نظرسنجی: آیا با خوردن گرمی ها (مثل بوقلمون-عسل....)حالتون بهتر میشه؟
بله
76.39%
55 76.39%
خیر
23.61%
17 23.61%
در کل 72 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرمی ها و ام اس
(2011/08/14, 04:02 PM)hamid نوشته است: کامی شروع نکن تورو خدا .
فاطمه جان من حرف شما را کامل قبول میکنم و خواهش میکنم که بیش از این این بحث رو ادامه ندیم . بارها این بحث ادامه یافته و به نتیجه نرسیده .
فقط به عنوان کسی که 2 سال با چند صد بیمار ام اس هم صحبت بوده و از تجربیات خیلی ها بهره مند بوده به دوستان پیشنهاد میکنم که اصلا و ابدا داروهاتون رو کنار نزارید .
اگر خواستید من در این سایت هم میتونم کسی رو بهتون معرفی کنم که با کنار گذاشتن دارو ها و سیر مراحل .... ( حالا اسمشو نمیگم . خیلی معروفه همتون میشناسید ) و خوردن گرمی جات حالشون بدتر شد و دوباره شروع کردن به استفاده از دارو و خدارو شکر الان خوب هستن .

توصیه اکید من به عنوان برادر کوچکترتون اینه که هر روشی رو امتحان میکنید اصلا و ابدا داروهاتون رو رها نکنید.

و موضوع بعدی اینکه تاکنون هیچ فرد که دارای ام اس بوده درمان نشده و اینکه دوستمون میگن بهبود یافتن منظورشون اینه که بیماری در حالت فروکش قرار داره .

Hamid jan man ba shoma movafegham.ama narahat misham .chon dota bimare msi mesle ham nistan be ghole ghadimiya cho man shavi dani.onvaght in khanom noskhe mipichan.bad fekr mikhonam inja jaye rahati va arameshe ma bachehaye ms chon mesle hamim rahatim .ye jaye ekhtesasi.inja bezarin rahat bashim
 تشکر شده توسط : okhtapus
(2011/08/13, 10:54 PM)hamid نوشته است: فاطمه خانم ( البته امیدوارم اسمتون این باشه ) شما ام اس ندارید برای چی در نظر سنجی شرکت کردید ؟
چه اصراری دارید که نظرتون تحمیل بشه ؟
شما دکترید ؟ متخصصید ؟ بالاخره یه چیزی باید باشید که انقدر روی حرفتون وایسادین !
بگید ما هم بدونیم .

Agha in khanom beine
Ma chi mikhad.ehsas mikonam baraye sargarmi injast.
 تشکر شده توسط : okhtapus
من امتحان کردم و به این نتیجه رسیدم که وقتی غذاهای سردی میخورم بدنم بی جون میشه و احساس خستگی بیشتری میکنم.
خب سیستم بدن ادما متفاوته.شاید واسه من ایجوری باشه واسه یکی دیگه نه
البته من تا چند سال پیش طبعم گرم بود یعنی با خوردن غذاهای گرمی بدنم واکنش نشون میداد اما الان دو -سه ساله که برعکس شدهconfused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : okhtapus , gilane , arezooo82 , رزمینا
من که اصلا سرد سردم. یه بار نیم کیلو خرما رو خالی خوردم هیچیم نشد . تازه جوش هم نمیزنم...icon_cry
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم , موجیم که آسودگی ما عدم ماست ....
 تشکر شده توسط : gilane , رزمینا
تو ی غذاهای گرم بدون شک شادابی و نیروی بیشتری موجوده است میگم رو مصرف برنج زرد هم یه جستجویی دارین نتیجه جالبی دارد
مواظب آن کس باشید. که جز به بارگاه خدا شکایت به جایی نبرد.
 تشکر شده توسط : رزمینا
مواد غذایی با طبع گرم نیروی خوبی به بدن میده حالا هر کس هر قدر که بدنش تحمل داره می تونه مصرف کنه چون همه مثل هم نیستند اما اینکه گرمیها انرزی زا هستند یه اصله و همه حتی اونایی که به گرمی و سردی معتقد نیستند هم نا خوداگاه رعایت میکنن چون مثلا سر جلسه کنکور همه خرما و پسته و....... باخودشون میبرن نه دوغ و قره قروت.
من برای توان پاهام از انجیر و مویز و عسل زیاد استفاده میکنم ضمنا انجیر کلسیم بالایی هم داره.
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh
من چند سال پیش رفتم یک موسسه که در مورد خوردن غذاهای گرم و .. به من توصیه هایی کرد.
تأثیر هم داشت.
ولی ادامش ندادم!!!
الان دارم درمان "همیوپاتی" استفاده میکنم.
اگه برام جور شد بعدا راجع به اینا، اینجا توضیح میدم.
البته نمیدونم کسی دوس داره راجع به اینا مطلبی بخونه یا نه.

فقط بگم کسانی که برای کنترل ادرارشون مشکل دارن همیوپاتی حتما براشون مفیده.
 تشکر شده توسط : رزمینا , gilane
من طبعم سرده و همیشه هم عاشق سردی بودم.روزی یه گالن ماست می خوردم ولی از وقتی که رفتم دکتر طب سنتی حالم خیلی بهتره.البته آمپولام هم میزنم
ولی برای اونهایی که عاشقه برنجن بهتره یا با شوید بخورن یا با زیره
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : رزمینا , gilane , ارزو , Ali 324
وووووووووووووووای یادم میاد اون موقع ساعت 3 ظهر میرفتم منتظر اتوبوسها که برم دانشگاه
ولی الان ساعت 8 صبحم گرممه confused

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
سلام
درمورد غذاهای سرد و گرم یه توضیحی میدم که امیدوارم بدردتون بخوره.
به غذاهایی که باعث بالا رفتن سوخت و ساز بدن میشن و در نتیجه باعث بالا رفتن درجه حرارت بدن میشن،غذاهای گرم میگن.
به غذاهایی که باعث کم شدن سوخت و ساز بدن میشن و درنتیجه باعث پایین اومدن درجه حرارت بدن میشن، غذاهای سرد میگن.
البته فقط غذاها نیستن که گرم و سرد دارن، موسیقی،عطر،اماکن،رنگها و برخی از رفتارها مثل رفتارهای جنسی،خنده و گریه هم سرد و گرم دارن و باعث تغییر میزان سوخت و ساز بدن میشن.
اگه توجه کرده باشین توی زمستون وقتی با برخی آدما دست میدین، فکر میکنین همین الان کنار بخاری بودن و برعکس با برخی از افراد وقتی تو تابستون هم دست میدین ، احساس میکنین به یه مرده دست زدین یعنی کاملا سرد بودن دستشون رو متوجه میشین.گروه اول در وضعیت گرم و گروه دوم در وضع سرد هستن.
اصولا در وضعیت سردی سیستم عصبی بدن خوب کار نمیکنه و حتی آدمای سالم هم بهتره مواظب این موضوع باشن.
البته هم سردی زیاد و هم گرمی زیاد خطرناک هست و به اصظلاح باعث جنون سرد یا جنون گرم میشه و در صورتی که سریعا به شخصی که دچار این وضعیت شده نرسن،مرگ حتمی هست.

شاه کلید خوشبختی و تموم موفقیتا خود رو دوست داشتنهicon_questionعاشقونه خودتونو دوست داشته باشین.love28
 تشکر شده توسط : رزمینا , salar , najva

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: