتم اما چون خیلی دوسش دارم نمیگم که ناراحتی و نگرانیشو نبینم چون خودمم مادرم میدونم یه سر درد ساده اولاد چی با مادر میکنه چه برسه ........... هر کسی یه رازه بزرگ تو زندگیش داره خوب اینم یه رازه دیگه اما الانم از اینکه حتی به جز من و همسرم یه نفره دیگه هم میدونه خیلی پشیمونم خیلی با اینکه مجبور شدم بهش بگم و خیلی هم ادم رازداری هست اما .......
الهی انا احبک icon_question
 تشکر شده توسط : movahedi , saeed aygani , nojan.mrs01
از بیماری منم کسی خبر نداره چون کاری از دستشون بر نمیاد جز ترحم و حرفای بیهوده و اگرم بدونن میکوبوننش تو سرمون و همه جا میگن و اگه کسی مثلا خواستگاری یا فامیلی ازشون بپرسه فلانی چطوریه؟نه این طرف میزاره و نه اون طرف و میگه مریضه بنده خدا وابرومون رو میبرن و همه از این بیماری اطلاع درستی ندارن و فکر میکنن سرطانه و رو به موتیم پس نیازی نیست بدونن.فقطم خانوادم اطلاع دارن و بس .Smile
من خدا را در نگاه آنانی دیدم که، خود نیاز محبت بودند، ولی بازهم محبت می کردند…
 تشکر شده توسط : saeed aygani , nojan.mrs01
نه. چون اکثرمردم از ام اس اطلاعات ندارن.یه سری هم با خیلی از بیماریها اشتباه میگیرن.و تا اونجای که بتونم اطلاعات ام اسو در اختیارشون میذارم.به خصوص به جوونا
agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , nojan.mrs01 , Exhautless
کسایی که فقط یه بار میبینمشون مثلا تو خیابون،تو مطب دکتر تو اتوبوس و..........کلی تعریف میکنم وکلاس میذارمSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)ولی دوستان وآشنایان وکسایی که همیشه باهاشون ارتباط دارم کاملا پنهان میکنمwink2wink2wink2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : طاهره. , Exhautless , helli , baharan
(2014/09/30, 08:16 PM)سمیرا67 نوشته است: کسایی که فقط یه بار میبینمشون مثلا تو خیابون،تو مطب دکتر تو اتوبوس و..........کلی تعریف میکنم وکلاس میذارمSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)ولی دوستان وآشنایان وکسایی که همیشه باهاشون ارتباط دارم کاملا پنهان میکنمwink2wink2wink2

وای دقیقا منم همین طورم قشنگ برا غریبه ها توضیح میدم بعدشم با افتخار بلند میشم جلوشون رژه میرم تا ببینن ام اس رو ویلچر نشستن نیست
تازه همیشه مطب دکتر تنها میرم که ببینن نیاز به کسی نداریhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , آنا , Exhautless , helli , niloofary , baharan
تا میتونید پنهان کنید .... هیچ کاری که نمی کنند با یه چشم دیگه ام نگاهتون می کنند
تحقیرم می کنند راحتم میذارن ادمو کنار خیلی راحت قبل از ام اس نابود می کنن ادمو sad2sad2rolleyesSad
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : Exhautless , helli
من اوایل بیماری مو میگفتم . اشتباه کردم وقت دعوا و کدورت بهم گفتن فلج .....درمان نداره ...........
الان خوب راه میرم خیلی زیاد .البته میدونم که مریضم ...........اما به بیماران ام اس جدید نصیحت میکنم بیماریشونو مخفی کنن .......بعضی افراد خیلی بیشعور اند...........فکر میکنن همیشه سالم خواهند بود........نه چنین نیست.......بیماری برای همه است حالا ما زودتر مریض شدیم............
 تشکر شده توسط : Exhautless , glassheart , helli , مسافر خسته
از بیماری منم جز خانواده ام کسی خبر نداره چون کاری از دستشون بر نمیاد جز ترحم و ناراحتی . فقط شوهرم وبرادرم میدونن .اما اگه مادرم بدونه از غصه دق میکنه بااینکه در ظاهر از همه سالمترم وکسی باور نداره که ام اس دارم حتی خودم ولی ............اما باز خدارا شکر که بیماری خطرناک دیگه ای به ما نداده .

خستگی را تو به خاطر مسپار که افق نزدیک است...
و خدایی بیدار که تو را می بیند...
و به عشق تو، همه حادثه ها می چیند...
که تو یادش افتی... Huh

تشکر شده توسط : kohedard , Exhautless , glassheart , آنا
بعله هیچکس نمیدونه البته یکی دوتاحمله تابلو داشتم امانمیذارم کسی بفهمه چون ام اس یه خاصیته واسه ما
نه بیماری..
گفتنش نه تنهادرک اطرافیان نیس بلکه دشمن شادی دارهSad
 تشکر شده توسط : غزل

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...