• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی اهل این کار هست ؟ ( اهدای اعضا )
بچه ها می خوام بدونم کسی هست که دوست داشته باشه این کار انسانی رو انجام بده . توضیح نمی دم ولی یه سر به آدرس زیر بزنید و اگه دوست داشتید عضو بشید و همین جا هم اعلام کنید تا ببینیم چند تا از بچه های سایت این کار رو دوست دارند . اول بهتون بگم من خودم از سال 86 عضو شدم . اولش شاید ترسناک باشه ولی بعدا حتما احساس خوبی خواهید داشت . موفق و سلامت باشید .
حتما روی قسمت ثبت نام کارت کلیک کنید .

http://www.ehda.ir/home.aspx
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : anaram , Matilat , elnaz , reza , tanha , nazaninn , baran , yaro , kimiya , Mahdieh , havaars , Narges , sadaf , O#!!! , مولتی ام اس , zenith , parvaneh , najva , tala , Hasty , Ali 324 , yummy , fafa , liliyam , فرناز , mehdernet2 , parastoo joon , arezoo_azizi , coffeedot , setare , seyyed reza , Ghost , amirfarhag , nazaninamiri70 , niloufar , sayeh_r , ehsan 10054 , reihane , شفا یافته , بیخیال , آقا صادق , هلما , Rahil-Abdi , hilda , parisa28336 , glassheart , .editormasoud , mana22 , kohedard , saeid.jahansouz
منم از دو سال پیش عضو شدم
واقعا احساس خوبیه
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran , tanha , Hasty , seyyed reza , نازی ی , بیخیال , آقا صادق
جسارت و بی ادبی مرا ببخشید
ونمی خوام به بچه هایی که نیازبه عضو دارند بی ادبی کنم
و با این حرفم ذهنیت بچه های این انجمن را نسبت به خودم خراب کنم
خود من به دو سه عضو تازه نیاز داریم
من حالا حالا ها تسلیم ms نمی شم
بچه ها ببخشید که حس همدوستی را در حال حاضر ندارم
من رفتم تا به عنوان سفیران زندکی و یاوران سلامت تو سایت اهدای عضو
عضو بشم ولی نشود
چون چراغی که به خانه نیاز است به مسجد 000
ولی میتونم از نظر مالی سفیر نسبتا خوبی باشم
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran , zaynab , tanha , سامان , ساغر , seyyed reza , بیخیال
امیدوارم بقیه دوستان هم نظر خودشون رو بگن
 تشکر شده توسط : بیخیال
من قراره تا 90 سالگي زنده باشم. تا اون موقع پدر تمام اعضايم را خودم درآورده ام. منتهي آدم كه كف دستشو بو نكرده يه وقت اگه همين روزها دوراز جون هزار بار زبونم لال خدا نكرده افتادم مردم وصيت كردم كه اگه عضوي از اعضاي بدنم به درد كسي خورد بهش بدن بره زندگيشو بكنه. البته قيد كردم در صورتي كه مرگم غير عمد باشد.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : بیخیال
من 6 ماهه پيش عضو شدم
فك نميكنم ام اس به اعضا آسيبي بزنه كه موقع اهدا فرد گيرنده دچار مشكل بشه
بعدم بعد از مرگ كه من به اين اعضا نيازي ندارم
خب چه بهتر اگه اين اعضا بدرد كسي بخورن (البته بعد از مرگ مغزي كه اعضا بدرد بخورنا ! ) ازشون استفاده بشه
agreement2
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran , Hasty , arezoo_azizi , seyyed reza , بیخیال , آقا صادق , glassheart
مرسي
چند وقت تو فكرش بودم تا عضو بشم
. الان عضو شدم
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran , arezoo_azizi , بیخیال
منم حدود 3؛4 ساله که عضو هستم.البته بچه ها اینم بگم که باید کارتش همیشه همراهتون باشه و تو کیف جلو چشم باشه که اگه زبونم لال زبونم لال بعد از 100 سال اتفاقی واسمون افتاد و اگه نیازی بود بتونن کارتو ببینن و ... البته اگه خانواده هامونم در جریان باشن بهتره.من همون لحظه که کارتم رسید به خانوادم اطلاع دادم.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
 تشکر شده توسط : anaram , tanha , Hasty , arezoo_azizi , نازی ی , بیخیال , MoNa rajabi
(2010/05/21, 05:18 AM)ms13 نوشته است: جسارت و بی ادبی مرا ببخشید
ونمی خوام به بچه هایی که نیازبه عضو دارند بی ادبی کنم
و با این حرفم ذهنیت بچه های این انجمن را نسبت به خودم خراب کنم
خود من به دو سه عضو تازه نیاز داریم
من حالا حالا ها تسلیم ms نمی شم
بچه ها ببخشید که حس همدوستی را در حال حاضر ندارم
من رفتم تا به عنوان سفیران زندکی و یاوران سلامت تو سایت اهدای عضو
عضو بشم ولی نشود
چون چراغی که به خانه نیاز است به مسجد 000
ولی میتونم از نظر مالی سفیر نسبتا خوبی باشم

عزیز دلم قرار نیست چیزی که توی خونه لازم داری رو به مسجد بدی . این مال موقعیه که خونه خراب شده و دارن همه چیزشو دور می ریزن . اون موقع شاید به درد کسی بخوره
 تشکر شده توسط : anaram , tanha , Matilat , فرناز , setare , نازی ی , آقا صادق , baharan
انشاءاله بعد از مرگم هر کاری میخواهید بگنید ولی بزارد تا زنده هستم با اعضای
بدنم حال کنم کفتن تا زنده هستم میتونم سفیر مالی باشم
 تشکر شده توسط : tanha , بیخیال , بهرنگ , delaram22

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اهدای دفترچه به هشت میلیون و یکمین نفر توسط رییس جمهور سلامت نیوز: اهدای دفترچه به hamid_147 1 2,753 2015/01/12, 10:51 PM
آخرین ارسال: helli
Star ایران بر سکوی نخست اهدای خون در مدیترانه شرقی ایستاد naazanin 1 2,682 2012/10/15, 08:28 PM
آخرین ارسال: paeazan
  درخواست کمک برای اهدای پلاکت به کودک 8 ساله شفا یافته 26 17,140 2010/07/17, 12:51 PM
آخرین ارسال: pariya

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان