امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزگزكردن دست و پا
درود وسلام برشما چند روز هست تو خونه راه میرم هنگار روی خورده شیشه پا میزارم دست وپایم گز گز میکنه وقتیکه دست را اب میزنم نوک انگشتانم میسوزه دید چشمم کم شده جلو چشمم هنگار یک پرده است نمی دانم واسه بیماری ام اس من است؟؟؟اگر این اتفاق برای کسی افتاده منو راهنمایی کنه ممنون میشم موحدicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
آقای موحدی بخشی از اینا ممکنه بخاطر ام اس باشه.خب بهتره که برین یه نورولوژیست ببینه شما رو
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : movahedi
دست وپام بی دلیل لمس میشه بدون هیچگونه فشاری به اعصاب....ازمایشاتم طبیعی بودپس مشکل من ازکجاستangry3angry3angry3
عید من آن روزی است که زحمت یک سال دهقان، شام یک شب پادشاه نباشد!
 تشکر شده توسط : behzad mkh , kohedard
سلام دوستان
از وقتی دکتر نبوی داروی لایریکارو جایگزین گاباپانتین کرد برام,الحمدلله مشکل گزگز دست و پام خیلی خیلی کم شد ,ولی یه سوزش تقریبا دایمی در کف پاهام هست که واقعا آزاردهنده است, به دکتر نبوی گفتم ولی ایشون لایریکامو از روزی یه دونه کرد روزی 2تا,ولی همچنان سوزش کف پای من به قوت خودش باقیست...
دوستان کسی این مدلیشو تجربه کرده???
باید چیکار کرد???
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : kohedard
علل گزگز من پلاکام هستن خب
برا منم این سری دکترم قرص لایریکا 75 رو تجویز کرد
برا گزگز و مور مور و بی حسی
جالبه همین چند هفته پیش اسم این قرص رو جایی شنیده بودم
دکترم که برام تجویزش کرد یهو جا خوردم
متاسفانه کمی گرون هم هست
فعلا دارم به صورت آزمایشی استفاده ش می کنم
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : kohedard , آنا
حدیث جان منم بیشتر از 1 ساله واسه گزگزی لایریکا مصرف میکنم , خداروشکر راضیم ازش , ازوقتی لایریکا میخورم دیگه گزگزی ندارم یا اگرم باشه خیلی خفیف و جزییهagreement2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : hadisss , kohedard , آنا
منم وقتی عصبی یا ناراحت شم سریع این حس بهم دست میده، حتی اگه تو فیلم صحنه ناراحت کننده ای باشهangry2
البته خ خفیفه خداروشکر.
بس که حساسیم ماهاconfused
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
 تشکر شده توسط : kohedard , برگ 7
گزگزی و سوزن سوزن شدن مثل خواب رفتگی دست و پا هست که البته در حالت عادی علتش اینکه که یکی از شریانها در حالتی قرار میگیره که عمل خون رسانی با کندی صورت میگیره و پس از تغییر وضعیت و خون رسانی بصورت عادی ، مشکل رفع میشه.
حالا این سئوال : ممکنه علت گزگزی و سوزن سوزن دست ها و پاهای ما هم ، از همین خون رسانی نامنظم و ضعیف باشه؟
مثلاً غلظت خونمون بالا باشه؟
یا عروق (رگها) قطر داخلیشون کم شده باشه و خون با دبی کمتری جابجا بشه؟
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : mahdiye1989 , movahedi , آنا
سلام دوستان icon_question,من یه مدتیه تو لگن پام احساس درد , سوزش و گزگزی میکنم,
تاحالا کسی تجربه شو داشته?
باید چه کرد?
بچه ها یعنی هیشکی نمیدونه من چمه?چرا لگن پام داغ کرده???
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : 111reza
منم بعضی شبا تو خواب انقد درد میگیره که از دردش بیدار میشم نمیدونم چرا؟ولی خب تا حالا دنبالش نرفتم ببینم چرا؟Huh
 تشکر شده توسط : 111reza

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان