امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multiple Sclerosis Webinar
http://www.e-activist.com/ea-action/broa...arget_id=0

شرکت در این سمینار آنلاین خالی از فایده نیست. دوستانی که به زبان انگلیسی اندکی تسلط دارند میتوانند سوالات خود را از چهار متخصص شرکت کننده در سمینار در طول یک ساعت برگزاری بپرسند. برای اطلاعات بیشتر به لینک بالا مراجعه کنید.

زمان: Thu Nov, 27 2014 9:30 AM PST
(9 شب پنجشنبه 27 نوامبر به وقت ایران)
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : Exhautless , hamid , nahid , paeazan , hadisss , arezooo82 , helli , neghar , سمیرا67 , FBF
مرسی که خبر دادی رامنای عزیزم
سمینار ویدیویی هست یا بصورت تکست؟
برای پرسیدن سوال باید ثبت نام کنیم و سوالامونو بفرستیم که اون پایین گفته یا چطوری؟
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : helli , رامنا
(2014/11/27, 06:34 PM)paeazan نوشته است: مرسی که خبر دادی رامنای عزیزم
سمینار ویدیویی هست یا بصورت تکست؟
برای پرسیدن سوال باید ثبت نام کنیم و سوالامونو بفرستیم که اون پایین گفته یا چطوری؟

آره زهرا جان باید از همون طریقی که گفتی ثبت نام کنیم و فکر کنم می تونیم سوالات رو به صورت تکست بفرستیم فقط انگار باید صبر کنیم تا ساعت 21 بشه و بریم به این لینک: Go here for the webinar at 5.30pm GMT.

متخصص ها هم در زمینه ی ام اس پیشرونده فعالیت دارند!

فعلا بیاین به سوالاتی که میخوایم بپرسیم فکر کنیم و سوالامون رو به انگلیسی برگردونیمagreement2
 تشکر شده توسط : paeazan , رامنا
ببخشید بچه ها من نتونستم پستی رو که گذاشته بودم پیگیری کنم. خود وبینار رو هم ندیدم ولی ویدیوی وبینار در همون لینکی که بالا هست وجود داره و میشه دیدش.
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : paeazan , helli
وبینار (webinar) چیست؟

وبینار (webinar) ترکیبی از دو مفهوم وب (web) و سیمنار(seminar) است. در تعریف وبینار آمده است: وبینار که از آن با عنوان سیمنار تحت وب نیز یاد می شود، سمینار، سخنرانی یا کارگاهی است که از طریق اینترنت ارائه می شود. (دکتر سیدعباس رضوی)
فناوری وبینار جهت برگزاری سمینار ها و همایش ها و یا ارائه مطالب از طریق اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد . در این نوع سمینار، هر یک از شرکت کنندگان پشت رایانه خود نشسته و از طریق اینترنت با سایر شرکت کنندگان ارتباط برقرار می نماید. این ملاقات های آنلاین معمولا به این صورت است که مدرس یا مدیر جلسه امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری و امکان ارسال پیام های متنی را دارا هستند. اما مدرس می تواند به فراگیران امکان به دست گرفتن کنفرانس و ارایه سخنرانی را بدهد.
سمینارهای مجازی (وبینار) قابلیت استفاده از جدیدترین سبک های یادگیری را فراهم مینماید به این صورت که با به کارگیری تمامی افراد حاضر در وبینار بیشترین راندمان یادگیری را فراهم می نماید. این شیوه در حقیقت به یادگیری تعاونی معروف است. یادگیری تعاونی بهترین راه حل برای ماهیت بخشیدن به یک وبینار مناسب میباشد، زیرا حضار، مدرس و اعضا، بخشی از فرایند یادگیری هستند. یک وبینار به این نوع سبک یادگیری نیاز دارد تا بر عدم وجود ارتباط در افراد حاضر غلبه نماید.

تشکر شده توسط : FBF , helli , رامنا
من فکر میکردم دوشنبس، چراشو نمیدونم
هنوز سوالمو ننوشتم

تشکر شده توسط : helli
من دیشب همون ساعت 9 رفتم توو سایت! نمیدونم سرعت اینترنت من ضعیف بود یا اشکال جای دیگه بود بهرحال نتونستم نه سوالی بپرسم نه سوالای بقیه رو ببینم اون ویدئو هم به گمونم از قبل اونجا بود همونکه 2 تا خانومه دارند صحبت می کنن و زمانش بالای یه ساعته. البته من نه دانلودش کردم نه آنلاین دیدمشconfused2confused2
یه ایمیل واسم اومد به این عنوان که وبینار رو میتونید دانلود کنید
خودم فعلا وقت ندارم ببینم

لینک دانلود
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hadisss , رامنا , helli , nahid
برای من که فقط با مسدودشکن(به قول سایتlaughing3) باز می شد بعدش هم با این لهجه ی بریتیش خفن چیز زیادی دستگیرم نشد تازه شم فکر کنم باید آنلاین تماشا کنین و دانلودی در کار نیست چون مال یوتیوبه ولی یه خبر خوش :
توو ایمیل گفته بود به درخواست تعداد زیادی از شما متن وبینار به زودی در طی چند هفته ی آینده بر روی سایت قرار داده میشهagreement2
 تشکر شده توسط : paeazan , nahid , hamid , رامنا
اینم متن وبینار 27 نوامبر که بالاخره روی سایتشون قرار دادن:

http://www.msif.org/about-us/global-rese...ranscript/

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان