نظرسنجی: آیا شما بیماریتان(ام اس) را از دیگران پنهان می کنید؟چرا؟
خیر.دلیلی برای پنهان کردن ندارم.
16.26%
47 16.26%
خیر.دوست دارم همه دنیا بدونند.
3.81%
11 3.81%
تا جایی که لازم نباشه نمیگویم.
35.64%
103 35.64%
بله.از دید نادرست دیگران و ترحم متنفرم.
30.45%
88 30.45%
بله.به دلایل شخصی.
13.84%
40 13.84%
در کل 289 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا شما بیماریتان را از دیگران(دوستان و فامیل) پنهان می کنید؟علت آ
(2014/05/28, 07:22 AM)مسافر خسته نوشته است: من فقط به بعضی بازم تأکید می کنم بعضی از بهترین کسایی که به رازداریشون مطمئن بودم گفتمicon_question همه ترسم اینه که کسی توی محل یا فامیل از این موضوع باخبر بشهsadاونوقت دیگه زندگی ندارمangry3آخه مشکل بزرگ من اینه که عمه ی مهربونمم این بیماری رو داشتsad2 و اون زمان(25سال پیش) هنوز هیچ دارویی برای این بیماری نبودsad و حتی دکترا این بیماری رو تشخیص ندادنrolleyes و این باعث شد که بیماری تا مرحله آخر پیش بره و عمه ی عزیزم رو از ما بگیرهsad و حالا اگه کسی بفهمه متوجه نیست که علم پیشرفت کردهicon_cry از همین الآن من رو توی صندلی چرخدار می بینه angry3و دیگه بقیشم که خودتون می دونید...

حق داری واقعا شاید دلیل اینکه من راحت با بیماریم کنار اومدم این بود که تو شهر ما وقتی میگن طرف ام اس گرفت میگه اااام اس داری؟بعد فوری میپرسه ام اس چیه؟؟؟فکر میکنن یه مریضی خیلی با کلاسه بعدش که میگی مربوط به مغز و اعصابه فکر میکنن افسردگیه میگن لابد اینقدر غصه خوردی اینجوری شدی غصه نخور زود خوب میشیlaughing3laughing3laughing3
تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کنagreement2love51
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , elhamtanha , همراز , HannahZ
من زمانی که دچار ام اس شدم سنم کم بود ولی با اینحال از پدر و مادرم خواستم کسی از بیماریم خبر دار نشه متنفر بودمDodgy از اینکه با دیده ترحم و دلسوزی به من نگاه بشه و یا احساس کنم، با وجود اینکه هیچ مشکل جسمی ندارم و صرفا به خاطر پیش زمینه های فکری دیگران، به خاطر بیماریم ناتوان از انجام کارها بدونند و یا تو زندگیم سرک بکشن و دائما از بیماریم سوال کنن. که همین کار هم باعث شد روحیه ام رو از دست ندم .Smilebaybaysmiling
ولی الان چند وقته متوجه شدم که فقط خواجه حافظ شیراز که خبر نداره.حالا اینکه از کجا خبر دار شدن بماندangrylove28 . خوبیش به اینه که لااقل به روم نمیارن...icon_biggrin
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : cloner , کارین , ساسان , H-tanha
همراز عزیز منم دقیقا نظر تورا داشتم وازخانوادم
خواستم کسی نفهمد ولی الان بقول تو فقط خواجه
حافظ شیرازیه که نمیدونه که اونم به لطف فامیل
حتماً اطلاع رسانی میشه وباز به قول تو خدا روشکر
که فقط به روم نمیارن....
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : همراز , glassheart , کارین , ساسان
مامان، بابا،برادرام،معاون مدرسه ویکی از دوستام که تازه فهمیده از فامیلم نمیدونم کسی میدونه یا نconfused2از بین همه اینا ای کاش داداش کوچولوم نمیدونست چون همیشه بین وسیله هاش نامه هایی پیدا میکنم که با اون دل پاکش از خدا شفای همه ام اسیا رو میخوادsad2sad2sad2و این به شدت دل منا به درد میارهsad2
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : cloner , کارین , FBF , کارون , عسل راد , free , اميدوار , الی کوچولو , ساسان , مریم۷۲ , laleh
[size=large]من عمرا به کسی نمیگم دشمان شادی داره فقد 1رازبین منو نامزدم وخونوادمه بهتر که بقیه تو جهالتشو بمونن تاقضاوت بیجاکننevilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : کارون , omid882 , اميدوار , HannahZ , مسافر خسته , hyd69hyd
همه میمونن که ام اس دارم اصلا واسم مهم نیست بقیه بدونن یا ندونن
حرف مردم واسم دوزار اهمیت نداره حرف مردم باد هواست من واسه دل خودم زندگی میکنم نه حرف مردم

حرف مردم واسم دوزار اهمیت نداره حرف مردم باد هواست من واسه دل خودم زندگی میکنم نه حرف مردم
گاهی مرا یاد کن...
من همانم که اگر ساعتی از من بی خبر بودی آسمان را به زمین میدوختی
 تشکر شده توسط : hadisss , عسل راد , omid882 , اميدوار , HannahZ , ساسان , مسافر خسته
(2014/06/25, 01:32 AM)کارون نوشته است: همه میمونن که ام اس دارم اصلا واسم مهم نیست بقیه بدونن یا ندونن

نه نخواستم کسی بدونه اما بالاخره بعضی ها خبر شدن از هر طریق ممکن
ولی نه از خودم دکترا وپرستاران بیمارستانی میدونن
خانواده همسرم جز خودش نمیدونن فکر میکنن عوارض تصادفیه که داشتمSmile (52)
 تشکر شده توسط : اميدوار
من اولش از همه پنهان میکردم فک می کردم کسی نمیدونه بعدا فهمیدم خیلیا میدونن (همکارام رو می گم) اولش ناراحت شدم ولی بعدا به خودم گفتم چه اهمیتی داره بذار بدونن چیز بدی نیست کهicon_biggrin
(2014/06/01, 12:38 AM)کارین نوشته است:
(2014/05/28, 07:22 AM)مسافر خسته نوشته است: من فقط به بعضی بازم تأکید می کنم بعضی از بهترین کسایی که به رازداریشون مطمئن بودم گفتمicon_question همه ترسم اینه که کسی توی محل یا فامیل از این موضوع باخبر بشهsadاونوقت دیگه زندگی ندارمangry3آخه مشکل بزرگ من اینه که عمه ی مهربونمم این بیماری رو داشتsad2 و اون زمان(25سال پیش) هنوز هیچ دارویی برای این بیماری نبودsad و حتی دکترا این بیماری رو تشخیص ندادنrolleyes و این باعث شد که بیماری تا مرحله آخر پیش بره و عمه ی عزیزم رو از ما بگیرهsad و حالا اگه کسی بفهمه متوجه نیست که علم پیشرفت کردهicon_cry از همین الآن من رو توی صندلی چرخدار می بینه angry3و دیگه بقیشم که خودتون می دونید...

حق داری واقعا شاید دلیل اینکه من راحت با بیماریم کنار اومدم این بود که تو شهر ما وقتی میگن طرف ام اس گرفت میگه اااام اس داری؟بعد فوری میپرسه ام اس چیه؟؟؟فکر میکنن یه مریضی خیلی با کلاسه بعدش که میگی مربوط به مغز و اعصابه فکر میکنن افسردگیه میگن لابد اینقدر غصه خوردی اینجوری شدی غصه نخور زود خوب میشیlaughing3laughing3laughing3

ازت ممنونicon_questionلااقل فهیمدم کسی هست که درکم کنهlove51
همراهی خـــــدا با انسان مثل نفس کشیدن است: آرام ، بیصــدا و همیشگی...
 تشکر شده توسط : کارین , H-tanha
بعد 10 سال آیا کسی هم مونده که ندونه .اوایل به کسی نمیگفتم ولی اینقدر علائم رو توی تلویزیون و اینور اونور گفتن که همه یه پا واسه خودشون شدن دکتر مغز و اعصاب .دیگه اکثرا خودشون فهمیدن.Sad

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 25
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: