امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا ما ایرانی ها نمی‌خندیم؟
ولی من احساس میکنم با اینکه واقعا هیچ دلیلی برای خندیدن نمی بینیم ولی اتفاقا ما ایرانیا به ترک دیوارهم میخندیم اصلا الکی خوشیم کلاconfused با اینکه بعضی از کشورها با اینکه کلی تفریحات مختلف دارند و آسایش و رفاه زیادی دارن بدلیل فرهنگ خاصشون خیلی جدین و به زحمت می شه خندوندشون ولی نمی دونم چرا حالا که ما فرهنگمون اینجوریه که الکی خوشحالیم ، رسانه هامون سعی و تلاش زیادی می کنن که مارو غمگین کنن!confused2confused2 جدا هم که در این زمینه موفق عمل میکنن و روزای عیدمون رو هم با بعضی بر نامه ها و خبراشون خراب میکنن
 تشکر شده توسط : nazii , spring
چون مرض داریم...دوست داریم اذیت هم بکنیم تا ام اس بگیریمangry3
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : nazii , biparva , spring , paradise
کی گفته ما ایرانی ها نمیخندیم؟!!!!!!!!!!!!!!!!

این روزا بازار جک مرغی داغه داغه ,این نشون میده ما ایرانی ها کلا شاد هستیم.همه خوشحالن همه راضی و لبخند به لب اینطوریsmiling

همه زدن به بیخیالیconfused

ایرانی جماعت هر چقدر گرسنه تر بمونه ؛شادی اش افزون میشود مثل این روزا و روز های آیندهsmilingSmile (52)Tongue

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : warrior , spring , hessam , minoshka
من كه قبل از اينكه ام اس بگيرم (حالا نميدونم شايد اون منو گرفته) هميشه لبخند ميزدم براي اينكه به ما دوران مدرسه و دانشگاه گفته بودن كه دختر سنگين كه با صداي بلند نميخنده فقط لبخند ميزنه Shy
ولي حالا كه ام اس گرفتم ديگه اينقدر با صداي بلند ميخندم laughing3تا طرف صداش در بياد و اعتراض كنه اون موقع ديگه حس خوبي دارم
دو بار مديرم به خاطر خنديدن با صداي بلند به من تذكر داد كه بازم خيلي خوشحال شدمevilgrin0039.gif
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : FBF , nahid , spring , neda.n
افسانه قبل از ام اسSad افسانه بعد از ام اسicon_smile
تمیدونم بی دلیل چرا انقدر خوشحالمconfused0006.gif
تازه میفهمم چرا میگن استعدادهای انسان در سختیها شکوفا میشهSmile (16)
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : biparva , nahid , زهرا59 , spring , neda.n , Elinaz , minoshka
چون ذهنمون درگیر مشکلات زندگی و روز مره شده
البته مبلغان دینی هم بی تقصیر نیستن دین مبین اسلام
که همش گریه و زاری نیست . شب تولد حضرت محمد رفتم یه
مسجد گفتم خب جشن میگیرن بعد از زیارت عاشورا مداح محترم
گفت که چراغ ها رو خاموش کنید شروع کرد به نوحه خوندن HuhHuhHuh
و شور حسینی و ............. کلی تعجب کردم گفتم این مدلیش رو ندیده بودم
دیگه روز تولد پیغمبر و سینه زنی
 تشکر شده توسط : Elinaz , minoshka
چون عقلمون کمه. همش باید غم و غصه بخوریم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : hessam , spring , minoshka
آخه
مشکل اینجا ست که بیشتر روز های سال را داریم گریه می کنیم تازه آن روز های که باید شاد باشیم داریم گریه می کنیم (شهادت و تولدا را یک جور می گیریم)

تازه چشم خوشحالی دیگران را هم نداریم و موقعی که می بینیم دیگری خوسحاله سریع حالش را می گیریم

بدتر از همه از برنامه هایی استقبال می کنیم که طنز است و با آنها به بدبختیه خودمون می خندیم
البته ایراد از برنامه های طنزمان نیست
مشکل از ما است بجای اینکه بخندیم بعد خودمان مطابق پیام این برنامه ها خودمان را اصلاح کنیم صبح که از خواب بلند می شیم همه چیز را فراموش می کنیم rolleyes
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : spring , nahal , minoshka
ولی من باوجود این که 10 ساله ام.اس دارم هیچ وقت اخم نکردم وناراحت نبودم وهمه من رودخترشادی میدونندبااینکه دلم پردرده ولی هیچ وقت به روم نیاوردم حتی اگر زمین گیربشم بازم خودم روغمگین نشون نمیدم وهمه دردودل های من تواین سایت با دوستهای گلمه.هر غمی هم هست میریزم توخودم.:wink2
 تشکر شده توسط : minoshka , hessam
امروز مبعث پیامبر عزیزمون بجای اینکه فیلم شاد بزارن یه فیلمی شبکه یک سر صبحی گذاشت که اینجوری شدمsad2 چراااااااااااا اینجوری چراااااااااااااااااconfusedحالا توقع دارین ما اینجوری باشیمlaughing3laughing3
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست