•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو مبتلا به ام‌اس با یکدیگرازدواج نکنند ؟
البته طبیعی نظر ادما باهم متفاوت باشه عزیزم.
فکر کنم هدف این بحث این باشه که یکی از گزینه های ازدواج میتونه فردی باشه که ام اس داره البته فقط یکی از گزینه ها
باز هم سیب بچین حوا بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند ....
دیر بازیست شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد
 تشکر شده توسط : helli
(2014/12/29, 05:31 PM)sayeh n نوشته است: البته طبیعی نظر ادما باهم متفاوت باشه عزیزم.
فکر کنم هدف این بحث این باشه که یکی از گزینه های ازدواج میتونه فردی باشه که ام اس داره البته فقط یکی از گزینه ها

موافقمicon_question
اگه دو نفر همدیگه رو دوست داشته باشن هیچی نمیتونه سر راهشون قرار بگیره
ام اس که دیگه عددی نیستfighting0030.gif
سلام.بچه ها ولی باید یکم واقع بین بود...بنظر من ازدواج دو تا ام اسی چندان خوشایند نیست.وقتی یه طرف سالم باشه وقتایی که بی اعصابیم و خیلی عصبی هستیم باید طرف مقابل حوصلمونو داشته باشه و اروممون کنه حالا تصور کنین همسر ادم هم تو همین وضعیت باشه.....فاجعه میشه.
من خودم که یه تکیه گاه قوی میخوام که حمایتم کنه چون به شدت عاطفی و حساسم ولی کو تو این زمونه تکیه گاه واقعا واقعیsad
ایشالا گیر هممون بیاد ب حق علی...men
......
 تشکر شده توسط : helli
می دونین وقتی توو خونواده کسی باشه که با استرس حالش بد بشه (مثل بیمار قلبی و ام اس و...)مجبوری مشکلاتت رو بریزی توو خودت ؛ مجبوری از خودت بیشتر از حد توانت کار بکشی و وانمود کنی که خوبی که یه موقع باعث بدتر شدن حال اون شخص نشی و این توو خود ریختنا و خستگیا اصلا خوب نیست. یکی باید باشه که بتونه بیشتر بار زندگی رو به دوش بکشه تا تو کمتر درگیر بشی برای همینم هست که من بر خلاف گذشته زیاد موافق ازدواج دو تا بیمار ام اسی نیستمBlush
 تشکر شده توسط : laleh , مرجان مولایی نژاد , shadiring
ام اس و ازدواج !!

در شرایطی مهیاست که طرفین عاشق هم بشن و اطلاعات کافی را کسب کنند
وگرنه ازدواج سنتی یا ....
بنظر من فکر کردن بهش هم استرس اوره
موقعیتیکه خودم بارها توش قرارگرفتم و برای اینکه آرامشم راازدست ندن قیدشو زدم

کسیکه سرکاره یادانشجویه یااقوام و اونو میبینه حال وروزشو و روحیشو وقتی که دوسشم داشته باشه
وفتی بگه من ام اس دارم شایداولش تعجب اور باشه ولی بهاطردوست داشتن شایرقبول کنه وخانوادشم راضی کنه
نظر منم اینه که اتفاقا دو تا ام اسی بهتتر میتونن زندگی کنن.........
بقول مونا دیگه ناز کردن و لوس شدن وتلخ کامیها بخاطر شرایط یکی دیگه کمتر..........
بالاخره دوتاشون مث همند و نمیتونن از شرایط همدیگه سواستفاده کنن......UndecidedUndecided
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : یاسی
ازدواج دونفر که ام اس دارن خیلی بهتره چون خیلی راحت میتونن بیماری همدیگه رو درک کنن ولی به شرطی که هم دل هم باشن.
تنها همدر بودن فایده ای نداره،همدلی از همدرد بودن مهمتره.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : helli , یاسی , 0MID , خاطره68
یه جوری حرف میز نید که انگار بیمارای ام اس یه گونه ی جدید از موجودات هستند و بنابراین بهتر میتونن باهم کنار بیان! ماها هم مثل بقیه آدمیم با تمام محسنات و ضعفای انسانهای دیگه تازه بیماری ام اس هرکس منحصر به خودشه و ممکنه خیلی از مشکلات همدیگه رو درک نکنن . بهرحال من به شرط وجود علاقه ی فراوان و نقاط تفاهم دیگه ای غیر از ام اس هم زیاد فکر نمی کنم ازدواج دو نفر بیمار کار درستی باشهconfused2
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : Exhautless , یاسی , mahdie , سها , 0MID , paeeze
ازدواج دو تا بیمار ام اس با هم؟icon_cry
یعنی 2 تا بیمار با روحیه های یکسان...
2 تا آدم مغرور و حساس...
2 تا آدم مسئولیت پذیر...
2 تا آدم مهربان و عاطفی...
چه شود....
فکر کنم موقع دعوا هم هیچکدوم حاضر به کوتاه آمدن نباشن.laughing3
گاهی وقت ها تضاد هم خوبه. مثل یه فرد سالم با یه بیمار ام اس.agreement2
جاذبه زمین "سیب" را انداخت... و جاذبه سیب "انسان" را.
فرقی نمیکند..."سقوط"... سرنوشت هر نوع دلبستگی به غیر از "خداست".
 تشکر شده توسط : محمد ارجمند پور , mahdie , juju , سها , 0MID , همراز
با این تفاسیر رها این نتیجه میشه که :
کمتر دعوا میکنن چون روحیات همدیگه رو درک میکنن و میدونن به هم لطمه روحی میزنن.......
این حساسیت ماها باعث میشه که رو طرف مقابل حساس باشیم و موجبات دلخوری اون رو فراهم نکنیم........
اینقدر مهربانی میکنن که عاشق هم میشن.....
برعکس موقع دعوا بخاطر حساس بودن ومهربانی مرتب احساس گناه میکنن.....
درسته تضاد خوبه وباعث میشه یکنواختی زندگی از بین بره و دائما در فراز و نشیب امتحان زندگی باشیم........
اما بعضی مواقع همین تضاد باعث میشه که یه فرد سالم حاضر به ازدواج با یه ام اسی ....ولو اینکه اون اقا یا خانم هیچ عارضه مشهودی نداشته باشه..... نباشه
من توی پست قبلیم موافق ازدواج دوتا ام اسی بودم الانم همینو میگم......چون من زمانی که ازدواج کردم بیماریم عارضه مشهود مث لنگ زدن یا عدم تعادل و......نداشت..
اما الان با بروز یه سری علائم مث لنگ زدن و عدم تعادل .. زنم میگه من دیگه نمیتونم باهات باشم.......چرا؟؟؟؟
چونکه میگه جلو فامیلام ابروم میره که بگن: این شوهرته؟؟؟؟
شاید این زندگی بخاطر همین تضاد دوام نیاره.............
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : همراز , محمد ارجمند پور , rahaaa , برگ 7

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,810 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar
  دلنوشته یک فرزند که مادر مبتلا به ام اس دارد shokolat 4 3,465 2013/10/06, 02:47 PM
آخرین ارسال: گيتي
  تعدادی از مشاهیر مبتلا به ام اس matinfard 1 3,520 2013/06/02, 08:33 AM
آخرین ارسال: موجود گیاه خوار
  چگونه میتوان زمان دقیق مبتلا شدن به ام اس را تشخیص داد؟ مهسا24 34 22,723 2012/03/14, 10:54 AM
آخرین ارسال: hanif

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست