امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس پیلاتس(ویژه کاربران ام اس سنتر)
چقـــــــــــــــــــــــــدر عالی...icon_biggrin
من مدتها بود که میخواستم برم و بعد از سالیان ِ سال یه حرکت مفیدی به این بدن بدم و این حرفا...اما بخاطر اینکه تک و تنها باید میرفتم،راستش یکم تنبلیم میومد!ashamed0006.gif
اما حالا تمام شرایط اوکیه
فعلا روزهام خالیه...محلش که خوب و نزدیکه و رفقا هم جمعن...
خیلی هم خوب و عالی و شیک و مجلسی icon_question

(2013/05/27, 07:48 AM)shahrzad.s نوشته است: من در غرب تهران دنبال کلاس پیلاتس هستم که ساعت 7بعداز ظهر به بعد باشه؟؟؟کسی سراغ داره؟؟؟سمت صادقیه وپونک؟؟؟
الان 30/7تا 30/8ایروبیک میرم البته آرام تر حرکات را انجام میدم!!!!
شهرزاد جون،تا جاییکه من اطلاع دارم...
باشگاه مخابرات،توی بلوار فردوس،این ساعت از روز کلاس پیلاتس برگزار میکنه.
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : Pooya.N , shahrzad.s , shokolat , SSA , زهرا59 , ghaside , melody
مرسی پرستو جان حتما یک سری میزنمlove51
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : parastoo joon
من فقط 1نکته رو بگم سعی کنید کلاس ورزش مخصوصا پیلاتس وشهرزاد جون صبح دنبالش بگردی.میدونم سخته صبح ها در گیری بیشتره.اما اثر این ورزش ها صبح ها خیلی بیشترSmile (16)wink2در ضمن من خودم بچه غرب وبلوار فردوسم Smile (52)سوالی داشتید در خدمتمSmile (52)
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : parastoo joon , shokolat
سيمين جون عزيزدلم اين چه حرفيه خيلي هم عاليه نظرميدي ومنو راهنمايي ميكني به داشتن همچين دوست بادقتي ميبالمagreement2
آزي جون ساعتشو يه جوري در نظر گرفتيم كه صبح زود وخوابالو نباشيمwink2و بعدشم به گرماي ظهر نخوريم ساعت١١
راستي فقط بجه هاييكه ميخوان شركت كنن همينجا به من خبر بدن تا ثبت نامشون كنيمicon_biggrin
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : parastoo joon , آرزو , فرناز , سیمین , زهرا59
خوش به حالتون sad

باهم میرید همدیگه رو میبینید کلاسی هست پیلاتس مثل یوگا برای روحیه و بدن عالیه خوشا به حالتون angry3

من اینجا تنهام و دوست ندارم تنهایی برم و همه حرکتهاییکه مردم انجام میدن انجام بدم من دوست ذدارم با همدردام باشم خسته شدم از غریبی و تنهایی

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : parastoo joon , Hasty , shokolat , عمومهربان
(2013/05/27, 03:36 PM)shokolat نوشته است: آزي جون ساعتشو يه جوري در نظر گرفتيم كه صبح زود وخوابالو نباشيمwink2و بعدشم به گرماي ظهر نخوريم ساعت١١

ممنون شکلات جان

اما امکانش نیست برای بعد از ظهر هم کلاس داشته باشید ؟

تشکر شده توسط : parastoo joon , shokolat
ساعت11 هم روز زوج کلاس تشکیل میشه هم فرد؟؟؟
 تشکر شده توسط : shokolat
(2013/05/27, 02:01 PM)فرناز نوشته است: من فقط 1نکته رو بگم سعی کنید کلاس ورزش مخصوصا پیلاتس وشهرزاد جون صبح دنبالش بگردی.میدونم سخته صبح ها در گیری بیشتره.اما اثر این ورزش ها صبح ها خیلی بیشترSmile (16)wink2در ضمن من خودم بچه غرب وبلوار فردوسم Smile (52)سوالی داشتید در خدمتمSmile (52)

فرناز جونم من سر کار میرم و صبح ها که اصلا نمیشه !!بعد از کار هم که دیگه انرژی ندارم ولی تازگیها یک کلاس پیدا کردم که 30/7تا 30/8عصر هست و دارم میرم به خدا توکل ان شااله که بتونم ادامه بدمconfused2
راستی تقریبا با هم همسایه هستیم عزیزم من مرزداران هستمicon_biggrin
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : فرناز
شکلات عزیز ممنون از اطلاع رسانی تون

فقط لطف کنید ساعتش رو هم اعلام کنید

اگه از ساعت 6 بعدازظهر به بعد باشه

به احتمال زیاد میتونم شرکت کنم
love51
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : shokolat
بچه ها ميتونيم ساعت و روزهاشو باهم هماهنگ كنيم ولي براي عصر مقدور نيست
زودتر خبر بديد بهم براي ثبت نامwink2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : movahedi , barzegar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان