•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه مي توانيم با ام اس كنار بيائيم ؟
به قول بچه ها مجبوریم باهاش کناربیایم،راه دیگری نداریم اگه کلا بیخیالش بشیم وبه رومون نیاریم که ام اس داریم یه دفعه یه حمله جانانه میکنه وهمه چیو یادمون میاره confused2
منم گاهی اوقات یادم میره که بیمارم اما وقتی زمان تزریق میرسه تمام زندگیم بهم میریزه،واقعا خسته کننده است ولی جدا راهی وجود ندارهangry2
پس بهتره باهاش دوست بشیم تا اینکه مجبور باشیم باهاش کناربیایم ، اما چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟icon_cryicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : zohaa
اوالی راحتر باهاش کنار میومدم تقریبا ندید گرفته بودمش ولی تازگیا یه جورایی خسته کننده است مخصوصصا وقتی میبینم دلیل یه سری چیزا هست ....... دارم سعی خودم رو میکنم که یادبگیرم باهاش زندگی کنم این جوری بهتره تا فرار کردن ویا تسلیم شدن.امید وارم بتونمwink2wink2
خدایا شکرت به خاط روزهای قشنگی که بهم هدیه دادیwink2
 تشکر شده توسط : aarnika , zohaa
من چونکه تازه مبتلا شدم
هنوز باورم نمیشه که بیمارم

یکی از بچه ها میگفت
شانس آوردی روحیه ات خوبه و باور نداری که بیماری
وگرنه داغون میشدی
یعنی راست میگفت؟
با این روحیه حساس چیکار کنم اونوقت؟
جدا چقدر دلداری داد منوsad2
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : baharan , zohaa , hyd69hyd
(2013/07/15, 02:49 PM)soheila.f.d نوشته است: من چونکه تازه مبتلا شدم

یکی از بچه ها میگفت
وگرنه داغون میشدی
یعنی راست میگفت؟

عزیزم گذشت زمان همه چیو حل میکنه
 تشکر شده توسط : zohaa
(2013/07/15, 02:49 PM)soheila.f.d نوشته است: من چونکه تازه مبتلا شدم

یکی از بچه ها میگفت
وگرنه داغون میشدی
یعنی راست میگفت؟
عزیزم ام اس اصن ترس نداره بیا من خودم از اول تشخیص تاحالا روحیه ام عالی هست هیچگونه ترسی ازش ندارم ایشالا شماهم همیشه روحیه اتون عالی خواهد موند.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : zohaa , matin , free
دوستان راست میگن، منم خودم روحیه ام خوبه به هرکسی میگم باورش نمیشه من ام اس دارمparty0048.gifاوایل که رفتم بیمارستان بستری بشم پرستارا با تعجب نگام میکردن میگفتن مطمئنی که ام اس داریAngel
بعضی مواقع سخت و غیرقابل تحمل میشه اما تو با روحیه ات میتونی بهش غلبه کنیhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : paeazan , asall , zohaa , mehdi.j , free
--------------------------------------------------------------------------------
عزیزم از راهنمایی شما ممنون تمرین می کنم با ام اس بهتر کنار بیام وامیدوارتر باشم .به امید آینده ای روشن برای همه دوستان
 تشکر شده توسط : zohaa , mehdi.j
...........
...
 تشکر شده توسط : free , mehdi.j , م.ه , matin
من با ام اسم خیلی خوب کنار اومدم برای همه انقدر راحت کنار اومدنم جای تعجب داره ولی منم مثل مریم جان مشکلم با ام اس فرار افرادی هست که بهشون میگم ام اس دارم میرن که میرن فقط جمله ماشاله چه روحیه ای و مرسی که اولش گفتی
 تشکر شده توسط : matin , free , mehdi.j
من شايد نبايد اينجا بنويسم چون مدت کمى از ام اسم مى گذره اما خب مى نويسم...من مشکلى با ام اس ندارم باهم ديگه خوبيم به خاطر همين که صدمه اى هم نبينم به کسى نگفتم که ام اس دارم فقط دو تا از دوستام و استاد راهنمام مى دونن که کسايى بودن که مطمئن بودم بعدا آزارم نمى دن و موقعى گفتم که اوايل بيمارى بود فقط دلم مى خواست با چند نفر درد و دل کنم!! جالب اينجاست که از روزى که بهشون گفتم هيچى فرق نکرده حتى ديگه ازم نپرسيدن خوبى يا نه و من اين و خيلى مى پسندم.
بچه ها دوست جونام ناراحت نباشين مطمئن باشيد کسى که آدم و بخواد با اسم يه بيمارى فرار نمى کنه پس بدونيد فرد مذکور هنوز پيداش نشده wink2
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : free , م.ه , mehdi.j

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال