•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 22
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی اهل این کار هست ؟ ( اهدای اعضا )
دوستانی که از طریق سایت ehda.ir ثبت نام کردن ولی کارت به دستشون نرسیده:
منم قبلا این مشکل رو داشتم.وقتی وارد صفحه خودتون می شین تو قسمت آخرش گزینه "انتخاب شما" هست

[تصویر:  07061234053045726920.jpg]

شما می تونی تو قسمت " درخواست صدور کارت مجدد " مجددا درخواست بدین.
این گزینه فقط زمانی فعال می شه که وضعیتت طلایی باشه و پس از چندین ماه کارت به دستتون نرسه تو سایت نوشته 4 یا 5 ماه اما مال من حدودا 8 ماه غیر فعال بود.
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : sina gt , ehsan 10054 , hadisss , SSA , Exhautless , یه غریبه , زینب رفیعی , nilo0far
شما می دونید که ام اسی ها نمی تونند عضو اهدا کنند؟تعجب می کنم که بعضی گفتند عضو انجمن های اهدای عضو هستند این صحبتی که می نقل می کنم از یکی از مسئولین موسسه رویانه وقتی که می خواستم سلولهای بنیادی رو از بند ناف بچه ام موقع تولد بگیرم گفت که ام اس یکی از بیماری هایی که ما نمی تونیم از اون سلولهای بنیادی رو دریافت کنیم چون به دلیل اینکه سیستم ایمنی بدن شما مشکل داره اگه عضوی از سلول های بنیادی شما ساخته بشه ممکن دارای عفونت باشه و ما هم نمی تونیم تمامی عفونتها رو بررسی کنیم و اگه این عضو با کسی پیوند داده بشه ممکن به مرگش ختم بشه (خاک تو سر سیستم ایمنی بدن ما )
 تشکر شده توسط : زینب رفیعی , MoNa rajabi , nilo0far
من اصلا دوست ندارم اعضام اهدا بشه
تازه فکر نمی کنم خونوادمم همچین اجازه ایی بدن
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
سلام به همه دوستان بله من پارسال عضو سازمان اهدای عضو شدم ولی کارت موقت دارم کارت دائم رو هنوز پست نیاوردهconfused2

من اونموقعی که عضو شدم نمیدونستم ام اس دارمrolleyes
مرغ باغ ملکوتم ...نیم از عالم خاک
چند روزی قفسی ساخته اند از بدنمicon_question
من عضو شدم ولی کارت دائم طول میکشه به دستم برسه...
از اون روز ی که عضو شدم یه احساس خوب دارمBlush
درسته توی ایران بعد از مرگ خونواده هستن که باید اجازه نهایی رو بدن؛ با عضو شدن فقط بهشون نظرم رو گفتم... تا بدونن چی منو خوشحال میکنه وقتی که دیگه نیستمBlush
 تشکر شده توسط : neda.n , مریم۷۲ , زینب رفیعی
من 4 سال پیش یعنی 1 ماه قبل از اینکه مبتلا به
ام اس بشم عضو شدم و خیلی احساس خوبی دارم agreement2agreement2Smile (16)Smile (16)
یکی از آرزوهای بزرگم اینه که یه روزی برسه که بتونم از کارتم استفاده کنم icon_biggrinicon_biggrin
من دلم میخواد اعضای بدنمو اهدا کنم TongueTongueRolleyesRolleyes
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , زینب رفیعی
(2014/02/08, 06:41 AM)یوسفی نازنین نوشته است: شما می دونید که ام اسی ها نمی تونند عضو اهدا کنند؟تعجب می کنم که بعضی گفتند عضو انجمن های اهدای عضو هستند این صحبتی که می نقل می کنم از یکی از مسئولین موسسه رویانه وقتی که می خواستم سلولهای بنیادی رو از بند ناف بچه ام موقع تولد بگیرم گفت که ام اس یکی از بیماری هایی که ما نمی تونیم از اون سلولهای بنیادی رو دریافت کنیم چون به دلیل اینکه سیستم ایمنی بدن شما مشکل داره اگه عضوی از سلول های بنیادی شما ساخته بشه ممکن دارای عفونت باشه و ما هم نمی تونیم تمامی عفونتها رو بررسی کنیم و اگه این عضو با کسی پیوند داده بشه ممکن به مرگش ختم بشه (خاک تو سر سیستم ایمنی بدن ما )

من نمیدونستم! خیلی بد شدsad
من چند سال پیش کارت اهداء عضو گرفتم و همیشه از خدا میخواستم که مرگ مغزی بشم و اعضای بدنم اهدا بشهconfused2
امیدوارم به آرزوم برسم! اگه هم نرسیدم که دیگه لیاقتش رو نداشتم
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : زینب رفیعی
من از دیشب یکم ناراحتم که دیروز اینجا خوندم ام اسی ها نمیتونن اهدا کنن اعضاء شون روsad2
مرغ باغ ملکوتم ...نیم از عالم خاک
چند روزی قفسی ساخته اند از بدنمicon_question
پس چرا حرفي موقع ثبت نام زده نشد؟؟ من ميتونم مرگ مغزي بشم و اعضامو اهدا كنم بدون اينكه كسي چيزي از بيماريم بفهمه. يني از هركي مرگ مغزي شده ام آر آي ميگيرن؟؟؟ چه طوري ميخوان بفهمن اين بدن يه فرد مبتلا به ام اس بوده پس اعضاش رو نميشه به كسي داد؟؟ اگه واقعاً نميتونن كه بايد موقع ثبت نام بگن اگه ام اس داري ثبت نام نكن.
من 2ساله که کارت دارم...ینی واقعا نمیتونیم؟؟؟؟فقط چون ام اس داریم؟مگه نمیگن که ام اس ارثی نیس؟و قابل انتقال نیس؟
اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyessadsad
چون میگذرد غمی نیست

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 22
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اهدای دفترچه به هشت میلیون و یکمین نفر توسط رییس جمهور سلامت نیوز: اهدای دفترچه به hamid_147 1 2,798 2015/01/12, 10:51 PM
آخرین ارسال: helli
Star ایران بر سکوی نخست اهدای خون در مدیترانه شرقی ایستاد naazanin 1 2,731 2012/10/15, 08:28 PM
آخرین ارسال: paeazan
  درخواست کمک برای اهدای پلاکت به کودک 8 ساله شفا یافته 26 17,291 2010/07/17, 12:51 PM
آخرین ارسال: pariya

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان