•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردرد و میگرن
من که اون موقعی که دچار حمله شده بودم سردردم داشتم که بیشتر درد تو جلوی سر(پیشانی) با چشمام بودangry3angry
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : برگ 7
من هم تو سن بلوغ یه دوره چند ساله سردرد های خیلی بد داشتم اول با خراب شدن دید بعد سر درد و بعد هم تهوع که دکترا اون موقع میگرن تشخیص دادن ولی کم کم این سردردم خوب شد.
تا اونجائی که میدونم میگرن را 50% کسانی که ام اس دارن تجربه کردن
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
من فقط صبح روزايی که شبش سينووکس زدمو استامينوفن نخوردم سردرد بدی ميگيرمicon_cryconfused2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
من تو فکرم چطور با تزریق اوونکس سردرد نمیگرفتم ولی الان دو هفته ای میشه داروم به سینووکس تبدیل شده سردرد میگیرم confused2
من که چه قبل ام اس چه بعد ام اس خلاصی از سردرد ندارم (میگرن دارم)
دوستای عزیزم سردردهای میگرنی از عوارض مصرف دارو هم هست و لزوما نشانه داستن میگرن نیست.ولی یه جایی خوندم بعضی سردردها به خاطر سرد شدن مغز و در این حالت زبان خود را به کام بالا برای چند دقیقه بچسبانید تا مغز و سینوسهاتون رو گرم کنید و سر دردتون بهتر بشه.برای من بعضی اوقات که واقعا جواب میده.ولی ... انقد بهش فکر نکنید و راجع بهش صحبت نکنید چون طبق قانون جاذبه بیستر اونو جذب می کنید.icon_biggrin
icon_questionگر نگهبان من آن است که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می داردicon_question
 تشکر شده توسط : yummy
میخواستم ببینم چطور باید با شروع و ادامه ی سردرد در بیمار ام اس مقابله کرد .
 تشکر شده توسط : golpesar_ghandeasal
من یادمه تو دوران دبیرستان سردرد های شدیدی داشتم که اصلا نمی تونستم کارم رو انجام بدم. کلی دکتر رفتم و سی تی اسکن و... و نتیجه میگرن شد. یک سری قرص مصرف کردم که بهتر شدم. الان هم خیلی کم سر درد های میگرنی میاد سراغم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : ارزو , همسر یک مشکوک به ام اس
من سر درد رو خیلی وقته دارم خودش هم از نوع میگرن (خیلی سخته) البته میگرنم خفیفِ confused2
ولی وقتی دردشروع میشه ،سرم بدجور درد می کنه confused
حالا اگه از نوع شدید بود چه جوری درد می کرد icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : Pooya.N , sargol
باز هم تاکید میکنم که تجربه کردم مشکل اصلی بیشتر سردردها از ناراحتی معده هست. دقت کردید وقتی در اثر سردرد دچار حالت تهوع می شید، اگر معده تخلیه بشه سردرد هم خوب میشه؟!

تغذیه تون را تغییر بدید سردردتون خوب میشه. هیچ ربطی هم به ام اس و پلاک نداره.

همونطور که میدونید یکی از عوارض مصرف کورتون ناراحتی معده هست که معمولا پزشکان داروی معده هم همراهش تجویز میکنند. بنابراین سردرد هم عارضه ای است که بعد از اون بوجود میاد.

چندسالی هست که حتی یکبار هم دچار سردرد نشدم. دلیل اصلی اون را هم فقط تغذیه صحیح می دونم.happy0065.gif

من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12