امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
actovex
(2013/04/02, 07:58 PM)paeeze نوشته است: خواهش میکنم.اکتووکس باید مثل سینووکس و آوونکس باشه درسته دیگه؟میتونم بدونم چرا داروتو تغییر دادن؟

بله....اکتووکس شبیه اوونکس و سینووکس هست ولی تولید آرژانتین
امپولم عوض شد چون سال 91 2 بار حمله چشمی داشتم
و فکر میکنم سینووکس برای من بی فایده بود با این اوضاع

(2013/04/02, 09:00 PM)hessam نوشته است: فکر کنم اکتووکس همان ربیف آرژانتینی البته من یک جا شنیدم داخل ایران تولید میشه که تزریقش ماهی ۱۲ بار ( ۳بار در هفته) به صورت زیر جلدی است
که در بخش ربیف توضیحات کامل آمده

نه آقا حسام
اکتووکس ربیفِ آرژانتینی نیست
همون سینووکس که تولید ایران هست و میگن شبیه اوونکس هست که اصلا از نظر تاثیر دارو اینطوری نیستconfused
اکتووکس هم اوونکس یا سینووکس ولی تولید ارژانتین هست
تزریق هم هفته ای 1 بار هست
فقط فرق تزریق با سینوکس و اوونکس این هست که باید چرخشی انجام بشه

تشکر شده توسط : آقا صادق , hessam , movahedi , MFhealth , edarzi
Huhمگه سینووکس و آوونکس چرخشی نیستن؟!
دردم نهفته به از طبیبان مدعی
باشد که از خزانهء غیبش دوا کنند
innocent0001.gif

تشکر شده توسط : movahedi
(2013/04/03, 10:13 PM)آقا صادق نوشته است: Huhمگه سینووکس و آوونکس چرخشی نیستن؟!

نمیدونم این جرخشی رو کی باب کرده!

جرخشی بیشتر برای زیر جلدی مثل بتافرون و ربیف استفاده میشه اونم برای جلوگیری از کبودی و زخم شدن نه تزریق هفته ای یه بار!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : hessam , آقا صادق , movahedi
(2013/04/03, 10:57 PM)paeeze نوشته است: نمیدونم این جرخشی رو کی باب کرده!

جرخشی بیشتر برای زیر جلدی مثل بتافرون و ربیف استفاده میشه اونم برای جلوگیری از کبودی و زخم شدن نه تزریق هفته ای یه بار!

فکر کنم کار کار فیلم آموزش تزریق آوانکس است confused2confused2
آخه تو او فیلم به بازو و ران هم آوانکسی که برای آمریکایی ها تو آمریکا توزیع می شه تزریق می کنند
در مورد چرخشی بودن هم چی بگیم تو ایران یک داروی مشابه می سازند درست و کامل آموزش تزریقش را به بیمار نمی گن confusedconfusedangry3angry3angry3
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : آقا صادق , movahedi
(2013/04/03, 11:03 PM)hessam نوشته است: فکر کنم کار کار فیلم آموزش تزریق آوانکس است confused2confused2
آخه تو او فیلم به بازو و ران هم آوانکسی که برای آمریکایی ها تو آمریکا توزیع می شه تزریق می کنند

فیلم تو سایت خودمون؟ اون که یه بار رو ران زد!

حالا ماهی دوبار روی یه پا مشکلی ایجاد نمیکنه.مجبور نیستن که بزنن رو بازوconfused سوزن از اون ور درمیادconfused

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : hessam , آقا صادق , movahedi , MFhealth
من که همه ی تزریقهام رو تو باسن می زنم... اینقدر لاغرو هستم که ران هم نمی تونم بزنمsmiling

این چرخشی رو هم به خاطر اینکه محل تزریق دردناک نشه می گن که اگر این هفته روی ران راست زدید هفته بعد روی چپ و...

میدونم کار خوبی نیست ولی وقتی نیست چی کار کنم ... هر چند هر داروخانه ای می رم پیشنهاد سینووکس رو می دن ولی .... نمی دونم شاید این دفعه رفتم بگم برام سینووکس بنویسه دکترم که گرفتاری نداشته باشم!

(2013/04/02, 05:37 PM)edarzi نوشته است: منم الان 2 ماهه تزریق نکردم.... کلا یه ماه می زنم یهو 2-3 ماه تعطیلم!!confused2 نمیدونم اینجوری مشکلی پیش نمیاد؟؟!!!angry3
قبل عید که رفته بودم دکتر مامانم اینو پرسید confused

لو رفتم !!!!confused

جواب خلاصه دکتر جان:با این کار بدن آنتی بادی تولید میکنه کلا نسبت به اینترفرون ها مقاوم میشه و دیگه به این دارو ها جواب نمیده!

ظاهرا کار خداپسندانه ای نیست انجام نده دخترم مرتب بزن ,باید تا آخرش بریSmile (16)confused2!!!Smile (16)

[/quote]

هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : paeeze

جواب خلاصه دکتر جان:با این کار بدن آنتی بادی تولید میکنه کلا نسبت به اینترفرون ها مقاوم میشه و دیگه به این دارو ها جواب نمیده!

ظاهرا کار خداپسندانه ای نیست انجام نده دخترم مرتب بزن ,باید تا آخرش بری!!!
درسته چون منم این مشکل را پیدا کردم
...
 تشکر شده توسط : paeeze , spring
من اوایل که ام اس گرفتم ربیف مصرف میکردم
آنزیم کبدم به مشکل برخورد و الان سه ماهه که آکتووکس میزنم
آنزیمام خوبه یکم اوایلش به خاطر تزریق عضلانی درد داشتم که الان خیلی کمتر شده
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70

(2013/04/04, 05:04 PM)spring نوشته است: من اوایل که ام اس گرفتم ربیف مصرف میکردم
آنزیم کبدم به مشکل برخورد و الان سه ماهه که آکتووکس میزنم
آنزیمام خوبه یکم اوایلش به خاطر تزریق عضلانی درد داشتم که الان خیلی کمتر شده

شما تو این سه ماه اکتووکس تونستید تهیه کنید؟
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : shahrzad.s , spring
من دو ماه اکتوکس پیدا نکردم confused2و دکتر هم نرفتم به بدنم استراحت دادم angry2حالا این هفته می خوام برم پیش دکترم تا ببینم چی به جاش بهم میده Sadبرای من که اکتوکس بهتر از ربیف بود که قبلا تزریق میکردم!!!
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : edarzi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان