نظرسنجی: دیدار تیر ماه ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
63.04%
29 63.04%
9
19.57%
9 19.57%
8
13.04%
6 13.04%
7
4.35%
2 4.35%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 46 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار 7 تیر ماه 1392
واقعا واقعا واقعا واقعنی حرف نداش مثه همیشه!
خیلی عالی بود خیلی خوش گذشت
خیلی خوشحال شدم دیدمتون خیلی جای همه خالی بود
خیلی مرسی!
راستی خیلی هم این فرم منو جدی نگیرینا!
من که نمیدونم فرما دست کیه
ولی دیدم بعد از کلی فرم پر از تعریف و تمجید و اینا شاید به درد بخوره!
به هیچ کدوم از جملاتش توجه نکنین!

یه اعترافی هم بکنم! Dodgyاول این پستم یه به اینکه گذاشته بودم!Smile (16)
 تشکر شده توسط : sargol , یه غریبه , hamid , fireboud , Elinaz , مـه ســـا , Saina , melody , sooorooosh , neda.n , earth , فرناز , نارنجی مدرسه موشها , minoshka , chipchip , nahid , coffeedot , matinfard , ابراهیم , Maz , yummy , seyyed reza , Hasty , parastoo joon , zeinabi , zenith , hilda
من یه بار دیگه تشکر کنم
تشکر از همه دوستانی که در بخش هزینه ها مارو یاری میکنن
نمیدونم باید اسم بیارم یا نه چون خیلی از بچه ها دوست ندارن اسمشون گفته بشه
ولی از همه این عزیزان ممنونم که همیشه همراه ما هستن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , eglantine , fireboud , Elinaz , sooorooosh , Saina , hessam , melody , neda.n , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , coffeedot , matinfard , ابراهیم , paeazan , yummy , seyyed reza , Hasty , zeinabi , hilda
وقتی امروز بچه هایی رو که از شهر های دیگه اومده بودن دیدم احساس عجیبی پیدا کردم از بودنشون به شدت خوشحال شدم و از طرفی جای خالیه تک تک بچه هایی رو که در شهر های دیگه بودن خالی دیدم . یاد همه اتون همیشه دوستان نازنین حاضره .
.
.
دوستای عزیز از زحمات تک تکتون برای برگزاری دیدار ممنونم . میدونم که چقدر زحمت می کشید . امروز هم مثل همیشه بچه ها کلی تلاش کردن که به ماها خوش بگذره ، اسم نمی برم چون حمید یه بار اسم برد . از تک تکتون ممنونم . همیشه بیشتر از پیش پر توان باشید .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : hamid , Elinaz , مـه ســـا , Saina , م.ه , eglantine , fireboud , sooorooosh , earth , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , nahid , coffeedot , melody , matinfard , ابراهیم , بی تـــا , yummy , seyyed reza , Hasty , parastoo joon , نازلی , zeinabi , zenith , hilda
یه شرح مختصری از دیدارتون نمی نویسید عایا؟ashamed0006.gif
برنامه های ویژه و اینا
چ خبر بوده دلمون آب شدsad2

خوشحالم که به همتون خوش گذشتهwoman
 تشکر شده توسط : eglantine , fireboud , liliyam , فرناز , hamid , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , nahid , coffeedot , matinfard , aarnika , سهند , seyyed reza , Hasty , parastoo joon , zeinabi , zenith
چـــــــقدر كنار شما بودن لذت بخش و خوبهlove28love28
چند روزي خوب نبودم ولي الان خيلي خوبم Smile (16)Smile (16)
يه روز عالي و پر از شادي كنار شما دوستاي گل و عزيزم وووو مخصوصا كنار خواهريه نازمlove28love51love51
تشكــــــــــر بزرگــــــــــ و ويژه از حميد فربود و مهسا ي عزيزم كه زحمت تدارك ديدار رو كشيدن خيلي خيلي خيلي ممنونم icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
مرسي از سوپرايز حميد و مرسي از كتاب خوبي كه هديه دادين عالــــــي بود happy0065.gifhappy0065.gif
دوستاي ماهم مرسي از حضورتون icon_questionicon_questionicon_questionicon_question

راستي حميد بگم؟ بگم؟ menباز داشتي من و خواهري رو بيرون ميكردي؟N_aggressive (35)N_aggressive (35)
گويا فقط زورت به دوتا فرفري ميرسهwomanwoman

عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , fireboud , sooorooosh , neda.n , فرناز , earth , eglantine , hamid , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , coffeedot , یه غریبه , matinfard , ابراهیم , nanaz , yummy , seyyed reza , Hasty , parastoo joon , zeinabi , zenith , hilda
. . .

هـــــی 5 ساعت از دیدار گذشـــت Smile (52)Smile (52)

از حضور تک تکتون یه عالمـــــه انـــــرژی گرفتم و تونستم واسه چند ساعت مشــــکلات رو فراوش کنم party0048.gifparty0048.gif

جـــای دوستای گلــــم که نیومده بودن خــیلـــی خالی بود sad2 مخصوصا سینای عزیز love28 و امیدواریم هـــرچی زودتر ببینیمشAngel

خیلی از دوستان هم زحمت کشیده بودن و از راه دور اومده بودن و ما رو کلی شرمنده کردن icon_questionicon_question

تو این دیدار فکر کنم بعد از حدود دو سال مراسم معــــرفی اعضا داشتیم happy0065.gifhappy0065.gif

البته یه مراسم ســـوگواری کوچیــــک هم واسه زنده یاد Iphone فربد داشتیم و قرار شد براش گلــــریزون کنیم laughing3laughing3

و چون ایان امتحانات و کنکور هم بود evilgrin0039.gif یه فرم نظرسنجی در رابطه با عملکرد سایت و دیدار ها به دوستان داده شد که زحمت کشیدن و پرش کردن happy0065.gifhappy0065.gif

همچنین یه هدیه ی خیلی خوب از دوستمون همدم داشتیم : کتابی بود که ترجمه کردن، به اسم راهنمای تغذیه و مراقبت های بهداشتی و دارویی در بیماران MS .

از تیم مدیریت هم تشکر ویژه ای دارم که همیشه واسه بهتر برگزار شدن دیدارها همه تلاششون رو میکنن و کلـــی زحمت میکشن icon_questionicon_questionicon_question

تو این دیدار بخشِ پخشِ وله و مصاحبه و خبر مسافرت همـــدان رو خیـــلـــی خـیــــلـــــی دوووس میداشتم party0048.gifparty0048.gifparty0048.gif

و در آخر . . .

مرســـــــــــــــی که هستید love28love28love28
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : sooorooosh , fireboud , م.ه , neda.n , earth , eglantine , فرناز , minoshka , hamid , نارنجی مدرسه موشها , Sina , chipchip , بهــار , Elinaz , nahid , coffeedot , matinfard , سهند , nanaz , yummy , seyyed reza , Hasty , parastoo joon , zeinabi , zenith , hilda
با درود خدمت همگی دوستانی که تو این دیدار بودند.
با پوزش از اینکه من طی اشتباهی که کرده بودم، و ساعت دیدار رو دقت نکرده بودم، تازه داشتم طوری آماده می شدم که هنگام پایان دیدار تازه برسم. که با زنگ یکی از دوستان تازه متوجه شدم که چه اشتباهی کردم. اولش قیدش رو زدم، آژانسی رو که رزو کرده بودم برای ساعت پنج و نیم کنسل کردم. اما بعدش گفتم اگه خیلی سخت نگیرم می شه با موهای خیس هم راهی دیدار شد. اینه که دوباره زنگ زدم آژانس و با فهمیدن اینکه برای همون لحظه ماشین داشت ازش خواستم که بفرسته. بخت هم یار بود به خاطر خلوتی این روزها از شرقی ترین قسمت تهران به غربی ترین قسمت تهران نیم ساعته رسیدم.
به هر حال طی شتابی که برای رسوندن خودم حتا چند دقیقه ی آخر برنامه داشتم، اگه در ادای ادب خدمت همگی دوستان و یاران آشنا چه در سلام و احوالپرسی نخست و چه در خداحافظی پایان، کوتاهی کردم منو ببخشید.
با آرزوی روزگاری خوش و خرم برای همتون از همه ی کسانی که برای این دورهمی تلاش کردند سپاسگزارم. به امید دیدن لبخندهای همیشگی و از ته دل روی لبهای همتون.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : فرناز , Saina , neda.n , minoshka , hamid , نارنجی مدرسه موشها , eglantine , یه غریبه , chipchip , بهــار , مـه ســـا , nahid , coffeedot , melody , matinfard , ابراهیم , yummy , seyyed reza , Hasty , parastoo joon , zeinabi , hilda
امروز خیلی خوشحالم وکلی انرژی گرفتمicon_questionاز تک تک بچه ها سپاسگذارم love51که زحمت کشیدید چه اونهایی که در تدارک زحمت کشیدنicon_questionچه اونهایی که از راه دور اومدن مثل مرضی خودمlove28love51love28مثل سیدicon_questionهستی جونlove28ونازنین عزیزمlove51آقا ابراهیم وخانواده محترمicon_questionبلو اسکای گل love51و..............وای که چقدر زحمت کشیدید.ازهمگی ممنونمicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : Saina , earth , minoshka , hamid , نارنجی مدرسه موشها , eglantine , chipchip , coffeedot , melody , matinfard , ابراهیم , nanaz , yummy , seyyed reza , Hasty , parastoo joon , zeinabi , zenith
(2013/06/28, 09:01 PM)Saina نوشته است: . . .

هـــــی 5 ساعت از دیدار گذشـــت Smile (52)Smile (52)

از حضور تک تکتون یه عالمـــــه انـــــرژی گرفتم و تونستم واسه چند ساعت مشــــکلات رو فراوش کنم party0048.gifparty0048.gif

جـــای دوستای گلــــم که نیومده بودن خــیلـــی خالی بود sad2 مخصوصا سینای عزیز love28 و امیدواریم هـــرچی زودتر ببینیمشAngel

خیلی از دوستان هم زحمت کشیده بودن و از راه دور اومده بودن و ما رو کلی شرمنده کردن icon_questionicon_question

تو این دیدار فکر کنم بعد از حدود دو سال مراسم معــــرفی اعضا داشتیم happy0065.gifhappy0065.gif

البته یه مراسم ســـوگواری کوچیــــک هم واسه زنده یاد Iphone فربد داشتیم و قرار شد براش گلــــریزون کنیم laughing3laughing3

و چون ایان امتحانات و کنکور هم بود evilgrin0039.gif یه فرم نظرسنجی در رابطه با عملکرد سایت و دیدار ها به دوستان داده شد که زحمت کشیدن و پرش کردن happy0065.gifhappy0065.gif

همچنین یه هدیه ی خیلی خوب از دوستمون همدم داشتیم : کتابی بود که ترجمه کردن، به اسم راهنمای تغذیه و مراقبت های بهداشتی و دارویی در بیماران MS .

از تیم مدیریت هم تشکر ویژه ای دارم که همیشه واسه بهتر برگزار شدن دیدارها همه تلاششون رو میکنن و کلـــی زحمت میکشن icon_questionicon_questionicon_question

تو این دیدار بخشِ پخشِ وله و مصاحبه و خبر مسافرت همـــدان رو خیـــلـــی خـیــــلـــــی دوووس میداشتم party0048.gifparty0048.gifparty0048.gif

و در آخر . . .

مرســـــــــــــــی که هستید love28love28love28
ساینا به شماسپرده بودم که جای منو که اومدنم 100٪بودولی بدلیل کاری کنسل شد خالی کنید ویک یادی ازمن بکنید.

اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : minoshka , فرناز , نارنجی مدرسه موشها , eglantine , ابراهیم , seyyed reza , Hasty , zeinabi
آقا چرا هیشکی نمیگه تو دیدار چی خوردین angry3angry3angry3

آقا هر وقت این دیدارآ برگذار میشه ما اینجوری میشیم rolleyes

اصن دلمون بو کباب میگیره rolleyes اصن انگاری گذاشتی رو ذغال هی باد زدی هی باد زدی هی باد زدی ..... rolleyes

آقا حالا که اینجوریه ما تا 24 ساعت نمیام سایت Sleepy

حالا 24 ساعتم نشد 12 ساعت و دیگه حتما نمیام Sleepy

شایدم 6 ساعت Dodgy حالا 3 ساعتم شد ایراد نداره rolleye0012.gif

بابا angry3 دیگه angry3 یه ساعت angry3 و بدون ام اس سنتر angry3 که میتونم angry3 دوووم بیارم که angry3

به نشانه اعتراض به دل کباب شدگی، ما تا یه ساعت سایت نمیایم Sleepy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : یه غریبه , نارنجی مدرسه موشها , neda.n , fireboud , Elinaz , مـه ســـا , eglantine , فرناز , coffeedot , nahid , melody , سهند , aarnika , بی تـــا , matinfard , ابراهیم , yummy , seyyed reza , Hasty , parastoo joon , hamid , simin , naarin.p , shahrzad , zeinabi , zenith , earth

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 9,125 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 7,308 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,564 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 4,168 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,912 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,666 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,516 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,615 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 16,427 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 18,802 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست