•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
طی درخواست های مکرر دوستان [تصویر:  kohnavard.gif] و تماسهای نان استاپ ایشان (نون نه هآ ، نان Dodgy ) مبنی بر حضور بنده [تصویر:  kohnavard.gif] و همچنین به دلیل نامه رسمی فدراسیون UIAA و تاکید موکد این فدراسیون بر همراهی بنده [تصویر:  kohnavard.gif] در این برنامه باید خدمت تمامی دوستان عرض کنم که ... نمیتونم Sleepy با نهایت تاثر و تالم Sleepy خدا به شما صبری عظیــم بده Sleepy سعی کنین خودتونو کنترل کنین Sleepy

عکس میخوامآآآآ Dodgy اشاره نسبتن غیر مستقیم به دو نفر Dodgy
هــــآن چیه اصن اسپم بود هــــان Dodgy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : م.ه , coffeedot , گروه کوهنوردی ام اس سنتر , barzegar
چون حمید گفت اونجا بیشتر مسیر شیب زیر 15 درجه داره
من فقط اومدم بپرسم اونجا که میرید کوهه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : coffeedot , mahdie , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
بله ناهیدجان.قله هم داره که البته مقصد ما ابشار هست
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : hamid , م.ه , nahid , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
سلام دوستان خداقوت من دو سه روزه عضو گروه شدم میخوام تو برنامه 19 دی شرکت کنم ولی نمیدونم باید با کی و چطوری هماهنگ کنم فقط شماره حساب آقای رحیمی روبرای واریز هزینه دارم ممنون میشم راهنماییم کنید که با کی وچطوری بایدهماهنگ کنم؟
 تشکر شده توسط : م.ه , hamid , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
(2014/12/30, 11:49 AM)ndavoodabadi نوشته است: سلام دوستان خداقوت من دو سه روزه عضو گروه شدم میخوام تو برنامه 19 دی شرکت کنم ولی نمیدونم باید با کی و چطوری هماهنگ کنم فقط شماره حساب آقای رحیمی روبرای واریز هزینه دارم ممنون میشم راهنماییم کنید که با کی وچطوری بایدهماهنگ کنم؟

منم اولین بارم هست که میخوام تو برنامه های دوستان شرکت کنم و مثل شما اطلاعاتی نداشتم ولی با چنتا پ.خ بع مدیر سایت آقا حمید کاملا توجیه شدم و غقط مونده پول و کارت به کارت کنم.شما میتونی به مدیر سایت پ.خ بدین وایشون به طور کامل شما رو راهنمایی میکنه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : م.ه , hamid , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
(2014/12/30, 11:49 AM)ndavoodabadi نوشته است: سلام دوستان خداقوت من دو سه روزه عضو گروه شدم میخوام تو برنامه 19 دی شرکت کنم ولی نمیدونم باید با کی و چطوری هماهنگ کنم فقط شماره حساب آقای رحیمی روبرای واریز هزینه دارم ممنون میشم راهنماییم کنید که با کی وچطوری بایدهماهنگ کنم؟

دوست عزیز باعث افتخار ماهست که تشریف بیارین توی این برنامه و خوشحال میشیم در خدمتت باشیم در صفحه اول این تاپیک جلوی اسم سرپرست برنامه اسم حمید به صورت آبی کمرنگ مشخص شده روی اون کلیک کن و از طریق پیغام خصوصی با حمید هماهنگ کن
 تشکر شده توسط : majid1 , hamid , coffeedot , shahrzad , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
نرگس جان منم بهت پیغام خصوصی دادم
اگه سوالی هست من در خدمتم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : م.ه , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
منم میتونم بیام؟
بعدش چقدر مسیر رو میتونم با ماشین شما رو اسکورت کنم؟
نخند خوب ...خسته میشم
بعدشم اگه لازم شد کی اونجا دست منو میگیره تا بالا میکشه ؟هان؟
حمییییییییییییییییییییییید؟؟؟؟؟پاسخگو باشevilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : hamid , م.ه , گروه کوهنوردی ام اس سنتر
(2014/12/30, 08:57 PM)آرزو نوشته است: منم میتونم بیام؟
بعدش چقدر مسیر رو میتونم با ماشین شما رو اسکورت کنم؟
نخند خوب ...خسته میشم
بعدشم اگه لازم شد کی اونجا دست منو میگیره تا بالا میکشه ؟هان؟
حمییییییییییییییییییییییید؟؟؟؟؟پاسخگو باشevilgrin0039.gif

بله که میتونی بیای . باعث خوشحالیه
با ماشین که نمیتونی بیای . یعنی مسیری که از ماشین پیاده میشیم واسه کوهنوردی دیگه ماشین رو نیست . ( بهتر بگم که همون قسمتش که گفتم آسفالت هست ! ماشین رو هست ولی واسه ساکنین روستا هست و نمیزارن کسی بره بالا . زنجیر داره )

واسه کمک هم اصلا نگران نباش . یه بار برنامه ها رو بیای میفهمی که همه بچه ها هم دل هستن و این اتفاق میوفته که به خاطر یه نفر چندین نفر برنامه ای که چند ماه واسش نقشه کشیده بودن رو نمیرن .

در کل هم بگم اصلا نگران نباش
اقدام کن بقیش با من
اصلا اگه نتونستی باهم برمیگردیم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : م.ه , گروه کوهنوردی ام اس سنتر , آرزو
آرزو جونم بیا خودم تضمینی تا بالا میکشمت smiling
ماشین تا جایی میتونه بره که همه باید باهم پیاده بشیم و شرمنده کسی نمیتونه مارو با ماشین اسکورت کنه
 تشکر شده توسط : shahrzad , hamid , گروه کوهنوردی ام اس سنتر , آرزو

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 84,358 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 68,887 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 249,067 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,729 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 71,941 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,730 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,383 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,772 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,498 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر
  تقویم ورزشی کوهنوردی ام اس سنتر - 6 ماه اول 93 گروه کوهنوردی ام اس سنتر 83 44,165 2014/08/24, 03:43 PM
آخرین ارسال: matiye

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان