امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
actovex
سلام دوستان.ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید.
می خواستم بپرسم ازتون که شما ها کسی رو می شناسید که بیماریش در اولین حمله تشخیص داده شده باشه( یعنی اسم بیماریش cis) باشه و بعد با داروی actovexدیگه حمله ای سراغش نیومده باشه؟
می خوام از اونایی که تجربه ی این دارو رو داشتن خواهش کنم به این سوالم جواب بدن چون من بدجور دو دل هستم که آیا این دارو رو استفاده بکنم یا نه؟
کلا چند درصد بچه های ام اسی از داروهاشون راضین و نتیجه ی مثبت دیدن؟ چطوره که بعضی ها سالهاست از بیماریشون گذشته و اصلا دارو مصرف نمی کنن و حالشون هیچ تغییر منفی نداشته؟
خواهش می کنم به سوالام پاسخ بدید.
ممنونم از همگی
من یک سالی از اکتووکس استفاده کردم عالی بود اما متاستفانه الان که نیست مجبور شدم سینووکس بزنم نمیدونم چرا حس خوبی به سینووکس ندارم confused2 فکرکنم اکتووکس بیشتر بهم میافتاد چون الان که ماه دوم تزریق سینووکسه الکی الکی تنم داره کبود میشه , اکتووکس برای من که خیلی خوب بود خدا کنه بیادو بشه که دوباره ازش استفاده کنم.
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
من هم یک سالی هست اکتوکس میزنم و بر عکس تبلیغات بدی که برایش میشود ازش راضیم قبلا ربیف میزدم و تبو لرز داشتم و از یک روز در میان زدن خسته شده بودم
راستی این هفته اکتوکس گرفتم از دارو خانه شهید رجائی
به نظر من خودمون بیشتر از دارو میتوانیم به خودمون کمک کنیم و من هم با ربیف وهم با اکتوکس سالی یک حمله را داشتم!!!!
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : ghaside
دوستان من الان بعد از گذشت یک سال و 3 ماهه که از اکتووکس استفاده میکنم اما الان یه مدتیه میبینم که دندونام دچار پوسیدگی شده و ریز ریز خورد میشه با اینکه روزی 2 بار هم مسواک میزنم حتی از نخ دندون ام استفاده میکنم . از شما ها کسی همچین موردی پیدا نکرده !!؟؟ برام عجیبه اگه میتونید در این زمینه کمی روشنم کنید icon_questionمرسی
icon_questionicon_questionحتی اگه تزریق غیر اکتووکس دارین و همچین مساله ای رو پیدا کردین ممنون میشم بگین
اکتووکس قرص یاآمپول؟
(2013/01/18, 04:08 PM)نسیم نوشته است: اکتووکس قرص یاآمپول؟

تزریقیه عزیزم مثل سینووکس یا اکتووکس.
 تشکر شده توسط : نسیم
با این که ده یازده ساله کورتن میزنم و مدتی هم آوانکس و سینووکس زدم و یه سال و نیمه نواترون میزنم فقط یه دندون پر کردم اونم از پوسیدگی نبود شکسته بود ناچارشدم پر کنم البته سنم هنوز به پوسیدگی دندون نرسیده.icon_cry
بیشتر از سی و هفت سال ندارم .Tongue
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

مرسی ابراهیم جان icon_questionicon_questionخدارو شکر که مشکلی پیدا نکرده دندونات . پس یعنی چی؟!! دارم زودتر از موعد پیر میشم laughing3laughing3rolleyes اینو کجای دلم جا بدم تا الان خوبه خوب بودم !! خسته شدم از بس رفتم دندونپزشکی دکترمم تعجب میکنه که واسه چیه این قضیه!؟ یعنی رفتنی شدم AngelAngelAngel
 تشکر شده توسط : ابراهیم
قصیده جان سلامicon_question
جوونی به دله نه به سن
قصد جسارت ندارم نه عزیز پیر نشدی بنا رو به این بذار که دندونای شیری داره میریزهicon_cry
کلسیم بخور Shy
ویتامین D3 بدنت رو اندازه بگیرShy
لبنیات رو توصیه میکنن. خوبه ولی مکمل یا به قول سنتیها مصلحاتشو باهاش قاطی کنSmile
حتما با تغییر خوراکیت میتونی باهاش مبارزه کنیfighting0030.gif
امیدوارم ارسال بعدیت خبر خوش بهبودی دندونات باشهTongue
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

(2013/01/18, 02:11 PM)ghaside نوشته است: دوستان من الان بعد از گذشت یک سال و 3 ماهه که از اکتووکس استفاده میکنم اما الان یه مدتیه میبینم که دندونام دچار پوسیدگی شده و ریز ریز خورد میشه با اینکه روزی 2 بار هم مسواک میزنم حتی از نخ دندون ام استفاده میکنم . از شما ها کسی همچین موردی پیدا نکرده !!؟؟ برام عجیبه اگه میتونید در این زمینه کمی روشنم کنید icon_questionمرسی
icon_questionicon_questionحتی اگه تزریق غیر اکتووکس دارین و همچین مساله ای رو پیدا کردین ممنون میشم بگین

عزیزم من نزدیک 5/1سال است که اکتوکس میزنم و مشکل جدیدی برای دندانهایم ایجاد نکرده!! کلا جنس دندونام بده و ارثیه!! منم اوایل هر چیزی را به ام اس ربط می دادم ولی الان دیگه همه چیز رو بررسی می کنم.......confused2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : fireboud , ghaside , spring

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست