•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گواهي نامه رانندگي و ام اس
(2014/12/17, 05:12 PM)a.majd نوشته است: من برای تمدید رفته بودم، از دکترشون شنیدم گفت اگه با ام اس بخوای گواهینامه بگیری بجای ده ساله با درد سر کمیسیون پزشکی دو ساله میدن confused
جدیدا کسی گواهینامه با ام اس گرفته؟
اگه مسئله ظاهری ندارین اصلا بیان نکنید

مورد مراجعه داشتم سه ساله داده در شهر و دنده اتوماتیک
وضعم بهتر بشه یک سال گواهینامه نداشته باشم اتفاقی نمیوفته رانندگی هم نمیکنم
دنده اتوماتیکش جالبه که پای راستم موقع خستگی زیاد مشکل داشته اون موقع حالا به شقیقه چه ربطی داشت از دکتر خوش اخلاقش باید پرسید
در صورت رفتن برای کمیسیون قبلش انقدر پله بالا پایینتون میکنن از این ساختمون به اون ساختمونتون میکنن که جنازت به دکتر میرسه
سیستم انقدر فوق دیجیتاله که...
اگه خواستین برین تو تهران حتما با موتور برید دم بیمارستان نیرو انتظامی چون تا خود بیمارستان کمیسیون کلی باید پیاده برید...در حد نیم ساعت 45 دقیقه پیاده روی دارید کلی پله بالا پایین باید برید از این ساختمون به اون ساختمون باید برید دیگه قبلش خودتون با پیاده روی خودخواسته خودتونو خسته نکنید
سیستمم که نظامیه منشیشwomanفکر میکنه ارتشبده ...happy0065.gif
پول ویزیت کامل متخصص رو ازتون میگیرن ولی هزار رحمت به دکترای خوش اخلاق خودمون! که مریض حرفش تموم نشده بعدی جلو دره حق هیچگونه اظهار نظرم ندارین..
نظر یک دکتر خوش اخلاق میشه کمیسیونتون!
حق اعتراض دارین ولی..
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : a.majd , pariya1361
مگه حتما باید بگیم ام اس داریم؟
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2014/12/17, 10:38 PM)درد ام اس نوشته است: مگه حتما باید بگیم ام اس داریم؟
نه به هیچ عنوان ولی من جوری شد که مجبور شدم بگم موقع مناسبی رو برای تمدید انتخاب نکردم زودتر رفتم .. و مشکلی که شاید برای رانندگی به هیچ عنوان درد سر ساز نشه مانع گرفتن 10 ساله من شد من خودم الان 9 سال ام اس دارم و تو این 9 سالم رانندگی کردم مشکلی برام پیش نیومده هر وقتم حالم خوب نبوده خودم نشستم که موردش خیلی کم بوده...
هر چند عدو سبب خیر شد از اون موقع به صورت مستمر روزی نیم ساعت ورزش رو دارم...
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2014/12/18, 10:54 AM)i_sh نوشته است:
(2014/12/17, 10:38 PM)درد ام اس نوشته است: مگه حتما باید بگیم ام اس داریم؟
نه به هیچ عنوان ولی من جوری شد که مجبور شدم بگم موقع مناسبی رو برای تمدید انتخاب نکردم زودتر رفتم .. و مشکلی که شاید برای رانندگی به هیچ عنوان درد سر ساز نشه مانع گرفتن 10 ساله من شد من خودم الان 9 سال ام اس دارم و تو این 9 سالم رانندگی کردم مشکلی برام پیش نیومده هر وقتم حالم خوب نبوده خودم نشستم که موردش خیلی کم بوده...
هر چند عدو سبب خیر شد از اون موقع به صورت مستمر روزی نیم ساعت ورزش رو دارم...
خدارو شكر كه مشكلي تو رانندگي واستون پيش نيومده .من چند روز پيش داشتم رانندگي ميكردم يه لحظه پام بي حس شد نتونستم ترمز بگيرم زدم به ماشين جلويي
angry3sadangry مرده اومدد هرچي دلش خواست بهم گفتDodgyConfusedUndecided
 تشکر شده توسط : i_sh , pariya1361
سلام.
من بیست سالم که گواهینامه گرفتم و الان ده سال از ش گذشته و باید برم تمدیدش کنم ولی میترسم که بفهمه ام اس دارم و گواهینامم و توقیف کنن،کسی میدونه که اگه بفهمن ام اس دارم تصدیقم و باطل میکنن یا نه؟
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : درد ام اس , pariya1361
(2014/12/18, 12:36 PM)majid1 نوشته است: سلام.
من بیست سالم که گواهینامه گرفتم و الان ده سال از ش گذشته و باید برم تمدیدش کنم ولی میترسم که بفهمه ام اس دارم و گواهینامم و توقیف کنن،کسی میدونه که اگه بفهمن ام اس دارم تصدیقم و باطل میکنن یا نه؟

من نميدونم باطل ميكنن يا نه ولي واسه تمديد فقط بايد يه دكتر داخلي بري چشتو معاينه كنه و دو سه تا سوال ميپرسه كه بيماري خاصي داري يا نه كه لزومي نداره بگي دارم بگو نه سالم سالمم گواهينامتو بگير و خودت رعايت كن.
 تشکر شده توسط : majid1 , pariya1361
(2014/12/18, 12:36 PM)majid1 نوشته است: سلام.

من خودم امسال گواهینامم را تمدید کردم
حتی تو فزم هم نوشتم ام اس دارم
ولی دکتره که داشت معاینه می کرد اصلا چیزی از ام اس نپرسید فقط یک معاینه چشم کرد تمام شد و امضاء کرد
اصلا خودت را برای این موارد نگران نکن
آنها خیلی معاینه کنند فقط برای سلامت جسمانیت معاینه می کنند ببینند رانندگی می توانی انجام بدی یا نه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : majid1 , helli , i_sh , DavidBili , arezooo82 , pariya1361
من رفتم بزای تمدید . تازه دکتر خودش فلج بود angry2 دکتر فهمید خوب راه نرفتم بهم مشکوک شد پرسید مشکلی داری که اینجوری..... منم گفتم از نردبون افتادم ولی قبول نکرد برام نامه نوشت کمسیون پزشکی ..... منم داقون و افسرده شدم . دیگه نرفتم دنبالش الانم 3 سال از تمدیدش میگزره اصلا از ماشین بدم اومد DodgyDodgyDodgyDodgy این چیزی که قهمیدم دکترا خیلی سخت میگیرن
 تشکر شده توسط : arezooo82 , pariya1361
من قبل از بیماریم گواهی نامه گرفتم
50تومان رشوه دادم ................گواهی نا مه ام را گرفتم
چندی فبل هم رفتم به دکتر برای معاینه
راحت تمدیشو گرفتم
نکته هنوز پارک دوبل رو بلد نیستمN_aggressive (35)
[size=large]
 تشکر شده توسط : helli , رضا ا , arezooo82 , pariya1361
من الان ده ساله که گواهینامه دارم و پارسال گواهینامم و هوشمند کردم و وقتی پیش دکتر رفتم اصلا بهش نگفتم که ام اس دارم و خیلی راحت تمام کارام و انجام دادم بدون اینکه متوجه بشن ام اس دارم.
اگه روزی بگن که نمیزاریم بخاطر ام اس رانندگی کنی ، اون موقع من میمیرم چون واقعا عاشق رانندگی و سرعت هستم.agreement2
هیچ گاه نه به کسی
بخندید و نه قضاوتش
کنید، هرگز نمی دانید ،
شاید روزی شما هم در همان
شرایط قرار بگیرید*
 تشکر شده توسط : helli , امیر.ن , رضا ا , arezooo82 , hessam , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)