•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گواهي نامه رانندگي و ام اس
(2014/05/23, 12:17 PM)nahid نوشته است: گواهینامه ها هم هر 5 سال یه بار باید تمدید بشه .یعنی بازم معاینه و... !

شاید اینجوری اگه بخوان واسه ما گواهینامه بدن هر سال مجبور بشیم تمدید کنیم یا هر دو سال یه بار
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : pariya1361
من اول ام اس گرفتم بعد سال 84 گواهی نامه گرفتم آئین نامه همون اول قبول شدم ولی با خودرو یه خورده مشکل داشتم سومین بار قبول شدم confused
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , pariya1361
مشکل ثابت مثلا تنبلی چشم و یا ضعفی که دیگه برنگرده که نمیشه یه موقع دیگه رفت !
مشکل عدم تعادل و سنگینی پا و... اگه موقت باشه ، نگرانی کمتری داره چون بالاخره یه بار ایراد بگیرن ، بار بعدی ممکنه مشکلی نباشه و قبول شین . ولی مشکل ثابت رو دیگه نمیشه کاری کرد .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : نازلی , pariya1361
Sad
(2014/05/23, 11:26 AM)nahid نوشته است: ممنون. من مشکل جسمی که مانع گواهینامه بشه ندارم جز چشم . نمره چشمم از اون عددی که گفتن بیشتره و کاریش هم نمیشه کرد چون با عینک هم ده دوازدهم نیست!

ناهید جون، نمره ی چشم مگه باید چند باشه؟Sad

پ ن: خدا شاهده ام اسیا به گواهینامه بیشتر احتیاج دارن آدمای سالم که محدودیت ها و مشکلات مارو ندارنsad

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : nahid , pariya1361
منم از نظر جسمی مشکلی ندارم بیناییم هم فقط نیم درجه آستیگمات ولی مشکل گواهی نامه ندارم evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
چون من از رانندگی متنفرمbadtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtaste
agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
به اندوه خود لبخند بزن...
(2014/05/23, 01:53 PM)OMG! نوشته است: Sad
(2014/05/23, 11:26 AM)nahid نوشته است: ممنون. من مشکل جسمی که مانع گواهینامه بشه ندارم جز چشم . نمره چشمم از اون عددی که گفتن بیشتره و کاریش هم نمیشه کرد چون با عینک هم ده دوازدهم نیست!

ناهید جون، نمره ی چشم مگه باید چند باشه؟Sad

پ ن: خدا شاهده ام اسیا به گواهینامه بیشتر احتیاج دارن آدمای سالم که محدودیت ها و مشکلات مارو ندارنsad

نیلو جان این ارسال دوستمون i_sh رو نگاه کن . شرایط جسمی رانندگی رو نوشته ، قسمت بینایی هم نمره لازم بینایی رو نوشته.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
منم سال85 بعد از اینکه فهمیدم ام اس دارم رفتم کلاس و گواهیناممو گرفتم و به روحیه خودم یه حال اساسی دادم.اما الان بخاطر اسپاسم شدید رانندگی نمیکنم ولی تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم.اولین بار باعینک گواهینامه گرفتم و وقتی خواستم تمدیدش کنم واسه معاینه پزشکی که رفتم واسم بدون عینک تاییدکرد وکمیسیون واینجور جاها هم نرفتم.ضمنا تمدید گواهینامه 10ساله شده.من که تمدیدش کردم واسم نوشته 10ساله و تا تمدید بعدی هم داروی درمان قطعی ام اس اومده و باخیال راحت میرم تمدیدش میکنمagreement2
 تشکر شده توسط : نازلی , OMG! , مریم امیدوار , sina gt , mahdiye1989 , kohedard , pariya1361
مرسی ناهید جوونlove51

(2014/05/23, 05:04 PM)moon light نوشته است: منم سال85 بعد از اینکه فهمیدم ام اس دارم رفتم کلاس و گواهیناممو گرفتم و به روحیه خودم یه حال اساسی دادم.اما الان بخاطر اسپاسم شدید رانندگی نمیکنم ولی تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم.اولین بار باعینک گواهینامه گرفتم و وقتی خواستم تمدیدش کنم واسه معاینه پزشکی که رفتم واسم بدون عینک تاییدکرد وکمیسیون واینجور جاها هم نرفتم.ضمنا تمدید گواهینامه 10ساله شده.من که تمدیدش کردم واسم نوشته 10ساله و تا تمدید بعدی هم داروی درمان قطعی ام اس اومده و باخیال راحت میرم تمدیدش میکنمagreement2

به این میگن پست باحال و امید بخشicon_question
مرسی مهتاب جانagreement2

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : مریم امیدوار , sina gt , mahdiye1989 , kohedard , pariya1361
(2011/05/20, 11:35 PM)leili نوشته است: سلام، من ميخواستم گواهي نامه بگيرم.وقتي براي تكميل فرم معاينه پزشكي رفتم چون ميميرم اگه دروغ بگم! به منشي دكتر راستشو گفتم كه ام اس دارم.بهم گفت اگه دكتر بدونه تو رو ميفرسته كميسيون پزشكي نيروي انتظامي تا با يه سري آزمايش بفهمن ميتوني رانندگي كني يا نه.اين طوري شد كه من عطاي رانندگي رو به لقاش بخشيدم.راستش اصلا دلم نميخواد برم كميسيون پزشكي.كسي از شما هست كه بعد از ام اس گواهي نامه گرفته باشه ؟و البته به دكتر گفته باشه!
سلام
من بعد ام اس گواهینامه گرفتم . اصلا لازم نیست بگی ام اس داری. من نگفتم . چه کاریه...
اگر کنترل حرکتی داری و خودت مشکلی حس نمی کنی نیازی نیست بگی.

(2012/09/03, 11:41 AM)arezooo82 نوشته است:
(2012/09/03, 09:42 AM)sooorooosh نوشته است: این تاپیک رو میخوندم دوستام اکثرا داری رکورد بالای 1000 تا در روز دارنagreement2
هر که ام اس داره رانندهی خوبیم هست...خوب چه کاریه بریم هممون پایه 1 امتحان بدیم

واسه ما دخترا موقع امتحان و تمرین پایه یک،یکی باید بیاد فرمون رو برامون بچرخونه!چون خییییلی سفتهSmile
بچه ها من چند وقت دیگه ده سال گواهینامم تموم میشه و باید تمدید کنم.کسی میدونه که واسه تمدید باید معاینه پزشکی برم دوباره؟؟
سلام عزیزم بله . معاینه چشم و گروه خونی برای همه هست. اگر نگفتی ام اس داری که چه بهتر ، نیازی هم نیست بگی.تعادل حرکتی و بینایی داشته باشی کافیه
icon_question
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , kohedard , pariya1361
من تاره می خواستم برم رانندگی یاد بگیرم که فهمیدم ام اس دارم بعد فکر کردم نمیشه با وجود ام اس گواهی نامه گرفت حالا میرم دنبالشhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , mehdi.j , kohedard , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • بعدی