•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V.E.P
(2018/05/29, 10:28 AM)glassheart نوشته است: اگه اشتباه نکنم:
پریمتری میدان دید را مشخص میکنه و اینکار پیش چشم پزشک انجام میشه
ولی vep نوار عصب چشم هست که دکتر مغز و اعصاب انجام میده
من برای ضعیفی چشمم که رفته بودم چشم پزشک ازم پریمتری هم گرفت که مطمئن بشه این تاری از جهت ام اس نیست

ممنون فقط پریمتریم سالم بود. نمیدونم ک این بیماری چیه از من چی میخواد چند بارم قبلا نوشته بودم. مردمک چشمم تو نور تاریک یکم متفاوت شده . ۶ ماه هست درد چشم خفیف با درد پشت سر سمت همان چشمم ادامه داره .پلک همان قسمتم یکم بالاتره.و سر گیجه خیلی خفیف ک‌مثل قبل نیست ولی هست .سر دردم که میاد سرگیجه هم میاد.سر درد سوزشی خفیف.از اون همه علایم فقط و فقط سرگیجه خفیف با سر درد و چشم درد سمت چپ مونده برام.و گاهی حس میکنم دارم غش میکنم به خصوص شبا .یجور خاص نمیتونم توصیف کنم مثل زمانی ک ادم فشارش میفته. ولی نه گزگز نه بی حسی و نه مورمور .فقط حس میکنم دارم غش میکنم.نمیدونم اینا علایم ام اس هست نیست . نمیدونم چیه. از دکتر خسته شدم یک بار ام ار ای کامل دادم دیگه ندادم
 تشکر شده توسط : RAMTIN
سلام دوستان نمیدونم اینجا هنوز کار میکنه یا نه من تازه ثبت نام کردم
داستان بیماری من

من 3 سال پيش وقتي ميخواستم از خواب بلند بشم سرم همش مي افتاد و يه فشار وحشتناك توي سرم بود دست و پام راحت تكون ميخوردن اورژانس اومد و به سختي زياد راهي بيمارستان شده و گفتن گوش تخليه كردن يك سري حركت روي سرم اونجا كمي پشت سرم درد ميكرد اما سر گيجه ريز داشتم
وقتي اومدم خونه كلي سرگيجه و تهوع داشتم تا چند روز كم كم بهتر شدم بعد چند تا دكتر رفتم كه گفتم من سرگيجه ميشم بهم دارو هاي تعادلي و قطره گوش دادن نزديم به ٤٠ ٥٠ تا انتي بيوتيك دادن خوردم گفتن گوشت عفونت دارد / تاثيري نداشت اما بازم اون حس فشار يهوً ميومد سراغم

بعد رفتم چشم پزشكي گفت چشم چپ ضعيف تر شده حساس به نور شدي اما عصب ها سالمن

کلا داستانم طولانی هست و همین الان که دارم مینوسینم هنوز هیچ کس تشخیص هم نداده بهترین ها مشهد رفتم
اگر کسی میخونه من کامل توضیح میدم چه کارهای کردم

خلاصه چند بار دیگه اون فشار عجب اومد توی سرم وقتی میخوابیدوم به سمت راست اما من خودم خیلی به چشم راستم شک دارم خیلی درد میکنه
تازه برای نوار عصب چشم نوشتن میخوام برم انجام بدم
به نور و صدا هم خیلی احساس شدم فعلا هم 1 سال قرص cipralex مصرف میکنم
زندگی من مختل شده واقعا کار و همه چیز رو از دست دادمUnknown
میخواستم از دوستان سوال کنم تا حالا تجربه یه فشار زیاد توی سر رو داشتن و یه حس بی قرار پشت سر این قضیه
سه بار ام ار ای دادم بدون تزریق گفتم هیچی نیستConfused
 تشکر شده توسط : Fateme68
HE FULL -FIELD PRVEP TEST SHOWEDnormal lantency configuration of bilateral p100 wavws: indicates normal visual pathways

http://www.upsara.com/images/c93l_photo5...123040.jpg

بچه ها این ازمایش رو لطفا بدید و بنده رو راهنمایی کنید تشکر
 تشکر شده توسط : Fateme68
سلام 
من حدود شش مااهه چشم راستم درد میکنه موقع حرکت و گاهی هم دردش شدید میشه. نوار عصب چشم دادم و نرماله. تاری و دوبینی هم ندارم. ممکنه نوار عصب اشتباه نشون بده و یا این که مشکلات چشمی در ام اس ممکنه فقط باعث درد باشه و ب تاری و دوبینی نرسه؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست