نظرسنجی: آیا با خوردن گرمی ها (مثل بوقلمون-عسل....)حالتون بهتر میشه؟
بله
76.39%
55 76.39%
خیر
23.61%
17 23.61%
در کل 72 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرمی ها و ام اس
آیا با خوردن گرمی ها (مثل بوقلمون-عسل..)حالتون بهتر میشه؟
 تشکر شده توسط : sadaf
آره من یه ساله تو رژیمم بوقلمون و عسله.هیچ حمله ای نداشتم.حالا بازم نمیدونم واقعا از اینه یا نه
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : fatemeh22 , sadaf , golshid , zohaa
آره واقعا گرمی ها تاثیر داره-این حرف شما رو من خیلی شنیدم.البته فقط تغذیه که نیست-تغذیه 80 درصد ولی روحیه و آرامش خاطر هم خیلی مهمن.یبوست نداشتن هم خیلی تاثیر داره-
 تشکر شده توسط : arezooo82 , kia , هاجی , tala1987 , برگ 7
(2011/08/13, 04:11 PM)arezooo82 نوشته است: آره من یه ساله تو رژیمم بوقلمون و عسله.هیچ حمله ای نداشتم.حالا بازم نمیدونم واقعا از اینه یا نه

سلام
میشه بگید غیر از بوقلمون و عسل دیگه چی میخورید از غذاها

من عاشقه هندوانه و عنبه هستم خوردنش عیبی نداره؟

از میوه ها چی بهتره چون من بیشتر از غذا تو روز میوه میخورم
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : zohaa
من بوقلمون که میخورم یه عارضه بوجود میاره واسم :

هر 16 دقیقه صدایه قلقلقللقللقلقلقل ( صدای زیر ) از من در میاد !

confused
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : hamid , هانیه , sara , Hasty , هاجی , آنا , برگ 7
angelangelangelangelangelangelangel
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
میوه ها و دانه های گرم وتر :
انجیر ، انگور ، بادام زمینی ، بادام شیرین ، بادام کوهی ، به ، تخم خربزه ، توت (شاه توت) ، انواع توت ها ، خربزه ، هویج ( زردک) ، سیب ، شلغم ، کدو ، کنجد ، گلاب ، لوبیا قرمز

میوه ها و دانه های گرم و خشک
. انبه ، بادام کاغذی ، بادمجان (خیلی گرم و خشک) ، تخم شربتی ، بولاغ اوتی ، پرتقال ، پسته ، پونه (خیلی گرم و خشک) ، پیاز (خیلی گرم و خشک) ، پیه ( دمبه) ، ترب (خیلی گرم و خشک) ، تره ، جعفری، دینارویه ، چای ، خردل ها ، خرما ، خرمالو ، دارچین ، روغن ، ریحان ، زرد چوبه ، زعفران ، زنجبیل ، زنیان ، زیتون ، زیره سیاه ، سیر ، شنبلیله ، فلفل (خیلی گرم و خشک) ، فندق ، کرفس ، کشمش انگور سیاه ( مویز) ، کلم ، کنگر ، گردو ، گل سرخ (خیلی گرم و خشک) ، لپه ، مرزه ، موسیر ، موم عسل ، نارگیل ، نخود ، نعناع ، عرق بهار نارنج ، هل .

غذاهای گرم و تر :
عسل ، نخود ، آب آبگوشت ، گوشت بوقلمون ، شیر میش ، گوشت غاز (پرنده) ، گوشت گوسفند ، گوشت مرغ خانگی ، گوشت مرغابی و اردک ، میگو (روبیان) ، گوشت بلدرچین ، گوشت کله ، جگر ، خورشت بادمجان ، خورش قورمه سبزی ، آبگوشت به ، آبگوشت کلم قمری ، آب شور ، کره ، خامه ، روغن ، نیمرو ، تخم مرغ ، گوشت بز ،
غذاهای گرم و خشک
گوشت آهو ، شیر شتر ، گوشت شتر ، گوشت شتر مرغ ، گوشت کبوتر ، کوهان شتر(خیلی گرم و خشک) ، گوشت گاومیش ، گوشت گنجشک ، گوشت لک لک ، نمک طعام (خیلی گرم و خشک) ، گوشت اردک ، خورش فسنجان .
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
 تشکر شده توسط : najva , ش.م , Hasty , maryamjoooon , kia , paeeze , rana , ابراهیم , shadi.green86 , elham 66 , elii , paeazan , گيتي , zohaa , samiramiss
فاطمه خانم ( البته امیدوارم اسمتون این باشه ) شما ام اس ندارید برای چی در نظر سنجی شرکت کردید ؟
چه اصراری دارید که نظرتون تحمیل بشه ؟
شما دکترید ؟ متخصصید ؟ بالاخره یه چیزی باید باشید که انقدر روی حرفتون وایسادین !
بگید ما هم بدونیم .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : kami , Hasty , denis85 , ثریا , sargol , Maryam95
(2011/08/13, 06:52 PM)sama نوشته است: سلام
میشه بگید غیر از بوقلمون و عسل دیگه چی میخورید از غذاها

من عاشقه هندوانه و عنبه هستم خوردنش عیبی نداره؟

از میوه ها چی بهتره چون من بیشتر از غذا تو روز میوه میخورم

ببینید من خودم تجربی یه ساله یه چیزایی میخورم یه چیزایی نمیخورم.دقیقا هم نمیدونم کدومش روم تاثیر داشته.ولی بهتون میگم امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم...من سوسیس و کالباس رو کاملا از رژیم غذاییم حذف کردم.مصرف ماست و دوغ رو خیلی خیلی کم کردم.کلم خیلی زیاد میخورم.گوشت قرمز خیلی کم میخورم به جاش بوقلمون میخورم.چون گوشت رونش دقیقا طعم و شکل گوشت قرمز رو داره.گوشت سینشم مثل گوشت مرغه.زیاد اهل میوه نیستم ولی چون شنیده بودم هندونه خیلی خوبه هندونه زیاد میخورم.راستی فندق تازه خیییییلی عالیییه.هم سرحالم میکنه هم تاری دید و علائمی که به خاطر گرما تو طول روز میاد سراغم رو خیلی کمتر میکنه.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : earth , maryamjoooon , tala1987 , zohaa
سلام یک معجون است که عسل و زعفران و هل و ژین سنگ را با هم مخلوط کرده و معجون انرژی زا برای لرزش پا می باشد که یه مدت من روزی یک قاشق میخوردم البته می گفتند روزی سه قاشق بخورید ولی فکر کنم گرمیم خیلی میزد بالا Shy
 تشکر شده توسط : رزمینا

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان