•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردرد و میگرن
(2012/03/24, 08:31 PM)شیرین نوشته است: سلام icon_question
1سوال داشتم از دوستای گل ام اسیم:
میخواستم ببینم شما هم بعد بیدار شدن از خواب سردرد دارین؟

این سردردی که میگید کاش میگفتید چه نوع است
چون سردردی که از خواب پاشیم داریم خیلی کم برای کسی اتفاق نیوفتاده

من خودم سردرد میگیرم جوری که از هر صدا و نور فراریمangry3
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
sad2
(2012/03/24, 09:03 PM)شهرزاد نوشته است: این سردردی که میگید کاش میگفتید چه نوع است
چون سردردی که از خواب پاشیم داریم خیلی کم برای کسی اتفاق نیوفتاده

من خودم سردرد میگیرم جوری که از هر صدا و نور فراریمangry3
شهرزاد گلم سر دردی که میگم ماله من پیشونی و بینیمicon_cryو سرم شدید درد میکنه بعد چند دقیقه حدود نیم ساعت خوب میشهsad2
میگم نکنه سینوزیت دارم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : شهرزاد
من فقط وقتايی که خوابم کم باشه وقتی بيدار ميشم سردرد دارم فکر ميکنم از سينوساتون باشه منم سينوزيت دارم البته موقعی که باد و سرما بم بخوره اذيتم ميکنه بعد خواب این حالتو نداشتمconfused2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : شیرین
(2012/03/24, 09:16 PM)شیرین نوشته است: sad2
شهرزاد گلم سر دردی که میگم ماله من پیشونی و بینیمicon_cryو سرم شدید درد میکنه بعد چند دقیقه حدود نیم ساعت خوب میشهsad2
میگم نکنه سینوزیت دارم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

خانمیlove28 منم دقیقا سینوزیتهام درد میکنه و گیجگام و تمام روز درد میکنه حتی با چایی پررنگ مثل نوشابه هم خوب نمیشه....
ولی فکر نکنم ماله ام اس باشه...icon_question
ولی من جاهایی که پلاکام هست چنان تیری میکشه که انگار با چکش زدی و هر چی دستم باشه ناخداگاه رها میشه بدونه واکنشیconfused2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
منم خیلی اوقات بعد از خواب (بیشتر خواب بعد از ظهر)سردرد مبهمی دارم .اغلب هم توی ناحیه پیشونیم confused2

میبینین اکثرا مشکل سینوزیت داریم ؟این نمیتونه ربطی به ام اس داشته باشه؟icon_cry
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
به نظره من بخاطره دارو تونه منظورم عوارضه
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است
(2012/03/24, 08:36 PM)neda.n نوشته است: منم این تجربه رو دارم . گاهی با سردرد از خواب پا میشم که اونم بیشتر توو ناحیه پیشونیه . بارها از دکترم هم در این مورد پرسیدم اما هیچوقت جواب درستی نگرفتم که آیا این به ام اس ربط داره یا نه ؟
منم همین رو به دکتر میگم فقط میگه به مریضیت ربطی نداره میگم خب یه قرصی درمانی چیزی میگه خودش خوب میشه . منم فقط پیشونیم درد میکنه
خانم من 2 سال ام اس داره و در این دوسال سردرد هم داره دکتر میگه میگرنه خفیفه ؟ قرص هم داده اما فعلا خوب نشده؟ لطفا راهنمایی کنید؟
(2012/04/16, 09:04 AM)nasiri نوشته است: خانم من 2 سال ام اس داره و در این دوسال سردرد هم داره دکتر میگه میگرنه خفیفه ؟ قرص هم داده اما فعلا خوب نشده؟ لطفا راهنمایی کنید؟

سلام

خیلی از ام اسی ها میگرن رو تجربه میکنن. میگرن هم شرایط و مسائل مربوط به خودش رو داره. وقتی در مورد نوع درد (نحوه ی شروع و پایان) ضربه ای بودن یا تیر کشیدن و اون جایی که درد شروع و خاتمه پیدا میکنه دقت کنید دکترتون میتونه بهتر راهنمایی تون کنه.

اما بعضا سردرد نیز در علائم دارو ها دیده میشه . در مورد ام اس درد ها بیشتر به صورت تیر کشیدن و اتصال کوتاه و بعضا همراه با اسپاسم عضلانی است سردرد به اون صورت شایع نیست و در مورد شما احتمالا مربوط به همون میگرن باشه.

درمان میگرن راه و روش خودش رو داره و معمولا هر کس به یه سیستم زندگی (شامل تغذیه خواب و کلا نحوه ی زندگی) عادت میکنه. شما هم می متونیددر این مورد از دکترتون کمک بگیرید.

باز اگر شما سوالتون رو مشخص تر بپرسید دوستان راهنمایی تون میکنن اما بهترین فرد برای مشورت همون دکتر شماست.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , somaye_602000 , MAHDI , yummy , nafass , ساغر , نازلی , برگ 7
(2012/04/16, 09:04 AM)nasiri نوشته است: خانم من 2 سال ام اس داره و در این دوسال سردرد هم داره دکتر میگه میگرنه خفیفه ؟ قرص هم داده اما فعلا خوب نشده؟ لطفا راهنمایی کنید؟

آقای ناصری من ده سالِ ام اس دارم قبل از اینکه ام اس رو تشخیص بدهند میگرن داشتم دردی که میگرن داره باسردردی که ام اس داره فرق میکنه سردرد میگرنی یکطرف سر رو درگیر میکنه ولی سردرد ام اس کل سر ِ و در واقع اسپاسم ِهمونجور که کل بدن اسپاسم میشه سر هم همونجورِ
درمان قطعی میگرن هنوز نیومده داروهائی که هست فقط کنترل می کنه
در این تاپیک می توانید اطلاعاتی در مورد میگرن بدست بیاورید
 تشکر شده توسط : برگ 7

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...