•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • 22
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی اهل این کار هست ؟ ( اهدای اعضا )
(2014/02/09, 08:02 AM)زینب رفیعی نوشته است: من از دیشب یکم ناراحتم که دیروز اینجا خوندم ام اسی ها نمیتونن اهدا کنن اعضاء شون روsad2

وااای اخه کی گفته ما نمی تونیم اهدای عضو داشته باشیم و من نمیدونم از اول کی اینوو شایع کرد . اهدای عضو هیچ ربطی به ام اس نداره و ما می تونیم کارت اهدای عضو دریافت کنیم
و اصلا سیستم اهدای عضو هیچ ربطی به سیستم ایمنی بدن نداره . کاش ناظرین کل لطف کنن اون پستی رو که به اشتباه چنین چیزی رو گفته پاک کنن
مونا جون مگه میشه بهت کارت داده باشن یا ثبت نامت کرده باشن ، و نتونی اهدای عضو داشته باشی . اگه اهمیت داشت اصن ثبت نام نمی کردن
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : paeazan , یه غریبه , nilo0far , arezooo82
(2014/02/09, 10:22 AM)neda.n نوشته است:
(2014/02/09, 08:02 AM)زینب رفیعی نوشته است: من از دیشب یکم ناراحتم که دیروز اینجا خوندم ام اسی ها نمیتونن اهدا کنن اعضاء شون روsad2

وااای اخه کی گفته ما نمی تونیم اهدای عضو داشته باشیم و من نمیدونم از اول کی اینوو شایع کرد . اهدای عضو هیچ ربطی به ام اس نداره و ما می تونیم کارت اهدای عضو دریافت کنیم
و اصلا سیستم اهدای عضو هیچ ربطی به سیستم ایمنی بدن نداره . کاش ناظرین کل لطف کنن اون پستی رو که به اشتباه چنین چیزی رو گفته پاک کنن
مونا جون مگه میشه بهت کارت داده باشن یا ثبت نامت کرده باشن ، و نتونی اهدای عضو داشته باشی . اگه اهمیت داشت اصن ثبت نام نمی کردن

من خیلی ناراحت شدم...اخه چرا از یه چیزی که اطمینان ندارن شایعه میکنن
واقعا که...مرسی عزیزم که روشنم کردی
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : neda.n
خودتون رو درگیر این چیزا نکنید.
من ثبت نام کردم ولی کارت نیومد. بعد دیدم که داشتن کارت خیلی هم مهم نیست من اسمم تو سیستمشون ثبت شده ،اگه زمانی مرگ مغزی شدم خوب خودشون حتما میگردن و میفهمن من داوطلب بودم و هر اقدامی لازم باشه میکنن. اگرهم مرگ مغزی نباشه که هیچ.
ام اس بیماری سیستم عصبیه نه بیماری خونی ، ما الان فقط سیستم عصبی مرکزیمون تحت تاثیر این بیماریه ، به کلیه و کبدمون چه ربطی داره ؟ ما الان داریم با همون اعضا زندگی میکنیم. عفونت کجا بوده ؟ اگه علت ام اس رو کشف کردن خوب آنتی بیوتیک بِدن درمان شه !!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : یه غریبه , glassheart
سلام دوستان شما میدونید برای گرفتن کارت اهدا عضو چه جوری باید اقدام کنیم؟
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
من 4 سال پیش از سایت اهدا عضو اقدام کرده بودم

از سایت هم می تونی ولی حضوری کجا میشه روو من یاد ندارم icon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : glassheart
من شثاسنامم که عوض کردم و کارت ملی گرفتم به جای شماره شناسنامم خط تیره و کد ملیم شد شماره شناسنامه قبلیم الان که رفتم سایت اهدا هر دو(شماره شناسنامه و کد ملی)را میخواد اینجوری قبول نمیکنه چیکارش کنمconfused2confused2
 تشکر شده توسط : یاسی , coffeedot
مریمی اینجا رو نگاه کن ببین میتونه کمکی بهت کنه

اگرم باز نشد از اینجا ببین

در ضمن برا شماها کوچولوها فک کنم کدملی و شناسنامه تون یکیه wink2
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : glassheart , یاسی , coffeedot
منم شیش ماهیه عضو شدم ولی نمیدونم این کارتش چند سال دیگه قراره برسه ب دستم!
حس خوبی داره
البته حس شیرینترش این بود ک خودمو واسه تشریح برای علوم پزشکی اهدا میکردم ک فک کنم متاسفانه از خانم ها نمیپذیرن
وگرنه خیییلی اونو بیشتر دوس داشتم....
جز آستاان توام در جهان پناهی نییست
سر مرا به جز این در حواله گاهی نییست
love28
بالاخره ثبت نام کردمagreement2agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : زهرا93 , coffeedot
من يك سال و نيمه ثبت نام كردم ولى اصلا خبرى از كارت نيستconfused2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • 22
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اهدای دفترچه به هشت میلیون و یکمین نفر توسط رییس جمهور سلامت نیوز: اهدای دفترچه به hamid_147 1 2,800 2015/01/12, 10:51 PM
آخرین ارسال: helli
Star ایران بر سکوی نخست اهدای خون در مدیترانه شرقی ایستاد naazanin 1 2,733 2012/10/15, 08:28 PM
آخرین ارسال: paeazan
  درخواست کمک برای اهدای پلاکت به کودک 8 ساله شفا یافته 26 17,299 2010/07/17, 12:51 PM
آخرین ارسال: pariya

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان