•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گواهي نامه رانندگي و ام اس
سلام کسی میدونه اگه برا تمدید گواهینامه بگم ام اس دارم چی میشه؟
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , همراز
(2014/09/27, 12:31 AM)كوه درد نوشته است: سلام کسی میدونه اگه برا تمدید گواهینامه بگم ام اس دارم چی میشه؟

اگه مشکل حرکتی داشته باشی می فرستنت کمیسیون پزشکی،ولی یکی از دوستام چون اصلا نشون نمیداد که ام اس داره نگفت،یکماه بعد هم گواهینامش اومد...
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : kohedard , همراز
(2014/09/27, 12:31 AM)كوه درد نوشته است: سلام کسی میدونه اگه برا تمدید گواهینامه بگم ام اس دارم چی میشه؟

سلام من رفتم برای تمدید چون ظاهرم نشان میداد ام اس دارم فرستادند برای کمیسیون ولی من دیگه نرفتم دنبالش
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , kohedard , همراز
سلام من رفتم اما هیچی نگفتم فرستادنم معاینه چشم و تعین گروه خونی هیچیم نشد اما من ظاهرم نشون نمیده مشکلی ندارم خدارو شکر و کواهینامه ام اومد رانندگیم میکنم خداروشکر بی مشکل
 تشکر شده توسط : kohedard , همراز , آنا
سلامwink2
منم چون هیشکی در حالت عادی نمیتونه بفهمه مریزم,اصلا لو ندادم که ام اس دارم,خیلی هم راحت گواهینامم
تمدید شد
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : kohedard , همراز , روناک

منم 7 ساله گواهینامه دارم نه بار اول که آزمون دادم گفتم ام اس دارم و نه هنگام تمدید. و چون از لحاظ ظاهری و جسمی مشکلی ندارم برای گرفتن گواهینامه و تمدید اون هم به مشکلی بر نخوردم.
اگه از لحاظ جسمی مشکلی نداری چه نیازی هست بگیی ام اس داری که حالا هی زابراه کمیسیونها بکنند.
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : kohedard

اگه مشكل خاصي ندارين واسه چي بايد بگين ام اس دارين؟
Blush
Confused
لازم نيست كه Angel
من گواهینامه و ام اس دارم اما بابام بهم ماشین نمیده بخاطر اینکه یه دور پلیسی با سرعت بالا زدم و به گوشش رسید و از اون موقع به بعد ماشین برام قدغن شدشlaughing3
من خدا را در نگاه آنانی دیدم که، خود نیاز محبت بودند، ولی بازهم محبت می کردند…
اصلا نیازی نیست بگین ام اس دارین.من نگفتم تمدید کردم هیچ مشکلی هم نبود
من برای تمدید رفته بودم، از دکترشون شنیدم گفت اگه با ام اس بخوای گواهینامه بگیری بجای ده ساله با درد سر کمیسیون پزشکی دو ساله میدن confused
جدیدا کسی گواهینامه با ام اس گرفته؟
اگه مسئله ظاهری ندارین اصلا بیان نکنید
بوی بهبود ز اوضاع جهان می‌شنوم *** شادی آورد گل و باد صبا شاد آمد
 تشکر شده توسط : helli , kohedard

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9