امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا پزشکان از درمان ام اس عاجزند:(کتابی از گری ام لوین)
چرا پزشکان از درمان ام اس عاجزند:

.jpg   buynow-multiple-sclerosis.jpg (اندازه: 38.16 KB / تعداد دفعات دریافت: 32)
دکتر گری ام لوین در کتابی تحت عنوان" درمان طبیعی ام .اس" توضیح داده که چرا پزشکان از درمان ام اس عاجزند و ازراههای طبیعی برای درمان این بیماری سود جسته است.
ایشان در این کتاب می نویسد:
شما می توانید خودتان را درمان کنید !
هر آنچه شما در مورد ارتقای انرژی و بهبود خود نیاز دارید در این کتاب گنجانده شده است.
ازجمله :
تعریف ارتقاء انرژی و بهبود خود.
اکتشاف نیروهای پنهان.
تقویت انرژی است.
رابطه بین ویتامین ها و بهبود خود.
مبارزه با افسردگی.
شیوه های تقویت مغز و تمرینات برای شفا خود.
کشف قدرت درونی
چگونه درست بیندیشیم.
تغذیه صحیح
دکتر گری ام لوین ، کشف درمان مؤثر طبیعی برای مولتیپل اسکلروزیس را توضیح داده است.
گرین می گوید:این روش به طور کامل طبیعی ، ساده و عاری از خطر است است.. هر کس می تواند از آن استفاده کند.
اومی گوید:
من برای کمک و حمایت از شما تا زمانی که شما موفق و به طور کامل خلاص شدن از شر بیماری مولتیپل اسکلروزیس بدون توجه به نوع یا مدتی که شما از آن رنج می برید. با شما هستم و کمکتان خواهم کرد.
او چند تن از بیمارهایی که به شیوه خود درمان نموده در کتاب خود معرفی کرده است.ازجمله:

William.Y از انگلستان
تد کالینز ، افسر پلیس از LA
جیمز Cordwell ، منچستر ، انگلستان و...........................

دکتر گری می گویدبا استفاده از روش وی بیماری به طور دائم در چند هفته کوتاه ریشه کن شده است.
ایشان داروهای رایج ام اس را نمی پذید و آن را مضر می داند.

در صورت دسترسی به کتاب آن را برای دوستان ترجمه خواهم کرد.علاوه بر این کتاب کتاب دیگری هم از پروفسور چلینک هست که خوذشون مبتلا به ام اس است و خود را به شیوه طبیعی درمان کرده است و تجربیاتش را در کتابی آورده است بعدا براتون معرفی می کنم

تمامی حقوق این خبر متعلق به سایت ام اس سنتر میباشد و انتشار خبر بدون درج نام ام اس سنتر غیر مجاز میباشد

ترجمه از: همدم
http://hamdam2002.tk/

منبع:
http://www.drgarysmultiplesclerosiscure.org/
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : kami , warrior , hamid , fireboud , Aram , esmaeil , sar100 , parisa2011 , N00shin , AVID2000 , TITI , successful , هاجی , roya7116 , ماه , sadaf , shams_taban2000@yahoo.com , زهرا59 , ارزو , Matilat , بهــار , ساغر , najva , earth , رنگین کمان , آنا , غزل , yummy , فرناز , Sina , بابک57 , nooresefid333 , احمدرضا , arezoo_azizi , sami , طلایه , havaars , pariya , MFhealth , baran , nahid , niloofary , پریس
این کتاب رو میشه دانلود کردhappy0065.gif

سحرم دولت بیدار به بالین آمد
گفت بر خیز.......

نقطه عطف امروز....درست و به موقع. وقتی تمام هستی به وجود نازک و مچاله من فشار می آورد تا بیشتر یاد بگیرم در سختی و ملالت نفس کشیدن و زنده ماندن را......
برای اولین بار تولد را درک کنید فرصتهای ناب تکرار نمی شوند. من امشب هفت شهر آرزوهایم را گم کرده ام. اینجا ستاره ها پنهان شده اند. تا به خویش آمدم تمامم تباه شد........

تشکر شده توسط : فرناز , arezoo_azizi
دنبال فایلش میگردم ... اگه پیدا کنم برات حتما اینجا میزارم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : nooresefid333 , hamdam , baran , پریس

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شربت سینه ممکن است به درمان ام اس کمک کند esmaeil 35 28,035 2016/12/31, 12:57 AM
آخرین ارسال: Aydanima
  دارو ی آنتی اکسیدان برای درمان ام اس نوید بخش است hamdam 4 6,493 2015/12/03, 09:15 AM
آخرین ارسال: ساسان
  تصویربرداری جدید نانوممکن است منجر به درمان های جدید بیماری مولت hamdam 1 4,691 2015/07/13, 09:05 AM
آخرین ارسال: niloofary
  بهترین ویتامین ها برای کمک به درمان ام اس شيدا رها 12 19,876 2015/06/26, 10:28 PM
آخرین ارسال: مهوش
  هدف دارویی جدید برای درمان مولتیپل اسکلروزیس(MS) و بیماری آلزایمر hamdam 5 6,668 2014/04/01, 03:12 PM
آخرین ارسال: سمیرا
  یک درمان 2500 ساله زندگی من را نجات داد ! warrior 8 6,404 2014/03/31, 09:00 PM
آخرین ارسال: hania
  تأثیر بالقوه دارچین در درمان مولتیپل اسکلروزیس (ام.اس) hamdam 31 38,999 2014/03/24, 10:30 PM
آخرین ارسال: سمیرا
  امید جدید برای درمان MS hamdam 4 7,566 2014/02/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: OMG!
  محققان امید تازه ای برای درمان MS ارائه می دهند.(نورو استروئیدها) hamdam 4 8,248 2013/10/04, 12:08 PM
آخرین ارسال: negar7783
  محققان مسیر جدید درمان بیماریهای خود ایمنی و التهابی را کشف کردند hamdam 8 11,013 2013/08/14, 09:25 PM
آخرین ارسال: afk

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان