امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارت هوشمند
من حواله از غذا دارو دارم خوب
سلام نگار عزیز
اصلاً دفترچه ربطی به نوع بیمه بازنشستگی نداره!
شما دفترچه رو از تامین اجتماعی باطل میکنی و میری بیمه خدمات درمانی دفترچه بیمه جدید میگیری.
اون ده سال سابقه بیمه شما هم سرجای خودش هست و می تونی ادامه بدی ، فقط به بیمه تامین میگی که دفترچه نمی خوای، همین.
فقط برای گرفتن دارو باید از دفترچه خدمات درمانی استفاده کنی
یه زمانی متولی بیماران خاص ، بیمه تامین اجتماعی بود .....
یکی از دوستام دو تا بچه تالاسمی داشت که مجبورشد بیمه بچه هاش رو از خدمات درمانی باطل کنه و از تامین اجتماعی بیمه جدید برای بچه هاش بگیره
البته تاثیری تو بیمه بازنشستگیش نداشت {فقط بیم درمان بچه ها بچه های مبتلا نه بچه سالم و خودش و خانمش) عوض شد
تازه براش رایگان هم شد
البته اون موقع ایشان هم مثل شما ناراحت و عصبانی از این قضیه بود ولی بعداً میگفت که ضرر نکرده و به نفعش شده.....
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hessam
سلام

این داستان کارت هوشمند بیماران خاص چیه؟

کارایی آن فقط برای تخفیف در قیمت دارو هست؟

آیا شامل همه پوشش بیمه ای و افراد مبتلا میشه؟
 تشکر شده توسط : الیاس
سلام.منم در باره این کارت هوشمند هیچی نمیدونم خیلی ممنون میشم یکی کامل توضیح بده واسم
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
سلام دوستان و همراهان عزیز
برای دریافت کارت هوشمند باید حتما بیمه باشید و با در دست داشتن مدارکی که متعاقبا اعلام می کنم به خیابان فاطمی ، مقابل سازمان آب ، اداره کل بیمه سلامت استان تهران ، از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 صبح إلی 14 بعد از ظهر مراجعه کنید.
دقت کنید کارت هوشمند بیماران خاص رو دریافت می کنید. که برای دارو مجانی هست. و دفترچه کلا عوض میشه یکی از دوستان گفته بودند که فقط با خودکار تو دفترچه نوشتند خاص ، خیر کلا تعویض میشه.
 تشکر شده توسط : ali1357 , نونا
آیا ماجرای کارت تغییر کرده؟ من از همان ابتدا کارت هوشمند را داشتم. البته دارو بسیار ارزان تر از مبلغ اصلی آن است اما هرگز رایگان نبوده.
 تشکر شده توسط : .editormasoud , یاسی
(2015/08/24, 03:11 PM)ali1357 نوشته است: آیا ماجرای کارت تغییر کرده؟ من از همان ابتدا کارت هوشمند را داشتم. البته دارو بسیار ارزان تر از مبلغ اصلی آن است اما هرگز رایگان نبوده.

دوست عزیز شما چه داروهایی مصرف میکنید و چقدر هزینه بابتش پرداخت می کنید؟!
 تشکر شده توسط : یاسی
سلام دوستان من دو سال بعد بیماریم کارت هوشمند گرفتم اما حواله دارو نگرفتم دو روز که آمپولم رو از داروخانه گرفتم حواله دارو نخواستن confused2
 تشکر شده توسط : یاسی , .editormasoud
اگه منظورتون همون کارت سبز رنگه من تا اون کارتو ندم بزنن به کارتخانشون دارو بهم نمیدن حتی اوایل که هنوز اماده نشده بود یه کاغذ دادن کد مخصوصی داشت بعد کد میزدن دارو رو میدادن ،دقیقا یک هفته طول کشی تا کارت با دفترچه بیماری خاصم درست شد ولی کارت بعد سه یا چهار ماه اماده شد
ساقیا امشب صدایت با صدایم سازنیست
یاکه من بسیارمستم یاکه سازت ساز نیست
ساقیا امشب مخالف مینوازد تارتو
یا که من مست وخرابم یا که تارت تارنیست
 تشکر شده توسط : یاسی , .editormasoud
سلام دوستان
من از اعضای جدید هستم
امروز واسه بیمه تامین اجتماعی تشکیل پرونده دادم و دومین سری از آوونکس رو دریافت کردم(سری اول رو بدون تشکیل پرونده گرفتم). با وجود اینکه تو انجمن بهم گفتن که بعد از مراجعه به بیمه باید برای حواله دارو بری ساختمون وزارت بهداشت تو تقاطع حافظ و جمهوری ولی امروز اصا ازم حواله نخواستن و بعد از تشکیل پرونده رفتم نسخمو تایید اینترنتی کردم و دارو رو با تخفیف بیمه همون 949 هزار تومن گرفتم.
حتی اینجا تو انجمن هم خونده بودم که واسه دریافت دارو باید چند مرحله به ساختمونای مختلف مراجعه کردو تاییدیه گرفت ولی خیلی راحت تر از اینها بود. حتی فرم پزشک رو هم اگه میشد بچه ها بذارن همینجا که نیاز به یکبار هم رفت و برگشت نباشه که راحت تر از اینهاست.
با مدارک تکمیل برید هلال احمر تو طالقانی شاید کمتر از نیم ساعت بعد دارو بهتون تحویل میشه!

ارزوی سلامتی!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال : نحوه گرفتن کارت ام اس و ... h.kakavand 76 71,332 2019/06/02, 08:28 AM
آخرین ارسال: parisaa
Question کارت درمانی آتیه سازان samiramiss 7 3,719 2018/02/27, 10:36 AM
آخرین ارسال: بهنام نیا
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 24,809 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard
  مراحل گرفتن كارت هوشمند (ويژه بيمه خدمات درماني) امير ريما 11 16,076 2013/07/29, 10:21 AM
آخرین ارسال: f.a

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان