امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان کمکم کنید راهنمایی می خوام
همسرم 2 هفته ای هست که شبا اصلا نمی تونه بخوابه
تپش قلب داره،نزدیک صبحم از خواب می پره
حسب ماری که دارم بهش کلونازپام دادم اما افکار غلط و حساسیت بی خودیش همش باعث میش ه به بیماری فکر منه و آرامش نداشته باشه
به نظرتون دیگه چیکار کنم
در ضمن هرجور وسایل رفاهی که خواسته براش فراهم کردم اما باز..........
فقط برای همه دعا کنید
بنظر من بهتره با دکتر معالجش تماس بگیرید و خودسرانه دارویی رو شروع نکنید.
درضمن کلونازپام خواب آور هست اما صرفا داروی خواب نیست و مصرف خودسرانه ی این دارو مثل بقیه ی داروها ممکنه عوارضی داشته باشه.
تا گرفتن وقت از دکتر و مراجعه بهتره از جوشونده های گیاهی که باعث آرامششون میشه استفاده کنید.
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : آرزو , fereshteh , mehdernet2 , anaram
دوست عزیز کلونازپام تنها یک داروی خواب اور نیست بلکه ضد تشنجه
اون کلردیازپوکساید که خواب اور هست
 تشکر شده توسط : fereshteh , mehdernet2
دوست عزیز, همونطور که دوستمون گفتن بهترین راه مشورت با پزشک معالج همسرتونه. سرخود نباید دارویی رو مصرف کرد. ما هم اینجا نمیتونیم سرخود به شما راه حل ارائه بدیم. اما توصیه میکنم برای آشنایی بیشتر با کلونازپام به این آدرس مراجعه کنین:
آشنایی با کلونازپام

البته من تلاش کردم که توی سایت توضیحاتی درمورد این دارو پیدا کنم تا شما رو به اونجا شیفت بدم, اما موردی پیدا نکردم. بازم اگه باشه جناب فربود متذکر خواهندشدwink2
 تشکر شده توسط : parastoo joon , fireboud , yummy , نازلی , mehdernet2 , anaram
سلام دوستان عزیز.
در ابتدا بگم که به این همسر عزیز که اینقدر نگران شریک زندگیشون هستند تبریک میگم امیدوارم خداوند به پاس فداکاری و حمایت شما به ایشان عافیت عطا فرمایند. آمین.
داروهای زیادی جهت مشکلات بی قراری و بی خوابی و توهم تجویز میشه که حتما باید با تجویز پزشک باشه اما به شما اطمینان میدم قابل حل خواهد بود. تجویز همزمانی از یک ضدافسردگی از دسته سه حلقه ایها و ایندرال در دوزهای منقسم میتونه گزینه خوبی باشه. من از این شیوه البته با تجویز پزشک استفاده کردم و راضی هستم.
بیشتر با هم صحبت کنید. حتی اگر همسر شما کم حرف باشند با صحبتهای دلنشین میتونند مستمع خوبی باشند. من از نزدیک شاهد چنین مسائلی هستم. پدر من به شدت افسرده و بیمارند و میبینم که شوق زندگی رو مادرم به ایشون میده. به طوری که حتی داروی هالوپریدول هم اکثر اوقات حذف میشه و فقط با صبوری با ایشون مدارا می کنند. با آرزوی بهبودی.
برای اولین بار تولد را درک کنید فرصتهای ناب تکرار نمی شوند. من امشب هفت شهر آرزوهایم را گم کرده ام. اینجا ستاره ها پنهان شده اند. تا به خویش آمدم تمامم تباه شد........

تشکر شده توسط : nahid , نازلی , mehdernet2 , parisa2011 , anaram
وای!منم مدتیه همین حالتو دارم.از خواب بشکل بد وعذاب آوری میپرم وتپش قلب منو آزار میده طوریکه جرات ندارم دوباره بخوابم.از خوابیدن میترسم.با دکترمم این موضوعو مطرح کردم ولی گفت ربطی به ام اس نداره ودارویی واسم ننوشت.حال همسرتونو درک میکنم.از اون زمان که این مشکل واسم پیش اوومده ام اسمم بدتر شده.آخه اصلا استراحت ندارم وهمش بیدارم!شاید در شبانه روز 3ساعت بخوابم اونم بادلهره و از خواب پریدنهای مکرر ودوباره بخواب رفتن بخاطر شدت خواب آلودگی!نمیدونم باید چیکار کنم؟
پریدنهای مکرر از خواب میتونه نشونه استرس و اضطراب باشه . درسته که به ام اس ربط نداره ولی موردیه که به پزشک مغز و اعصاب مربوطه و تعجب می کنم پزشکای ما که متخصص مغز و اعصابند ازش ساده می گذرند چون تاثیراتش روی ام اس غیر قابل انکاره . به نظرم این قضیه رو باید جدی گرفت و حتما رفعش کرد به جز کمک پزشک، خودمون هم میتونیم دنبال ریشه های چیزهایی که باعث یه همچین شرایطی میشند باشیم . مثلا وقتی یهو از خواب میپرید ببینید آیا ناخودآگاه مغزتون داشته به چی فکر میکرده . ریشه یابیش و حلش به حل این مشکل کمک میکنه
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : anaram
نه تو رو خدا اینکار رو نکنین کلونازپام بدترین دارویی که تا حالا دیدم.قبل از بیماریم من دجار تشنج شدم تپش قلب و لرزش و بعد تا صبح بیمارستان .یک شب و 4 سرم!!!!!
تا آخر سر دکترم بهم کلونازپام داد هر وقت خواستم ترک کنم دوباره تشنج و ...........الان با هزار زحمت کردمش شبی یک چهارم .برا قطعش نذر کردم. 5 سالی می شه مصرف می کنم.
اگه بدن خانومتون به دارو سریع واکنش می ده واین دارو رو هر چه سریعتر قطع کنین .هنوز که هنوزه کابوس این قرص رو دارم.این تجربه من بود.یه بار 13 روز قطع کردم تو این مدت حالت تهوع لرز گریه افکار خودکشی آخرش دوباره برگشتم سر خونه اول .اماحالا یه سالی میشه که دارم سعی می کنم ترک کنم .
دلم برای خودم می سوزهsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
 تشکر شده توسط : parisa2011
من درمورد کلونازپام دکتر من گفت اگر مستمر استفاده بشه بعد از مدتی بی اثر میشه.
سه سال پیش گفت اگر خوابت نبرد نصف قرص بخور ولی نه اینکه مرتب مصرف بشه.
تازه یه داروخانه بدوننسخه نمیداد و میگفت نمیدونم مصرف چه تعدادش باهم باعث مرگ میشه !
همون طور که نداجون گفت مربوط به اعصابه و باید نگرانی و اضطراب رو به نحوی برطرف کنید.درمورد کلردیازپوکساید ( یه قرص اعصاب خفیف) یه دکتر تو تلویزیون میگفت این قرص باید برای کم خوابی مصرف بشه نه کلونازپام .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
میتونین از دمکرده برگ بادرنجبویه(ملیس)(گلش خیلی تلخه )یا چای کوهی بهمراه کاکوتی قبل از خواب استفاده کنین .
 تشکر شده توسط : مهري , anaram

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 105,815 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
Sad راهنمایی در مورد عدم تاثیر پالس تراپی Hasty 44 28,843 2016/05/10, 02:15 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  ییییییییییه دونه کمک می خوام!!!! vernal 16 10,302 2013/10/04, 12:02 PM
آخرین ارسال: rezami
  راهنمایی برای انتخاب داروهای تایسبری و کوپاکسون alireza1111 17 6,604 2010/04/24, 10:48 AM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان