• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردرد و میگرن
سلام به همه دوستای خوبم
من چند وقته وقتی صبح ها از خواب بیدار می شم سردرد دارم،البته تا دیروز همین که از جام بلند میشدم خوب می شد،امروز مثل اینکه ادامه داره،در ضمن سابقه سردرد هم ندارم.
به نظرتون ممکنه مربوط به ام اس باشه؟
لطفا اگه تجربه ای دارید به من بگید.
ممنون
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
سلام سیمرغ جان

فکر میکنم به ام اس مربوط نیست.

چون منم دقیقا چند روز اینجوری بودم سرگیجه و کوفتگی بدن و فکر میکردم از ام اس هستش.
اما دیدم تقریبا اکثر دور و اطرافیام اینجورین .
فکر میکنم مربوط به آنفولانزا باشه و با قرص و آمپول ردیف میشه. پس نگرانش نباش.
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
بچه ها !
تا حالا پيش اومده براتون كه يكهو از حالت معمولي يا حتي بشاشي كه داشتيد يكهو تغيير مود بدين و تو فاز كسالت برين
سرتون درد بكنه و دل و رودهاتون بهم بخوره ( انگار كه كلي چيزه قر و قاطي رو پشت سره هم خورده باشين درحاليكه نخوردين )
حتي حس حرف زدنم نداشته باشين
حوصله خودتونم نداشته باشين چه برسه به ديگران . هركاري هم كنين خوابتون نگيره .
پ ن: اوايل فك ميكردم ماله بيخوابيه . آخه هروقت خيلي بيخوابي ميداشتم اينجوري ميشد
بعد متوجه شدم هروقت ميرم مسافرت ( مثن چندساعت پشت سره هم داخل ماشين بشينم ) اينجور ميشم و سعي كردم ارتباطش بدم به آب به آب شدن .
ولي الان درحاليكه نه مدت زيادي تويه ماشين بوده ام ، نه مسافرت رفته ام ، نه كم خوابي داشته ام كه بخوام خسته بشم ، نه ... اين مدلي شده ام . كسي تجربه اي در اين رابطه داره؟
آنارام باشید
صديقه جان منم يه مدت سردرد هاي وحشتناكي داشتم يعني صبح كه از خواب پا مي شدم تا شب همش سردرد باهام بود از دكترم كه سوال كردم گفت ربطي به ام اس نداره هروقت احساس سردرد كردي ژلوفن بخور. ولي بعد از يه مدت خودش خوب شد.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
(2010/01/30, 07:04 PM)anaram نوشته است: بچه ها !
تا حالا پيش اومده براتون كه يكهو از حالت معمولي يا حتي بشاشي كه داشتيد يكهو تغيير مود بدين و تو فاز كسالت برين
سرتون درد بكنه و دل و رودهاتون بهم بخوره ( انگار كه كلي چيزه قر و قاطي رو پشت سره هم خورده باشين درحاليكه نخوردين )
حتي حس حرف زدنم نداشته باشين
حوصله خودتونم نداشته باشين چه برسه به ديگران . هركاري هم كنين خوابتون نگيره .
پ ن: اوايل فك ميكردم ماله بيخوابيه . آخه هروقت خيلي بيخوابي ميداشتم اينجوري ميشد
بعد متوجه شدم هروقت ميرم مسافرت ( مثن چندساعت پشت سره هم داخل ماشين بشينم ) اينجور ميشم و سعي كردم ارتباطش بدم به آب به آب شدن .
ولي الان درحاليكه نه مدت زيادي تويه ماشين بوده ام ، نه مسافرت رفته ام ، نه كم خوابي داشته ام كه بخوام خسته بشم ، نه ... اين مدلي شده ام . كسي تجربه اي در اين رابطه داره؟
من !!! اوایل مقاومت میکردم ! الان دیگه حال ندارم یه advil یا اگه خیلی اذیت
کنه advil 400 یا anadvil ! بسته به لول داره! حد اقل اینه سردرد !!!! ندارم
پاچه مردم و نمیگیرم !
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
(2010/01/30, 10:08 PM)reza-alizadeh نوشته است: من !!! اوایل مقاومت میکردم ! الان دیگه حال ندارم یه advil یا اگه خیلی اذیت
کنه advil 400 یا anadvil ! بسته به لول داره! حد اقل اینه سردرد !!!! ندارم
پاچه مردم و نمیگیرم !
ماله من دقيقا سردرد نيست . يه حالته بده ديگه ايه . نميدونم چجور توضيحش بدم :38:
آنارام باشید
(2010/01/30, 11:22 PM)anaram نوشته است: ماله من دقيقا سردرد نيست . يه حالته بده ديگه ايه . نميدونم چجور توضيحش بدم :38:
oK آنارام !
ماله تو اصلا یه چیز تکیه ! فقط هم برای تو درستش کردن !!!
هیچ کس دیگه هم نداره .
نفر آخری که تقریبا اینجوری شد ! اخرش مرد !!!!!
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
من معمولا وقتی خسته یا گرمازده میشدم، سردرد میگرفتم. مدتی زیادی هست که دیگه این مشکل را ندارم.
 تشکر شده توسط : sara.i , Hasty , OMG!
salam....khahesh mikonam ... rahnamaim konid,,chekar mitoutan vase in sardardhaye modavemam bokonam..man 2sale ke fahmidam ms daram..haftey 1sinovex tazrigh mikonam ,,va kapsoule amorel mikhoram...ina daroohay hastan ke man tebghe dastoore doktoram masraf mikonam ......maaaamnooooooooon.
دكتر به من گفت سردردت به همه چيز مربوط ميشه الا ام اس .
آن سوي ناكامي ها هميشه خدايي است كه داشتنش جبران همه نداشتن هاست .[/b][/size]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان