•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • ...
  • 38
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبود ام اس
khob madaram be jaye man javab dadan kheiliam kamel javab dadan mer30 maman jooon
 تشکر شده توسط : فاطمه_2 , niko
هیلدا جون خیلی خوشحال شدم که تونستی ام اس رو شکست بدهیlove51
توی این دنیا هیچ چیزی دور از ذهن نیست
من هم معجزات خدا رو دیدم و یک موردش بیمار مبتلا به سرطان خون بود که دکترها گفتند 3 ماه بیشت زنده نیست و الان 15 ساله که داره صحیح و سالم زندگی میکنه و خبری از سرطان هم نیست در حالیکه توی آلمان 2 بار آزمایشهایش به نفع سرطان بود و توی ایران هم که اومد آزمایشاتش تمام نطرات دکتر های آلمان رو تایید میکرد ام 2 ماه بعد توی انگلستان آزمایشات تکرار شد و در کمال ناباوری همگی سالم بود این اقا هنوز زنده و سالمه و معجزه پروردگار رو تجربه کرده
 تشکر شده توسط : فاطمه_2 , رزمینا , somaye_602000 , احسيني , hilda , ostad2000 , شيدا رها , elii
تغییرات جدید-2
حالا ديگر مطمئنم که قطعا رو به بهبودی هستم:
از پارسال تا حالا دفعات زیادی را به یاد دارم که بارها سعی میکردم مثلا سینی چای را بلند کنم و هیچوقت دستهایم قدرت کافی برای بلند کردن سینی را نداشت(حتی اگر فقط یک فنجان چای داخل آن بود) و نیز فقط با بیست سانت بلند کردن سینی، تقریبا ده بار دستهایم می لرزید و تکان های محکم میخورد و نصف فنجان چای داخل سینی می ریخت(حتی اگر ثابت می ایستادم و راه نمیرفتم این اتفاق می افتاد).
یا مثلا وقتی میخواستم ظرف کوچکی پر از آب را بردارم، آنقدر دستهایم بی جان و بی قدرت بودند که فکر میکردم آن ظرف صد کیلو وزن دارد و نیز با لرزش شدید دستانم کلی از محتویاتش می ریخت.
اما جديدا احساس میکنم که قدرت دستهایم بیشتر شده و ظرف سنگین آب یا سینی چای را که برمیدارم، دستهایم فقط دوسه تکان نه چندان شدید میخورد و چيزي نميريزد.
قبلا با دست چپم اصلا نمیتوانستم یک لیوان آب بخورم یا مثلا لقمه بردارم اما خدا را شکر الان بهتر از قبل این کارها را انجام میدهم.
این تغییر کوچک برای من خیلی مهم است چون حالا میتوانم خیلی بیشتر از دستهایم استفاده کنم و همین تغییر کوچک باعث شده من خیلی بیشتر از قبل به خودم تکیه کنم.
البته دستها و دوبینی ام از پارسال تا حالا کم کم داشت بهتر می شد ولی این بهبودی بسیار بسیار آهسته صورت می گرفت اما در این دو سه ماه اخیر، این روند بهبودی شدت زیادی گرفته.
فعلا همه ی مشکلات دستانم برطرف نشده اما همین که آن تغییرات مثبت با شدت بیشتری ادامه دارد، کاملا راضی هستم و خدا را شکر میکنم.
باز هم منتظر نتايج بيشتر هستم.
باور نمیکنم خالق نظم دانه های انار، زندگی مرا بی نظم چیده باشد!
 تشکر شده توسط : neda.t , رزمینا , somaye_602000 , احسيني , niko , hilda , ostad2000 , شيدا رها , mari , ثریاراضی
فاطمه جان بازم خوشحالمون کردی.دختر با اراده ای هستی. انشالله روز به روز بهترتر... بشی.BlushBlushBlush
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , فاطمه_2 , احسيني
(2012/05/19, 02:01 PM)رزمینا نوشته است: فاطمه جان بازم خوشحالمون کردی.دختر با اراده ای هستی. انشالله روز به روز بهترتر... بشی.BlushBlushBlush

رزمینا جون منتظر بهبود و تغییر در تو هم هستیم حتما ما را در جریان بذار عزیزمlove51love51love51
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : احسيني , فاطمه_2 , رزمینا , ostad2000 , mari
(2012/05/19, 12:56 PM)کتی نوشته است: 52:
توی این دنیا هیچ چیزی دور از ذهن نیست.
من هم معجزات خدا رو دیدم و یک موردش بیمار مبتلا به سرطان خون بود که دکترها گفتند 3 ماه بیشتر زنده نیست و الان 15 ساله که داره صحیح و سالم زندگی میکنه و خبری از سرطان هم نیست. در حالیکه توی آلمان 2 بار آزمایشهایش به نفع سرطان بود و توی ایران هم که اومد آزمایشاتش تمام نطرات دکتر های آلمان رو تایید میکرد. 2 ماه بعد توی انگلستان آزمایشات تکرار شد و در کمال ناباوری همگی سالم بود. این اقا هنوز زنده و سالمه و معجزه پروردگار رو تجربه کرده.

ممنون از اينكه اين خبر را اعلام كرديد.
آيا برايتان امكان دارد نحوه بهبودي سرطان ايشان را براي همه اعلام كنيد؟
از درد مناليـد كه مردان ره عشـق ........ با درد بسـازند و نخـواهند دوا را
حديث:" من اراد البقاء و لا بقاء له ..."
" هر كس طالب بقاء است در حاليكه بقاءي نيست 4 كار انجام دهد: خوردن سيب در سحرگاهان ..."
 تشکر شده توسط : فاطمه_2 , somaye_602000 , رزمینا , شيدا رها , mari
از درد مناليد كه مردان ره عشق ........ با درد بسازند و نخواهند دوا را

این خیلی زیباست منم از سال 82 تا ای اواخر همیشه به خاطر داشتن ام اس به خدا کلی نزدیک شده بودم و هرگز شفا نمیخواستم ولی از وقتی بچه دار شدم به خاطر بچه ها از عاقبت ام اس میترسم و از خدای خوبم شفا می خوام به خاطر دوتا دخترم
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : احسيني , رزمینا , hilda , فاطمه_2 , niko , ostad2000 , زهراجون , شفا یافته
سمیه جان گفته بودی منم از سال 82 تا ای اواخر همیشه به خاطر داشتن ام اس به خدا کلی نزدیک شده بودم و هرگز شفا نمیخواستم ولی از وقتی بچه دار شدم به خاطر بچه ها از عاقبت ام اس میترسم و از خدای خوبم شفا می خوام به خاطر دوتا دخترم .
منهم همین طور بیشترین نگرانی منم به خاطر بچه هام بود که کوچیکن و دلم براشون می سوخت اما الان خوشحالم که سرپام .چند روز پیش که داشتم با تلفن صحبت می کردم از پنجره تو حیاط نگاه کردم شاید باورت نشه دیدم دخترم که 6 سالش داره رو لبه دیوار حیاط راه میره حالا با عجله خودم رسوندم و گفتم بشین تا بیارمت پایین.خودت بگو این بچه چند تا مامان هم براش کمه چه برسه به یه مامان مریض.اما خوشحالم که الان دیگه تقریبا مامان مریض نیستم اخه بعضی اوقاتم اینقدر شیطونی می کنن باید بدوم دنبالشون تا یک کم حساب ببرن دیگه.
حالا تغییرات:
همون طور که قبلا گفتم شکر خدا ظاهر راه رفتنم خیلی بهتره و ظاهرش طبیعیه هر چند هنوز به فرزی قبل نیستم.
همین طور حفظ تعادلم البته تعادلم کامل نشده و الان بدون گرفتن نرده ها میتونم از پله بالا برم و بی حسی پاهام هم به نسبت قبل کمتر شده .
 تشکر شده توسط : hilda , somaye_602000 , فاطمه_2 , احسيني , ostad2000 , شيدا رها , زهراجون , شفا یافته
(2012/05/19, 12:56 PM)کتی نوشته است: هیلدا جون خیلی خوشحال شدم که تونستی ام اس رو شکست بدهیlove51
توی این دنیا هیچ چیزی دور از ذهن نیست
من هم معجزات خدا رو دیدم و یک موردش بیمار مبتلا به سرطان خون بود که دکترها گفتند 3 ماه بیشت زنده نیست و الان 15 ساله که داره صحیح و سالم زندگی میکنه و خبری از سرطان هم نیست در حالیکه توی آلمان 2 بار آزمایشهایش به نفع سرطان بود و توی ایران هم که اومد آزمایشاتش تمام نطرات دکتر های آلمان رو تایید میکرد ام 2 ماه بعد توی انگلستان آزمایشات تکرار شد و در کمال ناباوری همگی سالم بود این اقا هنوز زنده و سالمه و معجزه پروردگار رو تجربه کرده

salam kati joon mamnoonam azizam ishala in etefagh vase hameye unai ke mariz hastan biofte

kheily khoshhalam rozmina joon ishala ruz be ruz behtaram mishiicon_questionagreement2love51
 تشکر شده توسط : رزمینا , فاطمه_2 , احسيني
(2012/05/19, 09:41 AM)رزمینا نوشته است: خود من رفتم پیشه یکی از این به اصطلاح اساتید طب سنتی گفتن بیا نیش زنبور بزن 25 تا به زانوی راست 25 تا به زانوی چپ و داروت رو هم قطع کن!(من هم گفتم یه 5 دقیقه بشینید شما من 50 تا رو می زنم می رسم خدمتتون(در دلم البته)) اگه لازم دونستید اطلاعات تکمیلی هم می دم خدمتتون!!

چه دکتر بی فکری.هر چند که من طرفدار طب سنتی ام اما به نظرم قطع کردن ناگهانی و یک دفعه ای درمانی که بدن باهاش عادت کرده کار عاقلانه ای نیست.البته این نظر من و درست و غلطش را باید استاد حسینی بگن.
بله دکتر بی فکری بودند!! من هم این رو در پاسخ به دوستی که گفته بودند از اساتید طب سنتی کسی رو می شناسید که.... گفتم!!! من طرفدار طب سنتی نیستم اما با نظر یکی از دوستان که گفته بودند"آدمها به هر روشی که بهش اعتقاد دارن عمل کنند موافقم"و قصدم مواجه با روش شما نبود!!

عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • ...
  • 38
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,620 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 113,065 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,830 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,178 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,991 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,808 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان